• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe-a este jedna vec v tretim trimestru to nieje ako na zaciatku ze musia byt presne na cm kazde mimi je ine a tyden a pul neni nic strasne takze klidek moja
14. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj Mona, přesně tak...určitě to bude dobré. Jak se máte? A kdy máš kontrolu? :wink:
14. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
luci-ahoooj my mame kontrolu v utorok tak som zvedava ako je malinky ale ako ho citim tak stale hlavickou hore aspon si myslim a ty ako
14. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Mona, já měla kontrolu včera (velký Utz) a další mám taky v úterý :wink: No, beru antibiotika mám nález v moči, ale maličký je v pořádku a je pořád hlavičkou dolů...nevím, jestli se to ještě může změnit. Ale vzhledem k tomu, že už je v bříšku namačkaný, tak asi ne. Takže Tě kope spíše dolů?
14. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahojte holky,právě jsem vás dočetla.

Mabe,nebuj,to jen pro jistotu si tě pohlídají,ale vše bude v pořádku a porodíš krásnou zdravou holčičku.

Jinak já jsem byla také dneska na kontrole a malý má polohu koncem pánevním a prý už se nejspíš nepřetočí,takže mi dr.řekla,že pokud se do 38.týdne nepřetočí,tak bych se musela objednat v porodnici na císaře na termín porodu. Ach jo,takhle jsem to nechtěla...

No,ještě mu budeme domlouvat a snad se přetočí,neznáte nějaké techniky? :wink:
14. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
ja mela taky 2,7 :wink: mabe urco bude vse v poradku :wink:

moni ono se mi to neulozilo..tak tam mam z min tydne a aktualni pridam zitra :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
luci-hlavne ze je maly v poriadku
no s tym kopanim ja neviem on sa mi prevaluje po celom bruchu ale na pravej strane mna vzdy tlaci ako su rebra a naposledy ked kontrolovala ako je tak tam mal hlavicku a rucicky a tiez mna tak tlacil preto si myslim ze je tak rovnak no uvidime
14. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
luci, na prutokach jsem nebyla
14. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj Cipís :slight_smile: tý jo, tak to vůbec netuším :confused: A oni Ti říkali, že se ještě může přetočit, jo? Ale jinak jste ok, ne? :wink:

Holky, dotaz...mám tetra pleny a bambusové plenky a na nich je, že se můžou prát pouze na 40 :confused: Není to málo?
14. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
holky, ja jenom aby byla dost vyzivena a nebyla nejak mentalne nebo tak.

holky, diky. je pravda, ze moje dr. ma UTZ uplne spatnej. Ja jsem skoro nevidela, kde ji konci noha a hlava a tak. PRoto me radsi poslala do nemocnice na velkej UTZ. rikam si, ze kdyz ve 20tt bylo vse ok. Je pravda, ze uz tehdy byla mensi, vsak vite ten nos, takze to muze byt tak, ze je opravdu mensi a ne, ze prestala rust. Ale vite, uz toho mam za sebou dost a jsem dost nervni. chci jit tedka odpo plavat, to muzu ne? cipek a tak je ok, potrebuju se zrelaxovat.
14. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Mabe, tak to je asi budou zjišťovat zítra, ale fakt se zbytečn nestresuj...hlavně, že jste pod kontrolou a vše bude v pořádku.

Car, moc bych Ti chtěla poděkovat za tip na plenky, právě dorazily a jsou báječné...hlavně ty bambusovky jsou luxusní a heboučké :dizzy_face: No, právě řeším na kolik je prát.
14. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Luci,jinak jsme v pořádku. Dr.říkala,že se může přetočit tak do 36.týdne,pak že už je to nepravděpodobný,ale že mu ani tak nedává moc šanci se přetočit,tak já nevím,co si myslet.Zrovna já musím být ta vyjímka :frowning2:

S těma plenkama je to divný,já jsem ty Tetry prala na 90 a nic se s nima nestalo,rada od mamči a myslím,že správná,měli by se přece vyvařovat jak na začátku,tak po každém použití.

