• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony no jo je to krásný jak ti chlapi tajou. manžel pořád pusinkuje bříško, furt at jsi tu s námi povídá si s ním je to poklad no. já se na malýho těším ale ještě tak měsíc bych chtěla být v klidu no.
my zítra jedeme ještě pokoupit nějaký ty věci, ve čtv ke kamošce a pak snad už bude všechno.
a asi si zabalím tašku do porodnice.
mony nevíš kolik těch vložek tak do té porodky si mám vzít??
12. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
mona a co treba vak, satek nebo nejaky nositko? :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
nebo treba pratelny prebalovaci podlozky, to je fajn vec :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
:grinning: maji vidíš, ty myslíš prakticky, mě napadne nějaká hračka.
12. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
maji-teras si pisem zo segrou ze by mi kupila do postielky cely set nakolkov anglii to nemozem zohnat aj s tym baldachynom ale na to potrebujem tu tic na postielku aby sa to tam pripevnilo ale ci ja to tu zozeniem a ked nie tak mozno ten satek :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
mony no vidíš, tak a je to. :grinning:
12. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
mona, tycku na nebesa sezenes :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
maji-ale tu v uk som to nevidela
12. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
suny :grinning: hracek totiz kazdej dostane milion kdyz se mimi narodi, protoze lidi nevi co nosit :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Suny, to nevím, to záleží asi na situaci, já krvácela pořádně jenom jeden den, pak už málo a pak už nic. Takže to nevím každá jsme jiná, já mám dva balíky a kdyby nestačili tak drahý mi dokoupí.
12. led 2010 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
no já právě nechci žádný hračky protože to nemáme kam dát. :grinning:

mony já právě přemýšlím že když si tam dám dva balíky tak se mi tam nic už nevleze víš?? :grinning:
12. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
My máme hračky po malém, pro miminko, celý pytel, ale určo ještě něco koupíme :slight_smile:
Suny, tak to balení není zase tak velké, já mám menší sportovní tašku a určo se to tam vleze :slight_smile:
Záleží jakou máš tašku a ták. kdyžtak si to dej do igelitky.
12. led 2010 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
já mám mony kufr ale menší je takovej skladnej. ale ne lodák :grinning: no snad to tam někam narveme no.

hračky pro miminko? to vůbec nevím co je. musím zjistit s čím si malej může už hrát a tak
12. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
máme různé štěrkátka, kousátka, tvary do ručky, jak už tak cca v tom 2hém měsíci vnímá... :wink:
Už musím jít, koník se zas nějaký pomalí, a než to načne tak to trvá, tak to vypínám a jdu se chystat, papa
12. led 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
mony tak to jo, taky koukám že se nějak zpomaluje. tak si jdu asi zase číst. tak papa
12. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak mě nešel od rána net. Nevím jestli je to tím počasím nebo čím. Vy jste toho teda propsaly, trošku jsem četla, ale jen tak letmo:slight_smile:

Moni tak my byli na té matrice v Hrabůvce. Potřebuješ k tomu rodné listy, občanku a těhu průkaz. My museli ještě na rychlo vyřizovat Liborův rodný list, protože ho asi ztratil. Ale naštěstí nám ho udělala na počkání, měla jsem strach, že to bude trvat měsíc. Měli jsme to všechno hned vyřizené i s tím rodným listem. Takže si myslím, že vy to budete mít tak do 10 minut hotové:slight_smile:

