• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky, tak mi ten den pěkně začíná :pensive:
Volala jsem na gyndu na kultivaci moči a něco tam nemám v pořádku...sestřička říkala, že musím přijít a nechtěla mi po telefonu říct o co jde. Tak jsem jí řekla, že jdu dnes o patro níž na ten velký Utz a ona říkala, že to řekne doktorovi a že on mi vezme recept a řekne mi co a jak :frowning2: Ach jo!!!!!!!!!!
13. led 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
Luci neboj určitě to nic závažného nebude, dají ti leky na vylečení a budeš ok. Já taky musela brát 2x antibiotika na spodek :pensive: .

Holky kupujete stahovací pás?? Nebo stahovací kalhotky??

stahovací pás je toto

http://www.moda-pro-tehotne.cz/obchod/katalog/stahovaci-pas-po-porodu.html
13. led 2010 v 10:43  • Odpověz
luci, treba to nebude nic
13. led 2010 v 10:55  • Odpověz
HOlky, mizím...až se vrátím, podám info :wink: Myslete na mě...papa.
13. led 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
Luci jojo budeme na tebe myslet, určo to nebude nic závažného :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:19  • Odpověz
luci, cekame na zpravicky :slight_smile:
13. led 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
holky tak jsem četla něco o těch stahovacích pásech a kalhotek. Stahovací pás si docela všechny pochvalovaly, ale ty kalhotky ani moc ne, protože prý po porodu je člověk nemůže hned natáhnout protože má jizvu a akorát to stahuje to ce nemá a bolí to. Tak teda uvažuju o tom pásu...

tento se mi docelá líbí, jen nevím jak vybrat tu velikost. :unamused:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29640468&tab=4
13. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Vůbec nemám šanci Vás dočíst :grinning:
Co nového tady? Luci, držím palečky, vše bude v pořádku , určitě :slight_smile:
Holky já zase vstala před chvíli :sweat_smile: Byli u nás včera známí, co bydlí kousek a kluci se rozhodli v 7 večer, ýe půjdem ještě k nim, že si zahrají plejáka, tak jsme šli a došli domů nějak v 11 večer, tak jsem hotová ještě ted. :grinning: Drahý jel do Poruby pro masku malému, dnes má karneval, tak se těším :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
jinak musím někde koupit jednorázovky do porodky, myslela jsem, že se na to vyprdnu a vezmu si normálně kalhotky,. jen mi včera říkala kámoška, že prý musí být, já jen nevím které, normálně s lékárny? :confused: U malého jsem je neměla a nikdo nepiskoval.
13. led 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
moni, me boli zlucnik. kdyz jim, tak kazdy sousto a jinak sem tam samo pri piti a aji samo bez niceho. zitra se zeptam dr. na ko. vcera v kurzu predporodnim me rekly, ze to mam z te kaceny se zelim. jedla jsem to od nedele tri dny. kacena mastna a zeli kyselejsi a jeste anicka me na neho tlaci. je to hodne, hodne neprijmeny a bolestivi. ja taky chci koupit kalhotky poporodni, koupim je zitra ve zdravotnickych potrebach i poporodni vlozky
13. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
nic jdu spinkat na chvilku
13. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Mabe, tak hlavně, at se Ti brzy uleví a je Ti zase fajn :slight_smile: Ona možná byla i těžká. Jj se raději zeptej a třeba Ti něco poradí.
13. led 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
mabe tak se hezky vyspěte :slight_smile:
Já se musím probrat a něco doma udělat, at pak můžeme jít a já v klidu, že tu nemám bordel, protože poslední dobou je to děs a jsem z toho na nervy. Musím kooonečně roztřídit i ty hadry a vyprat věcičky malé :sweat_smile:
13. led 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak máme doma monitor dechu a ještě nějaký plínky z dm. trochu jsme tu uklidili manžel vysává a utírá prach. já musím ležet mám nakázaný, snědla jsem skoro celou pizzu ale tu menší tak jsem plná a je mi blbě tak lížu těhu lízátko. ten zánět s emi dneska zase rozjel tak si asi budu muset tu mastičku dát. chjo.
13. led 2010 v 15:22  • Odpověz
jo a už jsem volala i dětské dr tak jsme tam napsaní. takže pohodička.
13. led 2010 v 15:23  • Odpověz
ahoooooojttee :slight_smile:
13. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja si myslim, ze nemam podrazdeny zlucnik, ale tlaci me na neho anicka. boli to i bez jidla. kdyz jim tekutou stravu, tak se to da, ale rohlik a tak boli jak blazen.

suny, kde jste ho koupily? a co jsi rikala te dr., ze se ti narodi mimisek tehdy a tehdy?

m.o.n.i. ja budu zehlit a tridit dneska. mela bych se za chvilku do toho dat. :slight_smile:

moni, ahoj.
13. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Tak jsem dostala antibiotika, neřekl mi přesně co mi je jen, že mám nález v moči a po atb. by to mělo být v pořádku.
Utz dopadl na výbornou, maličký je nádherný :dizzy_face: Zíval, pak jen tak otvíral pusinku a mrkal očkem. No, byli jsme z něj nadšení. Akorát tam má už hrozně málo místa, tak je v bříšku trošku zmáčknutý. Placenta funguje dobře :slight_smile: Jen mi neřekl kolik váží a měří :angry: Jen, že velikost a váha odpovídá týdnu, ve kterém jsem.

