• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jéé tak to jsi spinkala i za mě, já ty noci nějak nedávám. už si nepamatuju kdy jsem usla večer a vzbudila se až ráno. já ještě dneska zavolám dětské dr jestli mě vezme malýho at mám aspon něco z krku a pak se uvidí.
13. led 2010 v 08:47  • Odpověz
suny, no tak takhle jsem spala naposled kdyz jsem cekala Tobika...takze nejaky...eeeeeem, skoro tri roky jsem nespala celou noc v kuse... :grinning: ale me staci ke spokojenosti se vzbudit treba JEN 2x (dnes teda 4x, ale zase jsem spala dlouho) :grinning:
13. led 2010 v 08:50  • Odpověz
detskou mam uz domluvenou :slight_smile:
13. led 2010 v 08:51  • Odpověz
No já právě nemám tak to musím dneska obvolat a zkusit za ní zajít nevím jestli osobně nebo stačí po tel. ale to ona mi asi poví.

no jo jenže já když spím v noci tak se vzbudím několikrát ale jako nemůžu vůbec zabrat no takže čumím do blba.
13. led 2010 v 08:58  • Odpověz
suny, jestli mas vybrano, tak staci asi po telefonu :slight_smile:
13. led 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak ozvy dopadly dobře, jen trošku zmatek no po ránu :angry: ...Můj dr. nějak neví jak to chodí na Porubské nemocnici a tam mě pořát přeposílali jinam, navíc můj dr. říkal, že se objednávat nemusím a samozřejmě jsem musela. Ale naštěstí mě vzali i tak...bože bože :pensive:

holky já dětského taky ještě nemám domluveného...myslíte, že stačí po telefonu??
13. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Maji to bylo vybráno dřív, než jsem zjistila, že jsem těhotná :grinning: já jsem k té dr chodila je moc hodná a fakt pečlivá.

mony no jo dr. :grinning: tak to je fajn, že ti to dopadlo dobře. toho dr řešíme a mylsím že stačí po telefonu ale já se radši zeptám, ale dneska má na odpoledne.
13. led 2010 v 09:36  • Odpověz
dobre ranko, tak jsem zpet od dr. byla jsem na krvi se stitnici. vcera teda ten zlucnik bolel jak svina. dneska uz je to lepsi. budu mit dietku. na kurzu me rekla PA, ze je to z te kaceny se zelim. :confounded: jinak jsem trosku nachlazena, tak dneska jsem doma a lecim se cajikama a vitaminkama. zitra jdu totiz plavat. premyslim, jestli pujdu nebo ne, ale zase na ty zada to potrebuju. poradne se oblecu.

co tady noveho? musim docist.

jinak odpo budu zehlit anicce veci a uz skladat do komody. ma cenu kupovat drahou kosmetiku? videla jsem Sebamed a to je teda palka.
13. led 2010 v 09:40  • Odpověz
dneska v noci jsem spala jak zabita. a jeste tedka se me chce spinkat. tesim se po o. :slight_smile:
13. led 2010 v 09:40  • Odpověz
mony, tak hlavne, ze te nakonec vzali a nemuselas tam treba na dvakrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
suny, jj, taky bych deti prihlasila ke svoji detske kdyby jsme nebydleli tady :frowning2:
mabe, ja jsem mimcu koupila Weledu, myslim si, ze radsi min kosmetiky a kvalitni nez spoustu levnych serepeticek :sweat_smile:
13. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj mabuško jsem ráda že je ti trochu líp. plavat běž udělá ti to dobře na záda. já budu mít testry sebamedu ale ted to kupovat nebudu jen něco od biodermy. na zadeček jinak nic.

tak se pořádně vylež at nejsi nemocná. my za chvíli jedeme pryč a odpol. budeme uklízet si mylsím teda ale dneska jsem teda taky moc nenaspala takže to vidím po obídku si hajnu a bude.

tak já se jdu oblíkat papa
13. led 2010 v 09:45  • Odpověz
maji jo jo moje řeč, já se dneska stavím v dm a uvidím jestli nekoupím ty plínky new born co myslíte??
13. led 2010 v 09:46  • Odpověz
tak já valím papa
13. led 2010 v 09:46  • Odpověz
ja koupim na zacatek ty plinky z DM z kuponu.

