• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mony to on by si to jako štrádoval tak přes pupík, furt se mi tam převaluje. je to sranda fakt. tak co chceš poslat? buchtu, vdolky nebo něco slanýho???

luci brou a drzím pěstičky.
12. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
carcul ono je všechno možné, ale já doufám, že né kurnik...tento týden by už mohl vylézt co říkáte?:grinning: uzavřeme sázky?:grinning::grinning::grinning:

Luci dobrou noc :dizzy_face:
12. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
mony já se nevsázím mě to prostě nidky nevychází. jenom bych se mohla vsadit, že čekáte chlapečka. :grinning:
12. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
mona-myslim ze tenhle ete nevyleze :grinning:

luci brou :wink:
12. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
car tak já doufám, že žádnej ještě nevyleze. :grinning:
12. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
holky, ale do toho týdne by fakt mohl vylézt :grinning: ...nějak se toho všeho nemůžu dočkat :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
mony mohl ale řekni mu to :grinning:

ty se nemůžeš dočkat? já jsem zvědavá jak bude vypadat jakej budeš mít porod a tak. ty jo je to teda už blízko.
12. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
mona..beztak ulicnik bude napinat :grinning:
12. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
holky manžel přijede za dvě hodky já tady asi zešílím mě nebaví ani ta televize jako.
12. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
holky ani jsem vam nerekla-ta dekorace-popadala a naky obrazky se zmuchlaly..no to co jsme zachranili tak nalepime lepidlem,ale premyslime ze bysme to maly dali do satny a objednali do pokojiku tuhle

http://www.babynabytek.cz/cz/detail/zobrazit/39/samolepici-dekorace-vesela-farma---fun-to-see/

co je hezci?

tuhle mame http://www.urobiska.cz/detail.php?zbozi=1315790
12. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
suny já vím, že to bude bolet všechno, ale vím, že to bude sillný zážitek a na ten se právě těším....No já nevím jestli mám tady psát jak probíhal porod, abych vás nevyděsila:grinning:

carcul obojí jsou pěkné...a ono ti ty obrázky teda popadaly?? tak ti člověče nevím jestli to mám lepit :unamused:
12. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
car ta první je krásná.

no já si ted stoupla a bolí a píchá mě v levým podbřišku holky je možný že je to malým? je to docela síla ale je to jen na levé straně fuj je to hnus.
12. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
mona..jen to pekne napises :grinning:

tak jaky?

jojo popadaly,ale nebylo to tim lepidlem,kdyz to udelas tim,bude to moc krasny
12. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
sun..urco to mozny je
12. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
mony jasný napiš at víme do čeho lezeme.
12. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
tak ted musim jit na nadobi,ale nechce se mi :frowning2:
12. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
car vyprdni se na nádobí a bud tu s náma, jási ted nělám manikuru sems e střihla au. jééé u nás byla havárka tak manža nemůže po dálnici tak to dojede tak o půlnoci. to je fakt na houby. břicho malinko lepší ale teda co malej děla dneska to je mazec se bojím jeslti nechytl amok.
12. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
sun..tak at manza jede opatrne..no to ja budu nakukovat,ale musim se k tomu nak dokopat-no za chvili :grinning:
a rano v pul sesty vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
jejda proč už tak brzo????
ty jo to břicho zas začlo coto je? že by mě malej tak dokopal??

tak na nádobí se vykašli a bud tady. no on snad pojede opatrně no ale kdoví kdy se dostane domůno.
12. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
sun..jelikoz tam musim byt na ranni odbery,ktery vezou pryc...a cekat do odpoledne na vysledky a na hem.poradnu

a nejsou to poslicci?v tomhle tydnu uz muzou byt
12. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
jejda car nestraš a to znamená co? poslíčci nevím o co jde. navíc mě to bolí jen na levé straně v podbřišku a píchá mě to až tam no. :sweat_smile:
12. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
sun..od 30tt je normalni,kdyz jsou,nema je kazda ale muzou byt..jsou to jako nepravy kontrakce nebo jak to rict,ja je mam taky
12. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
jééé a jak se to projevuje?
12. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
car já jdu asi do sprchy, protože to břicho a záda třeba přejdou manžel dojde za hodku tak doufám, že dojede v pořádku.
a taky doufám, že dnešní noc bude lepší než ta včera protože dvě noci nevyspání to nedám.

tak zítra držím pěstičky papa
12. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
no proste boli brisko-nevim jak to popsat..dr mi rekla ze jsou to poslicci..ale neni to nic z ceho mi t strach
12. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu první, dneska jsem spala asi 5 hodin takže lepší ale jako furt jsem se budila takže nic moc no.
manža jel nakoupit až dojede tak pojedeme pro ten monitor doufám už a odpol. bysme měli uklízet, je tady bordel jak v tanku. ale nevím jeslti se nám bude chtít.

všem na kontroly držím pěstičky
13. led 2010 v 08:25  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
13. led 2010 v 08:39  • Odpověz
ahoj maji, jak je??
13. led 2010 v 08:40  • Odpověz
maji u jaké pojištovny máš malýho a budeš mít to druhý??? prý musí být tam kde je máma je to pravda?
13. led 2010 v 08:42  • Odpověz
suny, nevim jestli musi byt u te same, ja jsem se svoji OZP spokojena, takze jsme u nich cela rodina :slight_smile:
jinak je dobre :slight_smile: sla jsem vcera brzo spat a Tobik v noci docela ok, tak se citim konecne trochu odpocate :grinning: dnes me ceka velky uklid, tak se mi to hodi :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.