• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tady jsem, jenom sem se oblikla. za 20 minut jdu
12. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
ajo ty valíš na ten kurz tak jsem zvědavá pak písni jaký to bylo. :wink:
co záda už je to lepší???
12. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
porad boli, jinak babicka rikala, ze je to zlucnik. nevim, co stim
12. led 2010 v 15:02  • Odpověz
jejda teda, a ty jsi mívala problémy se žlučníkem? nechceš zajít k dr??
12. led 2010 v 15:03  • Odpověz
nemela jsem nikdy problemy se zlucnikem. mam to teprve dva dny. od nedele sem jedla to zeli s kacenou, tak mozna z toho to mam a jeste jak me tlaci. ve ct jdu k dr., tak ji to reknu
12. led 2010 v 15:17  • Odpověz
jdu na kurz
radši to dr řekni, tak si to na tom kurzu užij papa
autor
Holky hodila jsem pupík:slight_smile:
12. led 2010 v 16:19  • Odpověz
mony krásnej a máš tam dobrej postoj. :grinning:
12. led 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
suny díky, ten postoj se mi povedl:grinning:....Holky já jsem dneska chytla druhý dech. Já od rána gruntuju byt. Celou kuchyn jsem uklidila, vydrhla koupelnu a záchod, vysála, utřela prach a vytřela:grinning:...no řekněte je toto normální, že jednou mi je na chcipnutí a dneska mám energie za dva:grinning:
12. led 2010 v 17:55  • Odpověz
mony tak aby nebylo miminko už na cestě ven abys mu nepomohla. :grinning:
12. led 2010 v 18:19  • Odpověz
zase ěm nešel pár dní koník :frowning2: .

Moni koukam že sji ještě celá :grinning: , takžepředčasný porod už nehrozí, což je super. kdy jdeš vlastně k tomu doktoru? Já mam poradnu zítra ale UTZ až 28. ledna. jinak mateřskou už mam oběhanou tak alespoń něco. te´d akorát čekam kdy dorazí postýlka a už bych ráda aby byla doma :slight_smile:
12. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Ahoj markét, zítra budu držet pěstičky na ko.

mě v práci řekli že na sociálku to pošlou že nebudu muset jít, je to možný??
12. led 2010 v 18:35  • Odpověz
je to možný :slight_smile: . 4 roky an rodičáku a druhý těhu a ještě mě to myslí:slight_smile:)))). Šla jsem rovnou na tu správu sociálního zabezpečení a že až to přijde z práce že to na sociálku přepošlou, že nemusim nic řešit. Po porodu akorát porodný abudu žádat o ten dorovnávací příspěvek protože jak mateřská šla dolů tak to bude asi mizerný :unamused: .

Na kontrole mě asi nic nečeká, jen monitor a jsem zvědavá co doktor řekne na váhu malýho :wink:
12. led 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
suny zatím jsem v pohodě:grinning:

Market jojo jsem celá, zatím:slight_smile:....Zítra jdu na ozvy do nemocnice a ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak uvidíme, jestli si mě zítra rovnou nenechají v nemocnici:grinning:
12. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Markét na tu váhu jsem taky zvědavá.

mony zítra budu taky držet palečky.

chtěla jsem se zeptat dneska od rána je mi špatně od žaludku ale co sním tak na to mám chut ale pak je to blbý. tak nevím jeslti to nemůže být tím že mě malej kope hodně jeslti se netrefil do žaludku.
12. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Moni tak uvidíš, možná to dotáhneš nakonec do 40tt :wink: .

Suny je to tim že jsou velký a vše utlačujou, mě je zase furt špatně a do jídla se musim nutit a že bych si nějak pochutnala se říct nedá, nejradši ybch nic nejedla jenže kvůli cukrovce se musim přemoct i kdžy vim že bych měla častěji :wink:
12. led 2010 v 18:58  • Odpověz
no tak to doufám že mě přejde teda, se mi vlní i střeva nic příjemnýho a malje sebou háze teda fest.
12. led 2010 v 19:00  • Odpověz
mě taky přijde že poslední dobou je snad vzhůru non stop. jen doufam že po porodu bude i spinkat :grinning: . Manžel když vidí jak se pohybuje břicho tak říká že to je úplně magický ale že z toho jde až strach :grinning:
12. led 2010 v 19:07  • Odpověz
markét no je to takový zvláštní jak kdyby tam byl hafo velkej had, prostě se to vlní a manžel když to vidí tak prý jestli mě to nebolí. :grinning:
12. led 2010 v 19:08  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: my tzohle od Vikína neznáme :slight_smile: . Toho jsem musela furt budit abych vůbec nějaký pohyb cítila a te´d si to tedy vychutnávam až do konce :grinning: , jen se bojim aby to fkt neyl nějaký nespavec :unamused:
12. led 2010 v 19:10  • Odpověz
markét snad ne no, malej teda kope od včerejška od rána ale jako hodně ale má i období klidu. :grinning:

jsem si dala špagety a čekám jak mě bude snad dobře.
12. led 2010 v 19:11  • Odpověz
ty jo holky, manža zas příjde kolem 11 tak se tu budu asi nudit, snad tu nebudu sama.
12. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Já to přisuzuju že Viki byl v útlumu kvůli cukrovce ale co vivádí tenhle tak fakt nevim kdy spí. celou noc je v akci a od rána od 10h jede zase až do večera :slight_smile: , ale hlavně že se jim daří dobře ale žebra mam asi docela okopaný protože jen při dotyku mě bolí jako bych je měla omlácený :wink: . Já ani nevim co si dam k večeři, na nic neamm chuť tak fakt nevim. teď jsem snědla mandarinku a manžel ještě šel se psem tak nevim co si dáme :wink: . K obědu jsem měla jen hovězí polívku a na víc chu´t nemam a malej stejně roste, asi bere z mých zásob :slight_smile:
12. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Markét to jíš málo teda. já si dala špagety a na večer jsem si nastrouhala jabko a banán ale nevím jeslti si to dám.
no jo taky máš všechno okopaný? to je mazec fakt. :grinning:
12. led 2010 v 19:27  • Odpověz
No neni hlad :unamused: , pro mě je těhu vždy super dietka, jen kdyby pak i po porodu nebyla chu´t :wink: . Musim jít, tak zítra podam info co v poradně a kolik jsem přibrala
12. led 2010 v 19:30  • Odpověz
jéé tak já tu budu dneska sama uaaaaaaaaaaaaaa.
tak zítra držím pěstičky.
12. led 2010 v 19:31  • Odpověz
ahoj devcata,copa noveho?informujte mi nekdo
12. led 2010 v 19:48  • Odpověz
ahooooooooooooooooooooj car nejsem tu sama jupííí, no shrnu to tak že jsme neměly ani jedna myslím dobrou noc. jinak vím že mabušku bolí záda, monička zatím nerodí a markét jde zítra na ko.
co ty jak se máme???
12. led 2010 v 19:54  • Odpověz
jej, to je dnes den :unamused: ach jo, uz se tesim na zitra :grinning:
12. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.