• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Máji, fakt? Tak to je dobrý, ale lepší být co nejdřív připravená než pak ještě větším břuchem se starat a chystat co? Já už tedka nemůžu na ty záda :confounded:
Mabe , tak já ještě ani nezačla prát, ale udělám to dnes nebo zítra a taky jsem zvědavá kolik praček to bude :unamused:
A jako nevím kdo to pak bude žehlit :sweat_smile: Stojím chvíli a už si musím bud lehnout nebo sednout, jak mě tlačí dolů a bolí ty záda. To bude zajímavé, to budu žehlit ještě jak bude na světě :sweat_smile: :grinning:
12. led 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
Jo a holky, zařizujete si už dr. pro mimíška? My jedeme zítra do Hrabůvky, mám tam od malého dr. tak se jí zeptám a nahlásím tam malou, vím, že oni to chtějí v porodce dopředu. A taky tu matriku :confounded:
Moni, kde jsiiiiiii???? Kde jsi byla na Té matrice? A co vše potřebuješ?
12. led 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
moni, boli te zada v krizi nebo cely. me od vcera boli nejak cela pater a ruce, nohy mam takovy divny. mozna to bude tim, ze sem necvicila 3 tydny a vcera ta hodina me dala zabrat. taky te mala tlaci pod zebrama? a ta trubka divne boli. ach jo. jinak ja pujdu s kamoskou tedka nekdy v lednu k dr., ma dobrou pro malou, ktera je 5 minut od nas.
12. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Mabe, mě bolí záda uprostřed hlavně, tam kde mě píchli epi, to je šílené a někdy mi to jde do kříži, ale nejvíc fakt uprostřed, že bych nejradši se protáhla a prokřupala celá :grinning:
Malá mě tlačí hlavně když ležím, jinak tak to moc nevnímám. Jen dole jak začne ručkama do mě bouchat, tak je to nepříjemné a kolikrát si myslím, že se prorve ven.
12. led 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
moni, ja jsem jen chtela zkusit jestli se nam tam vubec jeste vleze a uz tam zustala, ale povlecenou a tak ju nemam, to az pekne v unoru at se do ni neprasi :slight_smile:
doktorku mam domluvenou stejnou jak pro tobika, byli jsme pred vanocema na ockovani, tak jsme se ptali :slight_smile:
jo a peru teda dalsi pracku obleceni, me to tak nebavi a zehlit se se vsim teda rozhodne nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 11:34  • Odpověz
hm, tak takovy problemy nemam, to moje zlato si hovi napric a nikde na nic netlaci a do niceho nekope :grinning:
12. led 2010 v 11:38  • Odpověz
mabe-aj mnan tlaci niekde na pravej strane ako su rebra ale len ked sedim potom sa musim vyrovnat asi si krpecek hlada polohu a jo ho tak obmedzujem ked sedim :slight_smile:
12. led 2010 v 11:38  • Odpověz
je me dneska nejak tezko a ty zada zase boli. uz jsme se protahla, a procvicila, manza me vecer namazal ice gelem ale nejak to pokracuje.
12. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Máji, aha, no dnes jí zaplatím a tak do 14 dnů by měla přijít, tak snad to tak nějak výjde a bude to tak akorát :grinning:
No mě dr. ted říkala, že malá je otočená hlavou dolů, tak ty nepříjemné tlaky dole mi dělá nejspíš ručičkama :grinning:
12. led 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz
ja mam tento tyden v pohode zada mna skoro vobec nebolia ale nechcem to zakriknut
12. led 2010 v 11:41  • Odpověz
moni, mozna je to fakt z toho vcerejsiho cviceni a jsem hooodne unavena
12. led 2010 v 11:42  • Odpověz
mabe-mozno zee hej uz tolko nezvladame ako predtym
12. led 2010 v 11:50  • Odpověz
holky jsem tu na chvíli, nespala jsem jen jsem si četla, když ležím se mi blbě dýchá. chjo.
dneska jsem fakt nemožná. ani oběd mít nebudu dám si jen rohlík se šunkou a teplý jídlo si neudělám jsem fakt uplně hotová. nevím co to je. asi ta noc no. zkusím vás dočíst.
