• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony já jsem snídala v 10 a ted se chystám na zapíkaný těstoviny se špenátem smetanou česnekem a sýrem
tak uvidím a pak bych měla jít k těm našim no.
Abych měla v čem chodit.
6. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jůů tak těstoviny bych si taky dala ještě k tomu zapékané, mňááám ...
6. zář 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
no to jo já na ně chut nemám, holky tak co mám jít k těm našim? asi v teplákách jiný gatě nemám.
6. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jakto? Tak si udělej něco na co máš chuť :slight_smile:
Jak se Ti chce. A pro co tam máš jít? Pro nějaké oblečení?
6. zář 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
No mamka mi zkrátí jediný dlouhý kalhoty co mám ted koupený, abych mohla chodit ven je tam docela už kosa na krátký.
ale bolí mě záda a je mě všelijak no
6. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Je no, ale pokud to potřebuješ, tak bych šla. To vydržíš v těch krátkých, hlavně se navleč
6. zář 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
No já dělám vyvarek pro tu moji trosku v postely:grinning: a omáčku s rýži, kterou má rád, ale nevím nevím jestli si to zaslouží :slight_smile:
6. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
jj no to budu muset je mi šoufl ale snad to zvládnu je to 15 minut pěšky no
6. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ccc Moni, bych se na něj vyprdla :grinning: Né tak hlavně aby mu nebylo špatně.
Suny, no to nemáš zase nějak daleko.
6. zář 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
mony taky bychse na něj vyprdla
mony druhá nemám to daleko ale záda mě bolí jako kráva tak nevím
6. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
však mu už od rána nadávám :grinning: , hlavně že jsem ho včera přemlouvala at jde, že nebude sedět přece doma...no kdybych to věděla tak bych to nevypustila z pusy:grinning:
6. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
no to jo no ale ví že nemá nikam chodit teda nebo jo ale ne vracet se ráno musí začít mít zodpovědnost
6. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
no on spal u kámoše já o tom věděla, byl daleko a mě se nechtělo pro něj jezdit. On normálně nikam nechodí, tak to ještě beru s rezervou :grinning:
6. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Moni, tak to ze zkušenostma s Lukym bych mu už neřekla jdi, spíš naopak , doma budeš ! :grinning: :grinning: :grinning:
Ten jak se rozpaří z klukama tak to je konec. Slíbí, že do půlnoci bude doma chodil ve 2 ráno. :angry:
A to já blbec jsem na něj čekala a ráno vstávala k malému hotová, a on si vychrapával. Ted už tak blbá nejsem. :wink:
Suny , možná jak se projdeš bude vše ok.
6. zář 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
aha takt o jo no. ale i tak musí být zodpovědnější.
každopádně si asi taky potřebovalodreagovat chápu to no
6. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Mony tak já taky nejsem pro aby petr chodil s kamošema bylo to totiž to samý v bledě modrým akorát já nevstávala k dítěti ale do práce o půl 6.
6. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
No já si myslím, že zase dlouho nikam nepujde, on vždycky jak přebere tak dloouho nikam nejde, takže si zase říkam dobře mu tak :grinning: ... Samozřejmě kdyby se to mělo opakovat tak už budu hooodně zlááá a on moc dobře ví, že to umím :grinning: :angry: :grinning:
6. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
tak to je dobře že ví, že umíš být i zlá někdy je to výhoda
6. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
jj jak si chlap zajde jednou za čas tak budiž, ale on chodil často, furt jsme se hádali, balila jsem mu i věci a hnala ho k rodičům at tam chodí v noci a ták. :grinning: Tedka jak byl doma tak 3 měsíce nikde krom jednou než odjel nebyl.
A jak dojede na trvalo tak taky nebude nikam chodit.
6. zář 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak vy máte už dítko to by moc často chodit neměl no je to fakt. no petr když došel pozdějc než mi řekl tak sjem mu dala klíče do zámku a šel spát k rodičům jsem na tohle háklivá.
6. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
To já taky dělala , ale on zvonil a budil i malého, tak jsem musela otevřít.
6. zář 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
ajo tak to jo, petr měl soudnost a nezvonil protože věděl že to nemá cenu ale to se stalo asi jen dvakrát
a to je už dlouho no
6. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
tak to se nám ještě nestalo...naštěstí :slight_smile: ..většinou jsme všude chodili spolu jen ted byl asi 2x sám, protože já ted nikde po nocích chodit nebudu:slight_smile:
6. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
No Lukáš tehda neměl rodiče tady takže by neměl kde spát tak proto zvonil :wink:
6. zář 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
No joo Moni, ty jsi byla bezdětná :grinning:
6. zář 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
však já vím :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Musím, probudil se mi malý, protivný jak .... :confounded: Takže mám radost, papa
6. zář 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky jsem už doma od našich, paráda je to lepší ale ty záda jsou zase hrozný. vůbec nevím co s tím.
gatě budu mít skrácený super.
Jinak jsem si donesla gymnastickej balon a tak na něm budu aspon sedět
ted jsem snědla krajíček a půl chleba se sádlem a nic moc mě to nezasytilo. tak nevím co ještě
6. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska byla rybicka u tchyne, takze jsem nemusela varit. Na obleceni jsem si koupila akorat teplaky. takovy pekny slusny cerny na gumu a roztahnou se hodne, takze do konce tehu. gate jsem zadny nenasla. byly jsem v olympii, musim v utery s mamkou do mesta. oni nemely oznaceny tehu obleceni, takze se v tom clovek prd vyznal. jinak me bylo receno na obede u tchanovcu, ze tehu neni nemoc. byla to reakce na to, ze jsem rekla manzovi, ze me musi donest kybl s vodou nahoru do obyvaku, abych mohla umyt zem. nic jsem na to nerekla, protoze bych je musela poslat nekam. po dvou nezdarech nebudu nic riskovat. :angry: jinak uz druhej den pocituju velikansky chute a spatne uz me neni. takze nastava asi to horsi obdobi - budu zrat a zrat a pribivat a pribivat. :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
Mabe je dobře že je ti líp, já dneska zase blindila. tak nevím co to je.
No to mě se říká taky že těhu není nemoc a proč nechodím do práce a tak už na to nereaguju některý lidi bych musela přizabit.
nic těžkýho netahej, kdybys tahala mohlo by se nedejbože něco stát a ty pak s tím budeš žít ne oni,
takže v klidu a mimís bude v poho. já s tchýní už radši nemluvím vždycky mě nasejří akorát.
6. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.