• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci a co ti ete chybi?
14. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Lucko tak uvidim ale zítra budu otravovat zase :wink: , kdyby řekli že bude za 14 dní tak to neřešim ale takhle prostě budu chtít do kdy fakt přijde. S dnškem už nepočítam, protože ani PPL nevolala. Tak to povlečení trvalo docela dlouho viď :unamused: , taky tam byli ty Vánoce tak hlavně že už to je na cestě :wink:
14. led 2010 v 11:01  • Odpověz
holky budete pak kupovat tu sadu kartacku na zoubky?jak se s ni masiruji i dasnicky?
14. led 2010 v 11:02  • Odpověz
ho´d odkaz :slight_smile: . my začli čistit až mu začli růst zoubky, v cca 6 měsíci a měli jsme první od Mam a ten byl fajn :wink:
14. led 2010 v 11:08  • Odpověz
market ja ho ted nemam ,videli jsme je v kramu..
14. led 2010 v 11:15  • Odpověz
jak chceš :wink: , já asi vim o co jde. mě to nějak nepřišlo že by to bylo super, když si to představim na sob tak bych se asi pozvracela a Viki měl tohle taky takže pro nás stačil ten 1 kartáček a byl fajn, ono stejně s tim čištěnim to neni nic valnýho. Vyčistíš zuby a pak si dá mlíko, takže jde jen o ten zvyk:slight_smile:))).
14. led 2010 v 11:17  • Odpověz
aha..a co market kolik ti toho ete chybi?
14. led 2010 v 11:20  • Odpověz
no tak ta postýlka, pro mě válenda- ale to už je objednaný. pak ještě koupim kojeneckou lahvičku kdybych zase neměla mlíko :frowning2: ,al jen 1, dokoupit můžu kdykoliv. Nějaký krémík na zadeček do porodky, mam od seba med ale ten tam brát nechci a pak už jen kalhotky a vložky do porodky :wink: . jinak mylsim že máme snad vše.

nevíš jestli ty doklady do porodky musí být v originále nebo stačí kopie? Nějak se mě nechce tahat originál rodný list a oddací abych to ěnkde neztratila :unamused:
14. led 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak dětská doktorka je vyřízená. Na poradně vše v pořádku, stejné jako minule, prý už to může být kařdou chvili, ale to říkal i minule:grinning:.... Jinak já dneska taky dostala ten balíček poprvé a je v tom teda prd. Pár vzorku, slevové kuponý na 20,- a 40,-:grinning::grinning::grinning: a nějaké časopisy co už jsou prošlé. Jinak jsem se ptala na váhu a říkal, že ted je to těžko určit, protože by se mohl splést jak už je malý velký. Ale říkal, že do těch 3 kg bude mít.

market gratuluji ke kontrole a mabe tobě držím palce.
14. led 2010 v 11:32  • Odpověz
ahojte zlaticka co je tu nove u vas??? :slight_smile:
14. led 2010 v 11:35  • Odpověz
market tak to nevim..

mona..jee tak gratulace..a co ti ete rikal?a kolik mas na monitoru to spodni cislo?
14. led 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
carcul celkem už nic neříkal, jen to, že pokud neporodím, tak se mám objednat na ozvy a pak k němu zase ve čtvrtek. Nevím jaké číslo monitoru myslíš....
14. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Moni tak hlavně že je vše ok a je fakt že te´d to může být každou chvíli, jen abys nakonec nepřenášela :grinning: . Záleží na poloze mimča a taky na kvalitě UTZ, mě to dělají v porodce a z papírů jsem zjistila že má malej obvod hlavičky 28cm :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
moni myslim jak tam behaji ty dve cisla-prvni srdicko mimi(ta prvni cara a blika to tam kolik ma mimi tep) a to druhy(myslim ze cinnost delohy)
14. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
casto to tak byva koho strasi ze pak prenasi :grinning:
14. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
ja idem v utorok k doktorovy tak som zvedava co nam povie nove :slight_smile:
holky mna zacina uz chytat panika nakolko nemam este postilku
14. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
mona..ete mas cas..to krasne stihnes :wink:
14. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
carcul-ale niako sa bojim ze nahodou by sa rozhodol krpec skor prist
14. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
a kdy ji chcete koupit?
14. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
Market toho se právě bojím, že nakonec budu ještě přenášet. Ale doufejme že néé...Jinak mimčo je pořát hlavičkou dolů.

car tak on má ten UTZ tak daleko, že já nevídím jaké čísla mu tam běhají, už tak musím zaostřovat na malého (špatně vidím do dálky):grinning:....Ale malý je už tak velký, že se dá těžko rozeznat co je co, jen hlavičku jsem viděla a srdíčko...

Mona já taky ještě nemám postylku a toto mám za pár. :grinning:...čekám na švagrouvou, kdy mi jí pujčí...

Dneska jsem holky dokoupila lih na pupečník a mydlo bezparfemové.
14. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
neviem kedy ju mam kupit ci tento mesic alebo na buduci staci :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
moni ale ja myslela na monitoru na ozvach ne na utz
14. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
carcul aha, tak to nevím...měli nějaký starý přístoj, kde to zapisovalo jen na papír a já ten papír neviděla. Podíval se na to jen dr. na ozvach a řekl že je to ok. Pak napsal jen zprávu mému dr. nemohl mu totiž ten záznam poslat, ten musel zůstat v nemocnici.
14. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
carcul fotila jsi pupík? :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Holky, tak mě nešel zase noťas :angry:

Car, kočárek, povlečení a plínečky jsou na cestě. No, a pak ještě líh na pupík, odsávačku mléka a monitor dechu.

Moni, to je super, že je vše v pořádku. Ale taková ta nejistota a nevědění, kdy to příjde asi není nic moc. A jak se cítíš?
14. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
moni...no vcera jsem davala fotku z konce min.tydne a tenhle tyden ete musim dodat :grinning:

a jinak budou nekdy taky profi fotecky :grinning:
14. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Luci no citím se jak kdy, někdy fajn a někdy je to o ničem. Třeba dneska mi je celý den na zvracení a ne se to zlepší :confounded: . je to hrozné to čekání, pořát se pozoruju, když mě něco píchne....ještě do toho přítel pokažde mi říka, když mě něco zabolí jestli už jedem, no sranda :grinning:

carcul já tam pořát vidím fotečky naposledy z 33týdne a to už tam máš delší dobu ne? na profi fotečky se těším až uvidím:slight_smile:.....

holky fičíme do té školy, tak se mějte papa :dizzy_face: ...budu tady později
14. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky, jsem u nasich a jsem na nervy. Jsme o tyden a pul mensi. Poslala me pro jistotu na UTZ velkej do nemocnice. Byla jsem tam a mam prijit zitra. Holky, ja sem nervozni. Co kdyz ji neco bude? Dr. rikala, ze me posila pro jistotu vzhledem k tem dvoum MA. :unamused: Ja mela taky jenom 2,80kg. :unamused:
14. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Mabe, neboj...nic to není. Já se narodila s váhou 2,70...Určitě to bude v pořádku, přece jen cca 10 dní nic není. A byla jsi na ty průtoky?
14. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
mabe-neboj sa mne povedali ze maly patri tiez k mensim a to vraj chlapci maju byt vetsi jak holky neboj sa nic myslim na teba
14. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.