Mabe,myslím,že plavat bys měla jít,aspoň se odreaguješ.Chápu tvůj strach,když toho máš tolik za sebou.Ale opravdu se snaž nestresovat,malinká to cítí.Buď v pohodě a uvidíš,že vše dobře dopadne.U nás všech :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Mabe, plavat běž...přijdeš na jiné myšlenky :dizzy_face:
14. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
jej, vy jste toho zas nakecaly :sweat_smile:

mabe, urcite bude vsechno v poradku, neboj a snaz se do zitrka nemyslet na zadny katastroficky scenare a zitra budes vedet na cem jste :slight_smile:

cipi, jeste ma cas, me se Tobik otocil hlavickou az ve 38tt jinak byl spis pricne nebo KP a ted se skvrneti taky jeste nechce otocit definitivne hlavou dolu, tak se tam tak poruznu pretaci :slight_smile: doktorka ze me ma akorat vzdycky srandu :sweat_smile: muzes zkusit delat kocici hrbety oprena o predlokti, moc tomu neverim, ze by to pomahalo, ale aspon pro pocit, ze neco delas :wink: nebo se jeste muze zkusit mimco pred porodem otocit nejakym specialnim hmatem pres brisko, ale to asi spis u pricne polohy bych rekla... nebo muzes rodit KP, ale vsechny co jdou do toho maji muj nehynouci obdiv :sweat_smile:
14. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
holky,diky uvidime zitra. ale strach mam. :unamused:
14. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
cipisek-neboj este sa moze prevratit zdezs inej diskuze malinka sa pretocila tiez neskoro ale ona aj niako cvicila skusim ti to zistit a mne mamka povedala ze ja som sa prevratila tyden pred porodom
14. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
jinak jsme hlavickou nahoru a na sikmo zprava doleva.
14. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
luci, plinky se urcite vyvarovat nemusi, na 60° se znici temer stejnej pocet bakterii jak na tech 90° :wink: jak je to s bambuskama nevim, zkus se zeptat na Latkovych plinkach ve Vybave...ale myslim, ze by to melo stacit :slight_smile: jaky mas?
14. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Holky,díky. KP bych normálně asi rodit nechtěla.Je to riziko pro miminko. Prý se to už ve většině případů dělá císařem.No,zatím to nebudu moc řešit,abych se z toho zbytečně nenervila a budu doufat,že mimi dostane chuť se přetočit.Každý večer mu domlouváme,tak pokud se nedá,asi bude mít nějaký důvod,proč tak zůstat (takhle já se uklidňuju :wink: )

Mona díky :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
cipis..budu drzet palecky at se pretoci :wink:

mabe..pry dva tydny rozdil ve vel.nic neni,ze prcek roste ruzne a pak to treba poskoci o hodne-jsem cetla

luci..bambusky jsou super ale pekne mastny..ale i ty bily jsou fajn-lepsi nez co maji v kramech..a ja to vyvarovala..bambusky vyperu na min,ty ete nemam
14. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
cipisek-nektere miminka sa nepretocia aby si neomotali pupecnu snuru vsetko ma svoj dovod a miminka vedia najlepsie preco to tak je musime to tak brat takto ja som si povedala ze ked budem musiet ist na cs tak co uz maly to tak chcel :slight_smile: ale ja nieeeeee :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
maly je zasa kludny cely den hmmmm to asi zasa bude noc :unamused:
14. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
luci jinak pak uz je taky vyvarovat nebudu jen poprvy jsem je dala na vic
14. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Mona,taky jsem o tom četla,že může mít omotanou šňůru a prostě se nepřetočí.Ještě mu dáme čas :wink: :wink: :wink:

Car,díky za palečky :wink:

Holky,jdu svačit.

Mějte se krásně a zase brzy pa :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Car, to teda jsou, ale kdyby byly všechny tak jemňounké jako ty bambusky, to by bylo super. Jinak i ty klasické jsou úplně o něčem jíném, než v obchodech...to je fakt. Takže i ty tetra s tím potiskem jsi prala na 90?

Ahoj Maji :dizzy_face: máme s Car tyhle :wink:

http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/bambusove-pleny-kikko-sbmb-colours-70x70cm-3ks-mix-kikko/pleny-a-osusky/

Holky, sice dražší, ale opravdu luxusní, jemňoučké a hrozně příjemné :wink:
14. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Takže vřele doporučuju :wink: :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
luci akorat pocitej s tim, ze se ti vytahaji do dlouhe tenke nudle :grinning: ale taky je budu kupovat :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Maji, fakt jo? :confused: :grinning:
14. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
luci, prej jo,pise to hooodne holek, co je pouzivaji, osobni zkusenost zatim nemam...ale na funkcnosti jim to neubere :slight_smile:
luci, car, chystate se latkovat nebo je mate jen tak na paradu? :slight_smile:
14. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Maji, já bych to chtěla vyzkoušet...plenek má cca 30, tak uvidím. Ale do porodky mám jednorázovky. Jen nevím, jaké koupit ty kalhotky.
14. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.