Maji, takze mam koupit pro anicku Sebamed pro zacatek? vzdyt to bude takovej malej drobecek. Krem na opruzeniny uz mam. Aviril taky - mleko, olej. Takze jenom mydlo a tot vse, ne?
13. led 2010 v 09:47  • Odpověz
jinak ja nemam teplotu nebo tak neco. trosku hleny v krku a vcera me bolela hlava. takze dneska doma a cajickovat a hotovo. nejhorsi je ten zlucnik. :confounded:

suny, pa
13. led 2010 v 09:48  • Odpověz
mabe, sebamed ozkousenej nemam, ale urcite s nim nic nezkazis :slight_smile:
13. led 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
maji jojo měla jsem štěstí, že mě nakonec vzali, asi bych byl naštvaná, kdybych tam musela znovu na 11 :confounded: .

suny papa

ahoj mabe, tak hlavně, že ti je dneska líp, to mě je dneska pro změnu hnusně, včera elánu za dva a dneska chciplona. ...a co ten basket? byla jsi nakonec??
13. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Chystám se na velký Utz...Rýma se zatím nerozjela v něco horšího, tak snad už se tak nestane :wink:

Moni, a jaké byly ozvy? Jsem na ně docela zvědavá :grinning:

Maji, myslíš, že si ten stahovací korzet můžu koupit už teď? Nebo mám počkat až po porodu? Od kdy po porodu jsi ho začala nosit? :wink:
13. led 2010 v 10:11  • Odpověz
tak ja ho priste koupim a co teda mydlo a olejicek staci?

nakonec jsem nebyla. byla jsem rada, ze jsem si lehla. jaksi me bolel celej clovek a pomohlo me to.

tedka jsem se divala znova na seznam, tak par veci by me melo prijit po netu ve dvou zasilkach a co se tyce hygieny - teplomer do vody, kartacek a tak a fusak, kocarek, zavinovacka, tak to asi objednam pres net a pak si to vyzvednem v obchode kamennym stejne jako kocarek. to asi az pristi tyden, tedka ma manza moc prace a oni tam maji jenom do 17h
13. led 2010 v 10:12  • Odpověz
ahoj luci, takze ty taky nachlazena? :unamused: takze dneska velky UTZ? budeme netrpelive cekat. jak jdu zitra k dr. a ta me urco posle.
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz
jinak vcera na kurzu to bylo fajn. kojici podprda se ma koupit az v 37tt. me to pripada pozde? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz
luci, ja ho po prvnim porodu nenosila, kupovala jsem si ho az kvuli svatbe abych mela utly pas a stejnak jsem ho pak nemela, protoze jsem uz byla tehotna :grinning: :grinning: :grinning: na kurzu nam rikala at ho na sebe narvem klidne hned druhej den, ale ze staci treba trochu to brisko stahnout plinkou...ze hlavne druho a vicerodicky boli zavinovani delohy a kdyz se to stahne je to snesitelnejsi a rychlejsi, takze ja ho beru asi uz do porodnice... :slight_smile:
13. led 2010 v 10:15  • Odpověz
mabe a na co driv?
mydlo a olejicek staci uplne bohate, nic jinyho stejne na mimco patlat nebudes :wink:
13. led 2010 v 10:17  • Odpověz
maji, ja nevim. ja porad pouzivam tu starou podprdu a prsa trosku pretikaji. tak jsem si rikala, ze bych si ji koupila driv. :confounded: takze zitra koupim ten sebamed olejicek a mydlo a sobe ty vlozky a kalhotky a zase budu mit neco navic. :slight_smile:
13. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Maji, díky za info :wink: zkusím se podívat v Shoppinu do tvého oblíbeného Lindexu :wink: :grinning:

Mabe, včera mě to nějak hytlo, tak jsem hned čajíkovala a stříkala jsem si mořskou sůl a zatím ok...ťuk, ťuk, ťuk :wink:
13. led 2010 v 10:18  • Odpověz
luci, me taky vcera bolely cely telo a jeste do toho ten zlucnik. tak jsem hodila 2x caj s medem a citronem, nasivin, pomeranc a jitrocelovy sirup a je to lepsi.uz jsem jenom malinko.
13. led 2010 v 10:21  • Odpověz
me se letos veskery nemoci vyhybaji obloukem... :grinning: a pak ze maji tehule oslabenou imunitu :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Maji, tak to jsi šťastný člověk :slight_smile: jen tak dál :dizzy_face: Já měla hnusnou chřipku v 19tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
ahoj Luci, ozvy dopadly dobře a to jen přes tebe dali takové pásy a slyšela jsi d mimi srdíčko a to se zapisovlo na takový papír. Nic zvláštního, taky jsem od toho očekávala víc:grinning:

Holky já ten pás bych si taky koupila, ale nevím jakou velikost, když si to ani ted nemůžu vyzkoušet.....A co to vůbec stojí nevíte??
13. led 2010 v 10:31  • Odpověz
tak ja zadnou velkou chripku nemela, ale jedno za cas mam nachlazeni

jezis, ja su tak unavena. podivam se na poledni zpravy a pujdu si lehnout.

za chvilku jdu jeste dat dalsi pracku anicky - plinky a deky
13. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.