• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak dopeceno,umeju nadobi a jdu na zehleni..zatim :wink:
15. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
holky musim ist aj ja poupratovat nez ten moj zazrak pride domu potom ideme na nakupi nakolko ladnicka ziva prazdnotou a maminka z davidkom su hladnyyyyy no ani nie hladny ako mlsny :grinning:
jo a zajtra idem konecne vsetko poprat pro toho nasho krpca co nerad spava po 5tej hodine a budi ma :grinning:
uz mna chce asi pripravit ze po porode sa moc nevyspim :grinning:
15. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Moni, tak zapřáhni-rozumně a dnes čekám zprávičku :grinning: Néé, no malýmu se nechce, ale snad dostane rozum at nepřenášíš a půjde ven sám :slight_smile:
Už musím, jdeme pro malého, nakoupit a doma uklízet a vařit :confounded: Tak pá
15. led 2010 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
car no právě snad to nejdůležitější :grinning: , ale hlavně že už to vyexpedovali z obchodu a ještě musim sehnat nějaký kapsář za tu válendu, je fakt že jinak ty barevný zdi by se rychle sedřeli :unamused: . našla jsem jeden celkem hezký na MMB a je rohový tak ho ais objednam a le je tam dodání 3 týdny takže nejvyšší čas :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
tak ja mam pro dnesek hotovo, byt se blyska cistotou a pradlo visi na susaku :slight_smile: ted si pul hodky jeste hodim nohy nahoru, vzbudim Tobika a zajdeme nakoupit na vikendovy obedy (nenapada vas neco na nedeli???), uvarime teplou veceri a budeme si hrat :grinning: :grinning: :grinning: hezky naplanovany, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
holky, dekuju vam vsem. :wink: tedka jsem dorazila. davam si chlebik se maslem a sunkou a cajicek. za chvilku si pujdeme lehnout. dneska sme to mely narocny i noc. tak aspon na chvilku nez prijde manza z prace.
15. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Jsem zpátky od našich. mabe moc gratuluju no vidíš, já to říkala, že je vše ok ale chápu že jsi se moc bála.
ted jsem dala pračku a asi půjdu večeřet si dám špagety páč jsem měla v 1 jen chleba s máslem a sýrem a vajíčko.

luci ta tabulka je dobrá ale to bysme teda byli minulý týden už o dva týdny napřed. máme asi cvalíka. :grinning:

maji, tak já nevím jalk se to maže, ani ten návod to nějak nechápu
15. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Tak, má dožehleno a půjdu si nachystat něco k jídlu...Že bych si udělala tuňákovou pomazánku? :dizzy_face:

Suny, fakt jo? :grinning: No, je vidět, že Kubíkovi u Tebe nic nechybí :wink: :slight_smile:
Sakra, taky bych tu váhu chtěla vědět :pensive: Ten můj doktor mi ji asi nikdy neřekne :rolling_eyes:
15. led 2010 v 17:22  • Odpověz
No luci my jsme minulý týden byli 32tt a vážili jsme 2100g co je podle tabulky 34tt tak nevím :grinning: no nechybí, předevčírem na obídek pizza včera hafo zeleniny a kuřecí maso se šunkou a sýrem a opíkaný brambůrky a ted jdeme na špagety. ovoci moc nedávám ale snažím se no.
tak si luci řekni at ti to prozradí. já jsem zvědavá na příští týden kolik budeme mít.
15. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak ted chvíli spočívám a pak se vrhnu na ložnici a dám prát.
Drahá půlka vaří, dělá polévku s knedlíčkama a bramboráky s masem, omáčkou a sýrem, tak se už těším.
Nějak nestiháme a tak se začlo i pozdě vařit :sweat_smile:
Holky bud prát malé věci, na kolik jste prali? Máme na pračce ten program Baby Care, tak asi na 60 né? :sweat_smile:
15. led 2010 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
AHoj mony my prali myslím na 40 jen plínky na 60 ale nevím to jistě čeče.
jéééé vy se budete mít takový dobrý papáníčko.mnam. já asi budu muset zajet už do té ostravy vaříte tam výborně co píšete furt samý dobrůtky.a do brna to jen voní. :grinning:
15. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Suny, já se ptám pokaždé...on si tam jen něco ťuká do toho Utz a pak řekne, že mimčo odpovídá velikostí a váhou týdnu ve kterém jsem, ale nikdy mi neřekne přesná čísla :frowning2:
No, já jsem dneska měla jen krupičku a chystám se na tu pomazánku. Přemýšlím, co budu zítra vařit...manža bude o víkendu doma, tak bych ukuchtila něco, aby to bylo rovnou i na neděli...Potřebovala bych poradit :wink:
15. led 2010 v 17:31  • Odpověz
suny, co nechapes? :confused:
cekas peknyho macka, my jsme meli v 33tt 1860g, stejne jak u Tobika a ten mel pri porodu 3350g :sweat_smile:
moni, ja jsem prala neco na 30, neco na 40 :wink:
15. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Moniíííí, já chci taky :grinning: :grinning: :grinning: Bramboráky bych si dala hned, ale nemá mi je kdo udělat :grinning:
Já jsem prala malé věcičky na 40 :wink:
15. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Luci já budu dělat zítra asi pangasia s bramborama a salát. a v neděli budu dělat asi kuře s rýží nebo bramborovej guláš protože manža aby měl i jídlo na týden víš????
ale nevím to jistě ještě se rozhodnu ale určo nic těžkýho. nebo francouzský brambory nebo zapíkaný těstoviny. bo udělej sekanou a brambory. nebo špenát.??? stačí???
15. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Maji, už jste nakoupili? :slight_smile: Hele, už víš, co budeš vařit? Taky potřebuju poradit :grinning:
15. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Maji nestraš, třeba je dlouhej a menší váhu má já nevím ale dr říkal že je takovej naducanej. :grinning: tak to mě řekni teda. a to jsem ještě do minulýho měsíce nějak extra fakt nejedla. zato tedka. :grinning:

