• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky, tak já jdu ještě udělat štrůdl s tvarohem...hoří mu záručka a v mražáku už mám 2 :sweat_smile: :grinning:
Aspoň se zahřeju, je mi nějaká zima...
13. led 2010 v 19:24  • Odpověz
luci,mnam..
holky vy jste teda pilny
13. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Car, já jsem spíš nenažraná :grinning:
13. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět a karneval byl supér, tatka si s malým tam pěkně vyblbli a jako jediný tatínek se malému dost věnoval a tancoval sním, bylo to fajné a pobavili jsme :slight_smile:
Jinak jsem se dnes dozvěděla dost smutnou zprávu. Ale nebudu Vás tím stresovat...(nejedná se o nás)
Jinak jsem už utahaná jak pes :confounded: ležím na chvíli , jen ty záda zase :frowning2:
13. led 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
luci tak to se musi :grinning:
13. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme došli od našich, jsem se najedla a je mi po každým jídle blbě asi se mi vrací nevolnosti ze začátku. :grinning: ale dobrý. dá se to vydržet.

jinak k dr jsem nahlásila jen jméno bydliště a termín porodu.

monitor mám z mmb ale jeli jsme si pro něj do brna semka, takže to máme taky.

luci gratuluju ke ko, víc jsem nedočetla.

zítra jdu ke kamošce pro košík a nějaký věci, dneska jsme koupili nějaký plínky v dm a odsávačku a ještě koupíme kosmetiku a je to.
13. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky co nového??? Sofielka oslavila 20 měsíců jednou týdně chodí do jeslí a je z toho zatím unešená, miluje děti :wink: Já v poho nic nového snad jen že jsem začla konečně prát tu kupu hader co mám pro Sebíška a jinak nic flákota, vstávám v 10 odpo schrupnu a pak jen tak lehce aby se neřeklo :grinning:
13. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Dobré ráno, tak koukám, že jsem tu první. dneska byla noc lepší, jen jsme nechali otevřený okno přes hodku a usli jsme tak trochu prskám ale to je jen ráno doufám, dneska jedeme ke kamošce pro ten košík a pro rady tak jsem zvědavá, jeslti nebudu mít hlavu jak balon.
14. led 2010 v 07:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já se chystám dětské doktorce domluvit jestli by mi vzala malého a pak na 10 do poradny. Pak se pojedeme ještě domů učit na chvili a odpolende písemky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Holky držte palce at to zvládnu napsat. Protože když to napíšu dneska, tak pak už budu mít klidek na malého. No a pokud to zvládnu, tak bych třeba už zítra mohla rodit:grinning: To by se mi hodilo :grinning: ...holky víte jak tu dělám hrdinku, že se porodu až tak nebojím, tak včera jak jsme byli na těch ozvech v nemocnici, tak jak jsem si představila, že tam za chvili pojedeme rodit, tak se mi normálně udělalo špatně. A normálně jsem ten strach dostala. Doufám, že v reálu na to nebudu myslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......Jinak se mi asi vrátili nevolnosti, už několikáty večer je mi šoufl, jakoby na zvracení, ale vždy to v sobě udržím. No děs, at už je malý venku :slight_smile:....
14. led 2010 v 08:31  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak me dneska ceka kontrola. za hodku jdu. jsem trosicku nervozni. jako kazda navsteva dr. mala kope, akorat to boleni vpravo pod zebrama, ale to je urco taky normal. pak jdu k nasim a na 15h plavat. uz se tesim az se protahnu.

