• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
maji jak to co se stalo???
12. led 2010 v 19:55  • Odpověz
suny, nic jen jsme doma vsichni nejaci podrazdeni :sweat_smile:
12. led 2010 v 19:56  • Odpověz
jak to???? copak se stalo??? to je beztak ta blbá noc já jsem dneska taky jak pitomá ale nemám se s kým hádat pač jsem tu ještě 3 hodky sama tak si vykládám s kubíčkem.
12. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Čaute kočky :slight_smile:
Máte se? Jako by na mě chtěla lézt nějaká sviňucha viróza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáte radu, jak se ubránit? Teď jsem vypila čaj se zázvorem, ale jinak nevím, čím si pomoct :confused:
12. led 2010 v 19:57  • Odpověz
ahoj luci tak čaj s medíkem a citronem a pokud bolí v krku tak kloktat slanou vodu.
12. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Suny, kolktat slanou se chystám...už jsem si ji stříkla do nosu, no jsem vytočená!!!!! Já nechci být nemocná :rolling_eyes:
12. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Luci třeba je to jen virozka, já si nastrouhala jabko a banán a asisi vymačkám pomeranče. prostě zase asi něco řádí. ale neboj nemocnánebudeš musíš to utípnout zavčas.
a jak je jinak??
12. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Suny, doufám...už jsem měla banán a kiwi a jdu si dát ještě jablko :wink:
Jinak v pohodě, bříško mi skáče, tak se má maličký dobře :slight_smile: Zítra jdu na 12 hod. na velký Utz a ozvy, tak se těším, že ho zase uvidím :slight_smile:
Jsem Vás jen tak proletěla a četla jsem, že Tě zase trápí bříško :frowning2: A chutná Ti jídlo?
12. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Luci jo jo chutná ale musím se k tomu dneska jako nutit, ale já to nějak přežiju, před dvouma hodkama jsem měla špagetky moje milovaný a ted dlábím piškoty a pak si dám to jabko takže snad je to zažehnaný. ale víš co já se probudím a je mě pokaždý něco. :grinning:
třeba tedka mě trochu ustoupil ten zánět tak nevím jeslti si tu mastičku mám zavádět nebo mám počkat, navíc doufám že dneska budu spát ale zatím se mi nechce.
12. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahojky maji a luci

sun..no dnes jsem byla na ko,tak zas pristi tyden,mala pekne na monitoru zlobila-se ji asi nelibil..a jinak jsem dnes byla u fotografky,manzilek nemohl,tak to se pak dofoti ete naka fotka s nim..a zitra zas na hematologii...
a vcera zubar
12. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Suny, to už bude dobrý...jen asi musíš dávat bacha, co zrovna jíš :wink:
No, já mám se spaním hodně velké potíže...před 12 večer neusnu a pak chodím pořád čůrat, takže nic moc odpočinek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
car to je samej dr ke konci že? no jo ti mimísci jsou jaksi všichni aktivní. :grinning: a jinak se cítíš dobře??
12. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
market kdo ví, třeba fakt vydržím...

suny díky:slight_smile:

Ahoj Luci a car:slight_smile:, jak se holky máte?....Luci pokud tě začíná bolet v krku tak si kup Vincentku s jitrocelem, stojí to asi 50kč a mě to pomohlo od kašle, brutálně jsem měla suchy kašel a do 3 dnů jsem měla klid.

Já tu měla ted tchyni, tak jsem se musela věnovat.
12. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Mony tchýni? tak to bych porodila teda z té mé. :grinning:

luci vidíš vincentka to mě nenapadlo.
12. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj Moni a Car :dizzy_face:

Moni, já jsem na jitrocel alergická, takže budu kloktat tu vodu se solí, je to obdoba Vincentky :wink: Ale děkuji za radu :slight_smile:

Car, ty máš teda zase hoňky :confused: :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
sun..no jo co se da delat se musi..a posl.dobou mi neni teda echt,ale dyt uz je to zaver :grinning: a co ty?

mona..ahuuj..celkem to jde jen je toho nak moc ted..a co vy?
autor
suny no já naštěstí neporodila ještě, :slight_smile: tak uvidíme, jestli mě to nechytne v noci, ale to by bylo spíš dneska po tom maratonu uklízení:grinning:
Mony já ti říkala aby jsi byla v klidu, jestli se to mimčo ted nehne tak nevím. :grinning:

car no dneska je mě blbě od žaludku malej totiž docelea valí a kope a kope, tak asi naboural žaludek ale už jsem měla špagety a ted půl pytlíku piškotů. :grinning:
12. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
luci..nooo to vis,ale pristi tyden bude o trosku lepsi..a jak se mate vy?

a holky dnes jsem koupila-prebal.pod.,vanicku,stojan a naky kravinky

mona..tys uklizela dneska?se na to vyprdni a jen odpocivej :wink:
12. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
sun tak hlavne ze uz je lip
12. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
car já ji to taky říkám a monča si prostě nedá nic říct. :grinning:

car tys tak utrácela??
12. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
car no to já nevím jeslti je líp, vždycky po jídle je mi dneska šoufl ale já se nedám. :grinning:
12. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
Luci aháá, tak to je škoda. Ta alergie je taky svinstvo :angry: ....

carcul no taky to celkem jde, někdy mi je na chcipnutí a dneska jsem třeba měla hrozně moc elánu, ale už to začíná na mě pomalu doléhat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky já začínám mít zase žravku, šmejdím všude možně, ještě že doma nic nemáme:grinning:
12. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
mony my máme toho spoustu, co chceš poslat???
12. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Car, něco na mě leze...no, snad si to rozmyslí a nevyleze :grinning: Zítra mám velký Utz a průtoky :slight_smile: snad to bude ok.
12. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Luci snad???? ne snad ne všechno bude ok. určo. budu na tebe myslet.

holky já mám pocit že se malej chce protrhnout skrz břicho, furt se mi tu dělají náky boule. :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Holky, já mám teď každým dnem čím dá větší chuť na sladké :sweat_smile:
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
mona..neni divu..me posl.dobou neni skoro vubec dobre-vzdy se neco najde a zhorsuje se to..ale proste musim ete fungovat a dohnat naky veci..jsem zvedava,abys nakonec neprenasela :sweat_smile:

sun..jen malinko :grinning: a ete budu

luci..tak do postele,cajik a vitaminky..a zitra drzim palecky
autor
suny no, nějaké dobrůtky můžeš poslat, nepohrdnu :grinning:

mě se taky malej chce drát břichem ven, ale tam kde by se měl opravdu drát, tak to nééé :grinning: :grinning:
Holky, děkuji :dizzy_face: Jdu dát spršku a pak do postele, zítra se ukážu. Mějte se :dizzy_face:
12. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.