• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
:slight_smile: mona...jsem rikala abys nakonec neprenasela ze to tak byva
15. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
Luci ty těch oken teda musíš mít v tom baráku. jak jsem bydlela u rodičů, tak jsem myslela, že se těch oken zblázním, je jich tam skoro 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

Carcul no při mém štěstí to fakt takhle bude. Jako o nic nejde, jen nechci aby se mi to břicho rozjelo, jednu prasklinku rozdychám, ale další néééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Mabe, nemáš zač :wink:
15. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Moni, a mažeš se krémem nebo olejíčkem?
15. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
Luci já se mažu 2x denně a to přísahám. Vždy si dám na večer krém a jak se to vsakne tak ještě olej a masíruju. A ještě ráno jenom krém proti striim...Tak chápete to?
15. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
mona..bohuzel nekdy ani mazano horem dolem nepomuze :frowning2:
15. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Moni, to asi vážně neovlivníme...možná v tom má prsty fakt ta genetika...Mě se teď strašně rozjely dírky po piercingu v pupku, mažu to jak blázen a mám z nich takové dvě hnusné čáry...až se mi bříško po porodu stáhne, tak to bude vypadat strašně :rolling_eyes:
15. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
Car to je k vsteku :pensive: .....

Dneska budu mít postylku hurá, tak si ji pěkně nachystám a šup do porodnice at to mám za sebou. :grinning:
15. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
Luci no jo no, rozhodli jsme se pro dítě tak musíme něco protrpět. Ale štve to, zavidím maminkám co porodili více dětí a jsou bez chybičky. Co nadělám, můžu nadávat i se rozčilovat a stejně to nepomůže :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
no holky ja vcera nic nevyzehlila tak musim dnes :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
carcul já ted peru prádlo, měla jsem už plný koš a kdybych náhodou jela do té nemocnice, tak at má co přítel na sebe a hlavně at mám potom chvili klid jak přijdu z nemocnice. Jinak taky musím žehlit, pořát se tu na mě směje hromada plínek a povlečení do postylky.
Sice už mám na hromadě nachystane věci co do porodky, ale ještě to nemám sbalené, tak to dneska narvu všechno do tašky a uvidíme, třeba malý dostane rozum a bude chtít ven:grinning:
15. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
holky, tak uz jsem napapkana a spokojena. jedu domu a jeste to vezmu pres postu - vybavicka do porodnice. :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
mabe, koukam, na kontrole dobry zpravy, tak moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
mona,tak to jsi sikula ze mas pripraveno :wink:

ahoj maji
15. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak co novýho? Nestíhám Vás číst a vůbec, nestíhám nic :grinning: Doma bordel jak v tanku a ještě jsem ani nevstala z postele. Včera měl drahý nározky a slavíme je zítra, tak mě čeká velký grunt :confounded: chjo....
Mabe, gratuluji ke ko, vidíš, zbytečně Ti doktoři jenom plaší. Jinak váha je ok si myslím, úplně v pohodě, my měli v 30tt 1588g asi.
15. led 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
ahooooooojte
15. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
mabe-gratulujem teras som vas docitala
moni-segrinmu malemu sa nechcelo von tak mamina ju poslala chodit hore schodama dole a tak a za 1 den uz utekala :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Ahoj Moni:slight_smile:

Ahoj Mona:grinning:.....říkáš schody jo? Tak já dneska nejezdím vytahem ale půjdu pěšky, je to asi 6 pater :grinning:
15. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Holky, tak já už jsem taky po jídle a pustím se do žehlení...

Moni, tak bacha, aby jsi třeba nezačala rodit už ve 4. patře :wink: :grinning:
15. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
luci ty jsi ale pilna..ja pecu livance..a pak jdu zehlit
15. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Car, mňáám...taky jsem si na ně dneska myslela, ale nechtělo se mi u toho stát...K žehlení si sednu :wink:
15. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Moni musíš chodit pořád a dokola, třeba i ty schody. Ono to pomůže třeba za takové dva dny, ale pomoct by to mělo, je to zátěž :wink:
15. led 2010 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci všechno je možné:grinning:

jéé livance jsem neměla ani nepamatuju, ale před chvili jsem se zařekla, že nic tučného jist nebudu abych nepřibirala :confounded: ...Asi to stejně bez tak poruším:grinning:

Moni, dneska jdeme na nákup ještě budu dneska chystat postylku, tak snad to nějak pomůže....asi teda půjdu ještě uklízet at jsem na nohách:slight_smile:
15. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
monci-monika ma pravdu treba stale nieco robit
15. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Moni tak přijd uklidit i k nám :grinning: Tady to vypadá jak po výbuchu a po tomto úklidu, pokud mě neodvezou, tak budu štastná, musím zaměstnat i Lukáše, protože sama to asi nedám :confounded:
15. led 2010 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, tak právě přivezli válendu :slight_smile: . alespoň další věc vyřízená a s postýlkou jsem zvědavá kdy dorazí. Z obchodu ale je vše ok, i mě dali číslo balíku a včera už to měla PPL doručit a prý že estihli, dneska ještě nevolali tak v pondělí tama si zavolam kdy to laskavě doručí. balík má 20 kg tak se jim to enchce vozit :unamused:
15. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
holky aj ja uz chcem vyhanat malinkeho :grinning:
no ale este si pockam :unamused:
15. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
market..tak super,takze uz mate vse jen ta postylka :grinning:
15. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
holky a jaky jsou dobry :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Moni no já tady mám taky co uklízet, musím vyklidit skřínku a dát ji pryč, protože jinak nemám kam dát postylku. Musím zavolat tatkovi at ji odveze do Běle at mi tu nestraší, protože já ji už nemám kam dát. Dneska nákup tak snad to teda zabere:slight_smile: Asi začnu doma i tancovat nebo já nevím :grinning::grinning:....Ale ty se šetři, ty máš ještě čas :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.