• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
holky a zatím nemají vaše drahé polovičky blbé kecy, že sedíte u tohoto fora?:grinning:...ten můj se tomu furt směje a místo modrý koník tomu říká modrý kolík:grinning:...a když přijdu domů tak mi říka zas jdeš na těhule? no mazec :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
car jako aby si pochopila.....přímo tam dolů ho nekopne :sweat_smile: (teda myslím , nic neříkal, zeptám se :grinning: ) ale kope ho třeba do břicha pač s jouzou máme oba pupek a už se třeme o sebe pupkama tak tam kope :grinning: a to Jouza cítí :grinning:
14. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
monako moje ségra tomu říká černý osel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak Jouza tohle bere v pohodě...někdy sem sám chodí a kouká na alba :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
agu:grinning: to jsem si ted omylem živě představila :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
ale Jouza taky říká co sem se na těhulích dozvěděla :grinning: :sunglasses:
14. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
14. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
suny určo se zase vtěrnu neboj :grinning:
14. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
agu vy to máte v rodině vymyšlení zajimavých názvu co? neděláte nahodou v reklamce?že by jste dělali slogany??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
mona :grinning: :grinning: nene v reklamce ne :grinning: :grinning: :grinning: ale budu o tom přemýšlet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jasný tak já už utíkám a agu zítra tu nástup.

Já se ráno jedu nasrat s tou dr a le pak napíšu.

tak holky paaaa a agu krásný ovečkování.

Peta mi ted hlásí, kelišky prej zase kecáte,??

Pch. jsem ho poslalal do sprchy. tak papa
14. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
suny to je dobře :grinning: :grinning: ....vy teda tajíte pohlaví jo? To bych nevydržela jako vy takže klobouček :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
suny jo něco o keliškách taky pořád slyším :grinning: :grinning: :grinning:
pá a dobrou :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
mona to není těžký tajit :grinning: :grinning: mě se totiž líbí jak všichni škemraj co to bude a já to vím a neřeknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
a každej ti tipuje pohlaví co čekáš a ty si v hlavě říkáš jestli se trefil nebo ne :grinning:
14. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
já bych všude tajila i to že sem těhu :grinning: ale to už by nešlo no :grinning:
14. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
No pro mě to těžky je, protože já se vždy chci pochlubit. :sweat_smile: ....A nebudete mít nahodou holčičku? :grinning: máš v albu pletene čepičky na holčičku a růžový brindák :grinning:
14. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
čéče máme tam i šatičky :grinning: no hold nám třeba bude v šatičkách chodit i Teo no :grinning:
14. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
a ty čepičky nám upletla kamarádka ketrá neví co čekáme jen si myslí....(zda správně či ne toť otázka) :grinning:
14. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
agu ted jsem si těch šatiček taky všimla a neříkej že je to náhoda, jsem tě odhalila :grinning: :grinning: :grinning: ...
14. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
monako no náhoda to je pač ty šatičky sem koupila ještě před těhu :grinning:
14. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Tak já ted dovytřela a zas popsané 2 stránky, tak to teda nečtu , nechce se mi :grinning:
Malý se před chvíli vzbudil, ještě ve spánku, že chce smrkat a on nechtěl smrkat, ale čůrat, tak se mi počůral :confounded:
Tak jsem ho musela osprchnout, tak začal zas kuckat, no to je radost, jsem zvědavá kdy do té školky půjde, dělá mi to naschvál :frowning2:
14. zář 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
no jo jenže myslet znamená hovno vědět :grinning: :grinning: :grinning: , mě babka nechala vyložit karty a řekla mi že prý jí vyšlo holčička i na prstýnku vyšla holčička i moje krásné akné na čele tomu nasvědčovalo a dr. že prý kluk..no byl to šoking :grinning:
14. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
mona já měla taky ksicht jako puberťák :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sem nikdy neměla ani jeden beďár a v těhu teda šílený :zipper_mouth:
14. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
moni neboj on se z toho dostane a než se naděješ zase bude ve školce řádit :wink:
14. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
ale u nás je to jasný pač zvíře to jouzovi prý řeklo co je :grinning: a potvrdil to i dr už třikrát :grinning:
14. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
moni ať je malej brouček brzy zdravej :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
No já doufám, protože je to už přes týden, byl v poho a tedka jak jsem ho znova osprchla, ještě ospalý, tak se rozkuckal, uvidíme co zítra, ale doufejme, že se mu to zase nerozjede, protože je na čtvrtek přihlášený do školky :fearful:
14. zář 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
aqua děkuji :slight_smile: SNAD JO.
14. zář 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak já bedary mívala před MS vždycky... ale přestala jsem věřit v nějaké karty a takovým babským pověrám :unamused: ...moje teta vykládá karty a když jsem tam za ní byla s kamoškou tak jsem se jí ze srandy ptala jestli nejsem těhu, protože jsem věděla, že nám to trošku uteklo a ona že néé, prý vůbec nebudu a pokud ano tak potratím a takové kecy a vidíš jak to dopadlo:slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
no já bych nevěřila 100% ani dr pač kámoška čekala celé těhu kluka a narodily se jí dvě holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.