12. led 2010 v 11:55  • Odpověz
suny-nenamahaj sa a odpocivaj
12. led 2010 v 11:59  • Odpověz
mony já mám doma postýlku i s matrací měsíc jen ji povlíct. jinak nám chybí jen ten monitor dechu kosmetika aplínky jinak máme uplně všechno. jo a kočárek ale ten je zamluvenej a jak dorazí tak bude u našich. takže já mám fakt všechno.
holky taky když ležíte tak se vám hrozně blbě dýchá? mě teda jo a je to pěknej hnus teda, kvůli tomu nemůžu ani spát. fuj.
12. led 2010 v 11:59  • Odpověz
mony v pohodě číst zvládám. :grinning:
malej už druhej den kope hodně pusinka jsem ráda. jo a ted mám hroznou chut na sladký a hlavně na kofolu holky každej den ted už třetí vypiju tak půl litru. myslíte že to vadí?
s tím sladkým se budu snažit něco udělat protože to fakt není zdravý
12. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Suny, koukala jsem na letáky a jestli máte někde obchod Koruna, tak tam jsou plínky hugies -60ks od 4 do 7 kg myslím, za 199,- což je supér cena. Kamarádka s hugieskama byla spokojená, já používala jen pampers, tak nevím, ale zkusím jeden balík koupit.
Jinak mě se špatně dýchá jak někam jdeme, hlavně v tom sněhu :confounded: Do schodů, a nebo když doma něco dělám, třeba uklízím u toho mluvím tak se zadýchám. Jinak né.
12. led 2010 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
holky, jdu si lehnout. mala tlaci do zeber a neni to nic moc.
12. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
No u mluvení to je taky síla ale já si lehnu do postele už mám 3 polštáře a jako kdybych nemohla popadnout dech a bolí mě pod prsama žebra. tak to je teda hnusný no. ale s tím nic nenadělám jen se mi to trochu zhoršuje. ale dr to ví a asi je to jak malej tlačí.

já jdu ke kamošce ve čtvrtek pro rady a táááák. ale říkala že si mám koupit určo malý pampers ty 2až 5 kilo tak 3 balíky a pak prý uvidím. no tak já nevím. ale každýmu fakt sedí něco jinýho.
jinak asi 3 kamošky mi potvrdili že mimčo do 3 měsíců se nepoužívá žádná kosmetika. jen oliv olej z lékárny, bepanthen a ten líh a něco na zadeček na umývání když s epokaká takže asi koupím jen to a od tří měsíců zkusíme asi ten sebamed.
12. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Mabe chápu, utíkej a snaž se usnout, holky tady je to jak domov důchodců :grinning:
12. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
suny- :slight_smile:
holky poradte segra bude krstna a prileti ked sa maly narodi a pyta sa mna teras co mi ma kupit co potrebujem ale ja vazdne neviem
12. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
mony já nevím já asi všem budu říkat plínky. :grinning:
12. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
suny-to by som aj ja povedala ale nebudem jej hovorit aby mi malemu doniesla plienky zo slovenska do anglicka:slight_smile:))
12. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
no to ne, tak záleží kolik do malýho chce vrazit penízků.
12. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
suny-tak to mi je blbe sa pytat
12. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Suny já mám už dva balíky pampers po 108ks, tak koupím ještě tyto a jsem zásobená, pak už jen větší.
A kosmetiku jsem používala normálně u malého a to byl malinkatý i kamarádky, mám strašně ráda jak miminko voní, tak bych si neodpustila malou nenamazat olejíčkem co mám nebo tak. To miminku neublíží spíš naopak. Ale každý dělá něco jiného.
12. led 2010 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
tak musíš zhruba vědět jak na tom sestra finančně je. mě nic nenapadá čeče, hračky to je asi blbý i když nevím no.
12. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Mony olejíček jooooo, musí vonět miminkovsky. to je jasný. :grinning: a ty máš ty pampers tu 1? to je od 2 do 5 kilo?
12. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Suny jj, mám ty žluté ty nejmenší a včera jsem chystala přebalovák a rozbalila plínky, že si tam pár dám a tak jsem se úplně rozplývala jak jsou malinký a drahý, že už se nemůže dočkat :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
mona, mě taky nic nenapadá, když už vše máte, nebo nevíš co by jsi potřebovala.
12. led 2010 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.