Pak jsme jeli do obchodu, tak jsem koupila malému čepičku a 4 bodýčka s dlouhým rukávem (protože jsem zjistila, že mám téměř samé s krátkým). Byla jsem v CAčku, mají tam slevy...2 ks bodýček za 125,- a jsou moc pěkné.
13. led 2010 v 17:02  • Odpověz
luci, tak gratuluju. :slight_smile: ja se tedka pripravuju na zehlen vecicek a myslim, ze toho mam doooost. takze tedka nebudu kupovat vecicky. mam dve deky a premyslim, ze uz kupovat nebudu. zeptam se manzove babicky, rikala, ze nejaky ma. pak mam dve velky osusky, koupim jeste velke pleny a hotovo.
13. led 2010 v 17:23  • Odpověz
ahojky holky..

nedocitam jen jsem prelitla neco..

luci,moc bude priste o .k. :wink: a gratuluju ze je vse jinak v poradku

tobe taky moni..a co ti rekli?na porod to nevypada?

jo a jinak stah.pas mam-ze zdravot potreb..a urco to je dobry..stah.alhotky koupim az se zahojim..pas navlecu hned jak bude mozne,nejlepe hned v porodce
13. led 2010 v 17:58  • Odpověz
carcu, ahoj, me trapi ten zlucnik. asi je to tim, jak me anicka na nej tlaci. kdyz jim suchy jidlo, tak to boli jak svina. jinak min. podrazdenej asi nemam, to by me bolelo, kdyz si na neho sahnu, ne?
13. led 2010 v 18:05  • Odpověz
mabe,ve zlucnikach se nevyznam :confounded: ..no a co dr na to?
13. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Mabe, děkuji :dizzy_face: já jsem teď vyprala peřinku a polštářek, dneska to přišlo poštou :wink: Zítra by měly dorazit látkové plenky a povlečení, tak budu prát zase.

Ahojky Car, děkuji :dizzy_face: jsem ráda, že je maličký v pořádku, ale štvě mě, že do sebe musím cpát atb., ale asi pořád lepší, než by ten nález měl nějak ohrozit malého.
Jak se dneska máte? Cítíš se líp? Ten pás si taky objednám, ale nevyzbám se v tom, takže netuším, jaký je dobrý. Jakou máš velikost? Takovou, jakou jsi nosila před těhu?
13. led 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
luci no vidíš, vylečíš to antibiotikama a bude dobře....Jinak gratuluju k UTZ :dizzy_face:

Carcul o porodu mi nic neříkali, jen že ty ozvy jsou vpořádku. Uvidíme co mi řekne dr. zítra na poradně........car a jak ten tvůj pas vypadá??? Já nevím jaký zvolit. Nevím jestli jsi koukala na ty odkazy co jsem posílala. A jakou máš velikost toho pasu??
13. led 2010 v 18:07  • Odpověz
k dr. jdu zitra, teda na gyndu. do nedele me tlacila vpravo pod zebrama, kdyz jsem sedela. od nedela me to i boli, kdyz jim a piju. u piti min a u jidla podle tuhosti. mela jsem jeste v ne, po, ut kacenu se zelim, tak budto to bude podrazdeny nebo me na neho tlaci.
13. led 2010 v 18:08  • Odpověz
me zitra ma dojit vybavicka do porodnice a pak nekdy fusak letni. ten zimni koupim podle kocarku, jakou bude mit barvu. zitra nakoupim ve zdravotnickych potrebach veci po porodu pro me, pak kosmetika v DM a par veci na netu.
13. led 2010 v 18:09  • Odpověz
jdu si dodelat slepici vyvar a dam si k tomu rohlicek namocenej
ja mela 64v pase pred teu a ten pas co by odpovidal je pry spis detsky,pani mi rikala ze si mam vzit (nazvala to nejm.damskej)ze bude dobre-coz je 75-85..ale myslim ze bude dobre,je fakt ze si ho clovek muze dat aspon trosku i na boky treba,...a koupila jsem ve zdrav potrebach-prijde mi fajn a nema ty hacky takze si to utahnes jak chces
mabe..dobrou chut..

mona..uz jsem psala lucce..ten na hacky jsem mela strach kupovat a tenhle je pry stejne lepsi..
13. led 2010 v 18:11  • Odpověz
dekuju, dneska je to tezky se najest s tema bolestma
13. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.