• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jj, do porodky beru taky jednorazovky :slight_smile:
ja mam zatim asi 30 bavlnenych ctvercovek (k nim budu jeste dalsich 30-50 dokupovat), jedny fleecovy svrchnaky na noc a troje PUL :slight_smile: jo a jednu krasnou AIO a jednu kalhotkovou na paradu :grinning:
14. led 2010 v 15:12  • Odpověz
maji..a proc by se vytahaly,

jinak ja latkovat nebudu..bambusky jsem vzala kuli tomu jak jsou prijemne..na pusinku a tak
14. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Maji, tak z těch názvů jsem úplně paf :confused: :grinning: ty jsi odbornice...Doporuč mi nějaké svrchní kalhotky :wink:
14. led 2010 v 15:16  • Odpověz
car, kopiruju z jinych diskuzi:

Kikko bambusovy ctverce se smrskly na zizalu. Nevadi mi to, pac sajou furt stejne ;), akorat clovek musi bejt kreativnejsi ve skladani. A na novosklad to fakt neni.

kikko bambusky - sražený, žmolkatý, krepatý. sajou furt dobře, jsou stále poměrně jemný, ale zklamaly mě, jak zhnusněj - a to my teda používáme rovný plíny jen velmi velmi příležitostně.

barevné bambusky kikko se natahují do stále delší a užší nudle a to je mám teprve krátce.

Hodně mě zklamaly ty Kikko bambusky :o/ Jsou barevně krásné, ale vypadají čím dál tím hůř :((((( Srazily se, jsou krepaté, žmolkovatí...hnus =/ Mám ale takové tušení, že v návodu bylo prát na 40°C....
14. led 2010 v 15:21  • Odpověz
ale pokud je budes pouzivat jen na patadu, tak treba vydrzi v puvodnim stavu :wink:
14. led 2010 v 15:21  • Odpověz
luci, ja se v tom taky prd vyznam :grinning: ale ty imse si hodne chvali :slight_smile:
14. led 2010 v 15:22  • Odpověz
luci, mrkni na branakdetem.cz je tam spousta uzitecnych informaci a u hodne plinek jsou zkusenosti maminek :grinning:
14. led 2010 v 15:26  • Odpověz
maji..ahaaa tak bam.jsem ete neprala..ja myslela ze myslis ty bily
14. led 2010 v 15:29  • Odpověz
car, neeee, ty vydrzi snad vsechno :grinning:
14. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Maji, díky :wink: mrknu :dizzy_face: Teď mi přivezli povlečení, tak jdu vybalovat a kochat se :grinning:
14. led 2010 v 15:30  • Odpověz
holky, diky. jsem nervni jak svina. ach jo, snad bude zdrava. ja ji mam na sikmo zprava doleva hlavou nahoru. mame byt pry 29+5 a odpovidame 28tt. :unamused:
14. led 2010 v 17:45  • Odpověz
autor
holky tak jsme doma, písemky napsané, uvidme co dostanu. Angličtinu konverzaci jsem dala, ted už jenom čekat na vysledky, ze zbylých dvou. Nemám moc dobrý pocit z toho učta, tak snad mi to dá :pensive: .....tak a pokud jsem to napsala, tak můžeme rodit a trošku tomu pomoct, aby to bylo co nejdříve. :grinning:

mabe neboj, určitě bude vše vpořádku. Musíš tomu věřit :dizzy_face:
14. led 2010 v 17:52  • Odpověz
mona..urco jsi to zvladla :wink:

jinak za chvili budou fotecky,par profi..v albu profi a stejny heslo co u tamtoho
14. led 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
carcul tak to už se těším. Tak pak napiš až to tam bude:slight_smile:....
14. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Mabe, budu na Tebe zítra myslet...jdeš hned ráno? V pase máš 31tt, ten neplatí? Kdy máš teda termín?

Moni, určo to dobře dopadlo :wink: A už budeš mít klídek a můžeš se soustředit na drobka :grinning:

Car, jůůů....taky se těším na fotečky :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
carcul tak já se už koukla a už tam nějaké fotečky máš. Bože ty jsou krásné, jde vidět že v tom ateliéru je to hned o něčem jiném. Mohla jsem taky zkusít ateliér. Nejvíc se mi líbí ty polonahé, ale já se styděla před tím kamarádem. A to byl fotograf nebo fotografka??...fakt super fotečky :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
Luci děkuji, snad máš pravdu :confounded: ...byla bych ráda :pensive:
14. led 2010 v 18:19  • Odpověz
mona..jojo uz to tam j a uz i s heslem by melo..neslo mi to tam dat a pak nastavit..byla fotografk,pred chlapem bych se stydela..ona nas fotila i na tblo na stredni,je mooc sikovna..
jinak jeste budou dalsi,s manzilkem..ale ty ete budem dofocovat
luci,jsou tam :grinning:
14. led 2010 v 18:21  • Odpověz
mabe a zitra drzime vsechny palecky,pak hned dej vedet
14. led 2010 v 18:22  • Odpověz
ja uz tem tydnum nerozumim. :confounded: zitra jdu na 10:30h. jsem z toho vseho zmatena. je mozny, ze se dr. mili. ma fakt takovy sumitko UTZ. to vidite z fotek v albu. manza rikal, at nesilim, ze nic se zatim nedeje.
14. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Car, tam jako vždy? Já je tam nevidím :confused:
14. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Mabe, jasně...zítra budete moudřejší...Můj doktor má taky Utz takový nic moc, tak jsem na ten velký musela jinam.
14. led 2010 v 18:26  • Odpověz
car, dekuju :unamused:
holky, teda fakt nalada pod psa. :unamused:
Car, už to mám :dizzy_face: Krááááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 18:27  • Odpověz
luci..dekuju :slight_smile:
14. led 2010 v 18:28  • Odpověz
holky, tak jsem cetla diskizi o 2tt mensi. a je tam spousta bab, kterym v 30tt rikaly, ze maji mensi mimisky a nakonec vse bylo ok. no, nezbyva me nez cekat, co zitra. :confounded: zkontroluji prutoky a vsechny organy. snad bude vse ok. dr. me nijak nestrasila, ale rikala, ze po tom, co mam za sebou a diky te genetice - vrozena leidska mutace, i kdyz mam srazlivost v pohode, je lepsi to pohlidat.
14. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Mabe, myslím, že jsi v dobrých rukou...je výborné, že to dr. nijak nepodceňuje. Jdeš už zítra a ne třeba za týden, to už Ti uteče :wink:
14. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Car, ty fotky jsou fakt nádherné...jsi ohromně fotogenická. Já jsem se na to focení chtěla vykašla, ale docela mě ty tvé fotky nahlodaly :grinning: Máme kamaráda fotografa, ten má svůj ateliér, takže by stačilo mu zavolat a domluvit se, ale určo bych se styděla a bylo by mi trapně. Před nějakou cizí fotografkou bych se asi cítila líp :sweat_smile:
14. led 2010 v 18:57  • Odpověz
holky, sorry, ze si porad stezuju. zatim se vlastne nic nestalo. kdyby to bylo treba o mesic nebo vic....
14. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.