No nechápu jak se to masíruje
luci, my jdeme zitra asi na menu do vegerestaurace, ale v nedeli bude kure na medu s ryzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no luci vidíš, kuře budeme dělat obě akorát každá trohcu jinak tak to máš jasný ne?? :grinning:
15. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Suny, něco si vyberu :wink: :grinning:
15. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Mám v mražáku pěkné hovězí, tak možná udělám přírodní s bram. kaší :slight_smile:
15. led 2010 v 17:39  • Odpověz
No luci nebo rajskou, mnááááááááááááááám
15. led 2010 v 17:40  • Odpověz
suny :grinning: promin... :grinning: nekde jsem cetla, ze si k te vaze mas pricist 200g za kazdej tyden do terminu a vyjde ti odhad porodni vahy, docela to sedi :wink:
15. led 2010 v 17:41  • Odpověz
ježiši, počkej v 32tt 2100g to bude skoro 4 kila ale to ještě jde teda to je mazec ale uvdiíme třeba to bdue jinak a bude mít tak akorát. :grinning: ale i dr říkal že bude větší
15. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Suny, tu miluju...hmm...asi do toho půjdu :slight_smile: Udělám i knedlík, to bude mňamka :dizzy_face:
15. led 2010 v 17:44  • Odpověz
rajske jsem se prejedla na zacatku tehu, tlacila jsem ju asi 14 dni v kuse, protoze jsem ji nemohla odolat :grinning:
15. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Luci to bude mnamka, tak fajn takže kuře a rajská, tak máš vymyšleno na víikend ještě to uskutečnit. :grinning:

já ju taky miluju takže bych ji taky udělala??? já teda s těstovinama mnam asi ji udělám.
15. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Holky, tak já to teda vyperu na 40 :grinning:
Luci, Suny, drahý rád vaří a prý ještě radši pro nás. Tak od vaření mám klídek. Kolikrát chci něco udělat a on né, že bude vařit on, že ho to baví a pak mu to musím hezky pochválit. A ted mám fakt velký hlad, tak se na to úplně těším :grinning:
Ale pak jak bude malá na světě, budu něco zase kuchtit já, on bude v práci, tak budu mít na to čas a nikdo mě nebude z kuchyně vyhazovat :grinning:
Holky jsem zvědavá kolik budou mít Ti naši kulíšci jak se narodí :slight_smile:
15. led 2010 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
Mony no to je hodnej, ono to vaření hodně usnadní další práce. já zas vařím teda ted moc ne a manžel uklízí mu zas to nevadí. takže pohodička.

no to já jsem teda taky zvědavá kolik budou miláčci mít teda. :grinning: ale tak ještě krom monči měsíc snad nikdo nic.
15. led 2010 v 17:57  • Odpověz
jeee, taky bych chtela mit nekdy uz takhle odpoledne manzela doma a ani varit by nemusel...ikdyz to by byl velky bonus :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.