• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jinak jsem slibila anicce, ze pokud bude vse ok,tak zacnu vic zdrave jist :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

carcu dekujuuuuu. placenta pisou bez nalezu, prutoky taky dobry a jeste budu hlidana hemoskou, tak snad to bude vsechno ok. 1490g je to moc nebo malo? ja nevim.
15. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
vsak ona sebou porad mrskala :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky Mabe, tak supr,jsem ráda za tebe.Už jsi klidnější,co? Já vím,jsou to nervíky kvůli těm našim drobečkům,co? Taky jsem si zažila svoje....hlavně žádný stres a jen se těšit,protože už to nebude dlouho trvat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a všechno dobře dopadne.
15. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
my mely ve 30tt 1400 a za dva tydny 1600..a jinak na hematologii chodim taky(teda uz leta a ted v tehu casteji)
15. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Mabe, je to dobrý :slight_smile: Určo Ti spadl kámen ze srdce...je lepší, že už budeš chodit jinam :slight_smile:

Car, přesně...už mám dvě dýchátka. Za dva týdny jdu na kontrolu a doktorka napíše mému gynďaři zprávu, tak uvidím...říkala, že bych to mohla zvládnout, ale já se bojím, abych pak neměla rozjetý porod a muselo dojít k akutnímu císaři...že i prý to se může stát. Takže nevím, jestli rovnou nejít do císaře...jenže já chtěla rodit přirozeně, tak si nevím rady.
15. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
cipisku, jsem klidnejsi, i kdyz jeste ta hemoska, ale kdyz pres pupecnik prochazi krve kolik ma a placenta je ok, tak snad se nemam ceho bat. jenom je lepsi to ohlidat.

carcu, a berou ti krev? ja tam mam jit v pondeli. nejdriv jdu ke sve dr. na krev a pak tam, ale sestricka nerikala na lacno. takze asi nejdriv si promluvim s dr. a pak se uvidi, ne? jak casto chodis na kontroly?
15. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
luci, diky. slylsela jsi to, ze? :slight_smile: tak ke sve taky jeste asi pujdu, ale je dobry, ze si me budou kontrolovat i tam . maji tam presnejsi UTZ a vsechno. pani dr. byla takova mlada a moooc hodna. citila jsem se dobre.
15. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Mabe,my měli ve 32.týdnu 1600 g,jako Carcul. Ta Aničky váha je naprosto v pořádku,nebuj.

Luca: Je to těžký,když jsme prvorodičky a nevíme pořádně do čeho jdeme,rozhodnout se pak,jak je lepší rodit.Jak říkám já,vše má své pro a proti...pokud by to mělo být pro tebe i mimi bezpečnější,tak bych šla asi raději na toho císaře :confused:
15. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
luci,tezko radit :frowning2:

mabe,ja tam mam vic veci,takze vzdy berou krev a pak cekam na poradnu(ta je odpoledne a uz jsou vysledky)
a berou ruzne od deseti zkumavek az treba jen 3-4...ale rikam ze me toho hlidaji vic...
15. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
cipisku, takze jsme kus baby? :slight_smile: to ja nevedela kolik tak normalka je kg? :slight_smile: no rikala, ze to brisko je teda trosku mensi, ale jenom tak o 4 dny.
15. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
no, ja praveze nevim, jestli mam jist nebo ne. :unamused: mohly by me vzit uz rovnou krev v pondeli.
15. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
a je to teda normal jit za 10 dni na kontrolu nebo je to i kvuli te plodovce?
15. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Mabe,já mám třeba rozdíl v termínu porodu dle PM od termínu porodu dle sona 10 dní.Jeden termín mám 19.2. a druhý 1.3.tak teď si vyber :wink: :wink: :wink:
15. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
mabe ja nejim..ale piju normalne vodu...

jinak ja chodila po 14dnech v posl.dobe a td uz kazdy tyden
15. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Mabe, slyšela :grinning: :grinning: :grinning: Mě říkal doktor, že pokud se zkontrolují průtoky a placenta, tak pak další 3 týdny je jistota, že bude vše ok a mimi bude vyživované. Takže neměj strach, pokud budeš chodit co dva týdny, tak je to super.

Cipís, no...musím to ještě probrat i s primářem, kterého budu mít u porodu. Mám se s ním sejít, tak jsem zvědavá, co on na to...poradit si určitě nechám :wink:
15. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
tak uvidime, treba to vydrzim jenom pit a muzou me vzit rovnou krev. mela bych se tam dostat kolem 10h, jeste nejaky cekani v cekarne. tak to bych mohla dat.

holky, me to pomalicku bude teprve dochazet, ze je opravdu vse ok. :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
luci, tak diky za zklidneni. :slight_smile: to jsem rada, nechala to za 10 dni asi kvuli te vode. ja prisaham, ze budu pit vic a jist zdraveji, pro tu mou prcinu. :slight_smile:

jdu se najist, mela jsem vyvar vybornej a tedka mam rizoto s kurecim masem a zeleninu. budu vas mit porad zaply nebojte
15. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já se až ted připojila na net, nešel mi od rána :angry: ...v poslední době moc nejde a ten koník tomu moc taky nepomáhá jak je pomalý....
Tak mám první prasklinku nad pupíkem :frowning2: ach jo a to se mažu každy den, vůbec nevím co s tím mám dělat holky. Nejde sice moc vidět je to taková světlá čárka, ale bojím se že se to rozjede ještě více. :cry: ....je pravda, že včera mě malý kopal pořád do toho pupíku, tak to bude asi tím....Holky já už chci rodit, už se stejně cítím jako tulen a už asi nemám pružnou kůži na břiše, aby mohl malý růst dál. Od zítřka jsem 38 týden, takže by to byl už porod normální...co mám kurnik pro to udělat?? :pensive:
15. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Holky,jdu papkat,tak papa :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
15. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Holky, tak si nechte chutnat :wink: Já se pustím do přípravy krupičky....

Ahoj Moníííí, to je sranda, co? Nejdřív se bojíš, aby jsi neporodila předčasně a teď, když už by to nebylo předčasně, tak se malému nechce ven :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
mona...dlohy rychly prochazky,sex atd..zkusit se to muze pry nekdy neco z toho zabere
15. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
luci, tak to jsme velci?? :confused:
15. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Moni, ještě jsem slyšela, že je dobré vysávání nebo vytírání....
15. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Mabe, ta tabulka je asi cca, ale aspoň vidíš, že váhu má suprovou :wink:
15. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
jojo uklid pry taky a nebo myti oken
15. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
Luci ja před 2 dny vysavala a hned vytirala a nic.... :unamused:

Car no dneska jdeme do obchodu tak uvidíme jestli pomůže dlouhá procházka.

Holky ja se vsadím, že to stejně nepomůže. je fakt sranda, že jsem se bála předčasného a ted kdybych už fakt mohla tak nic :pensive: ....To je hozné čekat kdy to příjde v těch posledních týdnech a ještě nějaké 2 týdny asi nevydržím a bůlh ví jestli ne víc :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Moniííí, já potřebuju umýt okna :grinning:
luci, diky. to jsem rada. :slight_smile:
tak rizotko spapany a za chvilku si dam trubicku. :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.