Holky jak jsem byla včera tak vytočená, tak jsem ani nemohla spát. Řekněte stojí ta rodina za to, když mi dělá akorat blbě? :angry:
12. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
holky, tak jsem vstala a zada porad spatny. ach jo a to boleni toho bricha nebo paleni zahy, ci co to je. tedka jsem nejak na dne. psala jsem manzovi, ze me neni dobre. vsechno jakoby boli od te patere. tedka brecim, ze nemuzu a nechci jit na ten zapas psat zapis. manza me utesuje po skypu, at se uklidnim. ale toto je moje prace. ja jim rikala minulej tyden, ze uz dlouho chodit asi nebudu. ale je me to lito, ze je v tom necham. ja vim, jsem asi blazen, asi ty hormony. mozna bych to zvladla,ale mam takovy cely telo bolavy a ta zaha, ze chci klid.
12. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
konecne mi jede konik trochu normalne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mabe, jestli je ti moc spatne, tak nikam nic zapisovat nechod, vsak to bez tebe jednou zvladnou, ne? :sweat_smile:
12. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
mabe teda, v klidu tak si to budou psat sami oni to zvládnou. záda jsou ludry. ale hlavně v klidu a nebreč.
12. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
maji já nevím proč ten kůn tak blbne.
12. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
maji, jde o to, ze jich je treba 10 kluku. ale na zapasy nejsou schopni se sejit vsichni. musi se hrat v 5 lidech a jich se sejde 6 nekdy 7, ale vetsinou 5. A domaci musi vzdycky psat ten zapis o prubehu zapasu. Jelikoz ja mam moc rada basketbal, tak to delam uz tak cca 5 let. Na venkovni chodim nekdy, tam se zapis psat nemusi. Takze nerada je nechavam ve srabu, ale uz jsem jim minule rikala, at jich chodi vic, ze me bude cim dal tim tezceji. Vidis a je to tady. Uvidime vecer. jezis, ja su takova histerka. uz je me lip, vyrvala jsem se a hotovo. za hodku jdu na prvni kurz predporodni pripravy, tak jsem zvedava.a co to teda je? trubka nebo co? ja bych tomu rada rozumela.

uz jsem se vybrecela. holt hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
mabe hold prostě to tak někdy je no. tak ses vybrečela a snad bude líp, když ne tak hold nikam nechod.
12. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
uvidime vecer jak me bude. zase ja ten basket zeru, takze bych rada fandila. minule jak jsem tam sedela 1,5h u zapisu na tvrde telocvicnove lavicce, tak ty krize jsem mela v prdeli uplne a tedka uz me tak boli zada. uplne cela pater a jde to do ruk a noh. nevim, co se deje. :confounded: kdybych nepsala zapis a mohla stat a projit se, tak to bude jinaci.
12. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
nemuze byt ten zaludek tim, ze piju vodu s bublinkama? teda mirne perlivou, ale prece
12. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
mabe to je normální stav, já jsem v noci šla na záchod a jak mě bolí záda tak mě vystřelila bolest do pravé nohy a jaksi ju přetla tak jsem si zase sedla za chvili to přeslo prostě to tak je a lepší už to nebude.
12. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
me uz to boli druhej den a neba me to. ja vim, co je bolest zad. ja mam problemy odjakziva. ale toto je takovy, kdyz na tebe leze chripka, tak te boli cely telo. chripka na me urco neleze. anicka se mrvi porad stejne, takze je vse ok.
12. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
ja vim, ze me nemuze nic byt az do konce. neco prece musi byt. ale je to tezky. :grinning:
12. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
po tom kurzu jdu do lekarny koupit si ty jednorazovy kalhotky a vlozky poporodni. oni pisou 2 baliky poporodnich vlozek a 3ks tech spodaru. jeste neco v lekarne do porodky?
12. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
jj mabe to je těžký, každej den mě bolí něco prostě to tak asi má být no. ale smiř se s tím že když byl člověk jinak fit. já dneska zase mám žaludek na vodě tak moc ani nejím rpostě hrůza. jsem se rozhodla že od zítřka radikálně omezim sladký. no a do toho záda nemůžu ani sedět ani ležet a pak ještě celá noc probděná a navíc jak se malej hýbe tak mě píchá nalevo v břichu se to tam roztahuje a do toho ten zánět. :grinning:
12. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
kam jste šly??? :wink:
12. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.