moni, drzim palce. :wink:
14. led 2010 v 08:44  • Odpověz
to boleni si myslim, ze je urco od tlaceni a ne od podrazdeni. do nedele me to jen tlacilo a od nedele pri jezeni, piti, a sem tam aji bez niceho boli. kdyz si prohmatavam bricho, tak tam mam anicku.
14. led 2010 v 08:48  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: dneska vsechny na kontroly? tak to drzim palce at je vsechno ok :slight_smile: me ceka az pristi tyden...posledni v Olomouci a pak umru :grinning:
14. led 2010 v 09:21  • Odpověz
foto aktual bricha v albu
14. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj, tak včerejší kontrola dopadla dobře, CS 0. Když prohmatával břicho tak prý malej roste jako z vody:slight_smile:))) a asi bude větší než byl Viki tak uvidíme. Drze jsem si řekla o ten prenatal box a docela jsem zklamaná, je tam pár věcí od hippu a 2 slevový kupony a to je tak všechno :unamused: , ale mít jsem ho musela :grinning:
14. led 2010 v 09:32  • Odpověz
ahoj marki, tak gratulujuuuuuuu :slight_smile:
14. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Mabe díky, jen mě trošku štve že další poradnu mam za 14 dní ve středu a hned ve čtvrtek zase rizikovka :unamused: . jen teda na monitoru bylo zase dílo :grinning:
14. led 2010 v 09:38  • Odpověz
mabe mas pekne kulatoucky brisko :slight_smile:
market, gratulace k uspesne poradne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj zeny..

mona..drzim palecky..jo a ten pas mam hartmann

mabe..krasny brisko...

a jakpak je jinak holky?
14. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moni a Mabe, držím palce na kontroly :dizzy_face:

Jsem se nasnídala a musím utřít prach :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že by se mi chtělo...Dneska dorazí povlečení a plínečky, takže budu prát :wink: Ovšem nic nebudu přehánět, ta antibiotika se mnou dělají svém, jsem po nich nějaká slabá :pensive:
14. led 2010 v 10:03  • Odpověz
luci,ty lez..ant.nemas jen tak pro nic za nic
14. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Car, asi budu muset, abych sebou nesekla...Ty jsi dneska doma? Co máš v plánu?
14. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Market, gratuluji ke kontrole :slight_smile: Budete mít obříka :wink: Já ten Prenatal box ještě nedostala, u nás se dostává až nějak později...snad až po 36tt. Ale jak čtu, tak se na něj ani nemám moc těšit, co?
14. led 2010 v 10:09  • Odpověz
luci v tom prenatalu fakt nic extra neni....ale proc ho nemyt ze :grinning: jinak jsem vam napsala tu znacku psasu co mam
14. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Lucko mě ho ani dát nechtěli že prý se dává na začátku těhu ale fakt nic moc :unamused: , minule tam byl i dudlík a už ani ten tam nedávají takže když ho nedostaneš tak o nic nepřijdeš :grinning: . Asi bude obřík no, uvidíme. Mě třeba váha přijde akorát ale asi je velikej, jsem zvědaváí na UTZ za 14 dní.

jsem docela nasraná na obchod s postýlkama :unamused: , Zítra tam volal zase a už budu asi hodně nepříjemná :grinning:
14. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Car, a ty máš přesně tenhle, jo? A je pevný? A ta velikost je dobrá? Já měla v pase před těhu 65cm.
14. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Market, na postýlku jsem měla štěstí, přišla do druhého dne. Ale povlečení jsem objednávala 25.listopadu a přijde dneska :angry:
Jak dlouho už ji máš objednanou?
14. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Od kud jsi jí objednávala :slight_smile: . Já objednávala 4. ledna teď v úterý jim volam a že už jí mají skladem a posílají, včera jsem volala a že jí posílají astejně nic nepřišlo :unamused: takže zítra volam zase :wink: . Mě povlečení přišlo zase brzo, asi za 10 dní z ebutiku.
14. led 2010 v 10:25  • Odpověz
luci,ja 64...ale ta zenska v prodejne mi rikala(kdyz sem ji to rekla)ze tu vel 2(nazvala nejmensi damska)ze pry bude akorat..tak jsem dala na jeji radu..a je fakt pruzny a pevny..myslim ze je to on..jinak treba ten od toho farlinu ten nejmens ma ete vetsi miry a ty holcine je dobre(a je a byla jako nic),jelikoz si to stahnes celkove cely a ne jen pas-to nejuzsi misto
14. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Car, tak já ještě pouvažuju a nějaký objednám :wink:

Market, já ji objednávala z Batoleshopu...No, a povlečení jsem objednávala z ebutiku :confused: zřejmě nebylo na skladě...
14. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.