• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Maji, bydlíme mezi Šenovem a Havířovem :wink:
15. led 2010 v 09:41  • Odpověz
luci, aha :grinning:
15. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Suny, a co Ti ještě chybí...jen ta kosmetika? A co kočárek, máte?

Maji, a jaký máš ty kočárek? Tobíka ještě vozíš, ne?
15. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Luci, chybí mě ten koší, ale to je pohoda, kočárek je zamluvenej, další pohoda, zítra jedeme koupit kosmetiku takže pohoda další a ještě plínky a taky klídek. takže všechno. monitor už máme takže si mylsím že jsme připravení. jen si nabalit tašku.

holky přemýšleli jste o masáži hráze? kamoška mi dala olejíček na to a já nevím jak se to dělá. :grinning:
15. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Suny, tak to máte super :wink:
No, já jsem se na to chtěla zeptat doktora v úterý v poradně. Taky nevím, jak se to dělá...si o tom budu muset něco nastudovat :wink: Já zatím neznám nikoho, koho by nenastříhávali :confounded:
15. led 2010 v 09:55  • Odpověz
luci no právě ta kamoška co mi dala ten olejíček tak tu nenastříhávali tak nevím. taky se ho ve čtv zeptám. ty jo malej se hemží ale až to chvílama bolí co tam dělá to teda nevím. :grinning:
jj jen chci v půlce února jen povlíct postýlku a je to.
15. led 2010 v 09:57  • Odpověz
holky já zase valím budu tu kolem 4 nebo 5. tak papa
15. led 2010 v 09:58  • Odpověz
luci, ja mam hluboky Peg Perego, kterymu upadavaji kolecka, takze budu korbicku pouzivat na doma misto kosiku a sportak Chipolino, ve kterym sem tam jede Tobik, ale ted tam mozna jednou za mesic, jinak chodi pekne po svych nebo ho nosim v babaslingu :slight_smile: no a az se narodi druhy, tak tu mam na prvniho pul roku nachystany sourozenecky Jane powertwin, ktery snad pak prodame a koupime novej sportak :grinning:

suny, my uz masirujem :wink:
15. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Dobré ránko,tedy dopoledne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky,my taky masírujeme od tohoto týdne,má se to dělat 4-5 týdně po dobu 5-10 minut,tak jsme koupili olejíček a masáž provádí přítel.Já bych si tam za prvé pořádně nedosáhla přes ten pupek a za druhé je to tak mnohem příjemnější a i jeho to baví :wink: :wink: :wink:
15. led 2010 v 11:16  • Odpověz
ahuuj
15. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj Carcul,tak to vypadá,že jsme tu sami :wink:
15. led 2010 v 11:38  • Odpověz
ahoj..jakpak se mas?
15. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Já se mám fajn,ale přijde mi,že se ten čas teď nějak vleče.Už bych to chtěla mít za sebou a malého v náruči,nějak to neutíká.
Co ty,jak se máš?
15. led 2010 v 11:41  • Odpověz
no me to teda utika docela dost,jelikoz nestiham :grinning:
15. led 2010 v 11:48  • Odpověz
A co nestíháš? Já už mám tak nějak vše koupené,ještě mi pár drobností chybí,ale to příští týden dokoupíme a budu se moct sbalit do porodnice.Aspoň pak budu klidnější,až budu sbalená.
15. led 2010 v 11:50  • Odpověz
no mam ete naky litani,skolu,dodelavame,a ete chybi par drobnosti ale jen par
15. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj Car a Cipís :dizzy_face:

Kruci, se mi zase rozjela rýma :angry: Už z toho pakatím, chvíli bylo dobře a je tu zas :rolling_eyes:

Holky, ten olejíček na masáž hráze se prodává v lékárně? Právě si čtu, jak se to provádí...no, zapojím manžu :grinning:
15. led 2010 v 11:58  • Odpověz
ja dnes uklizim jak diva...ze by hnizdici instinkt? :grinning: :grinning: :grinning:
luci olejicek v lekarne nebo aj v DM :slight_smile: ehm...a prijemny to byt teda prave nema :grinning:
15. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
luci,jojo myslim ze tam ti nakej daji..jinak ja to taky chtela,ale jsem cetla a i pa rikala ze aby to bylo ucinny dost to boli a doma se to neudela a i se tim ta kuze vytaha..takze jsme se na to vybodli
15. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Holky, no četla jsem něco v tom smyslu: Masáž hráze může nastávající mamince přiblížit pocity, které bude mít, až se miminko začne objevovat :sweat_smile: Takže by to asi vážně příjemné být nemělo :sweat_smile:

Maji, taky mě to občas chytne :grinning:
15. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile: Olejíček jsem koupila v DM,protože v drogerii jsem ho nesehnala,všude vyprodáno :frowning2:

Maji,já taky netvrdím,že to je příjemné,jen říkám,že když to provádí přítel,je to příjemnější,než si to provádět sama :wink:

Car: Každý má nějaký názor,už jsem jich taky slyšela hodně,ale tomuhle fakt věřím,že se tím nic nezkazí a hlavně to vím od spousty kamarádek,co masírovaly,že nemusely být nastřižené.Věc názoru....my budeme určitě pokračovat.
15. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
pardon,chyba,v lékárně jsem ho nesehnala,ne v drogerii...už blbnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
cipis..a fakt nevim..ale ja se nakonec ozhodla ze nee
15. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Holky, asi nikdo nechce nástřih...a já bych se mu chtěla taky vyhnout...I když vlastně ještě nemám vůbec vyhráno, jestli budu rodit přirozeně :frowning2:
15. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
luci to kvuli dejchani?
15. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj ho.ky, tak jsem zpet. takze jsme v poradku. Odpovida 30tt, takze mam zpet TP 27.3. Mozna trosku mensi brisko o 4 dny, ale to nic neni.cca 1490kg. jinak prutok pupecnikem ok. mam trosku hranicni hodnotu plodove vody, takze mam pit 2-2,5l denne. je pravda, ze tomu moc nedam. jinak za 10 dni na kontrolu uz k nim. takze si me uz asi do porodu budou hlidat sami. ono se tak nejak chodi, ne? kazdych 14 dni. a napsala me doporuceni na hematologii kvuli te mutaci. rikala, ze je lepsi to pohlidat, ze ke konci se telo meni a muze dojit k te srazlivosti. byla jsem se tam objednat na pondeli. tak co rikate? vsechno dobry, ze?
15. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Luci,řekla bych,že to nemáme vyhráno žádná,že budeme rodit přirozeně.Císař může přijít nečekaně :frowning2:

Mě,když se malý nepřetočí,tak budu nejspíš muset rodit plánovaným císařem,ale zatím se na to snažím nemyslet :wink:
15. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
ted jsem u nasich a obedvam, mam to 5 minut z nemocnice. pak pojedu na postu pro balik - vecicky pro anicku a pak budu odpocivat. v noci jsem toho moc nenaspala. :unamused:
15. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
uz mam upraveny pas :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
mabe..obrovska gratulace :wink: vidis anicka je v poradku...
15. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.