• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No já bych chtěla ještě měsíc a pak rodit :sweat_smile: :grinning:
15. led 2010 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: Maji no jo chápu, mě dneska dojde v 23 když dobře.
mony no tak já bych chtěla rodit 1 března.
15. led 2010 v 17:59  • Odpověz
no me uz to za mesic muze klido pido chytnout taky :sweat_smile:
suny, me dnes uz mozna za hodinku, dve :slight_smile: a to odchazel nekdy v 7 :frowning2:
15. led 2010 v 18:02  • Odpověz
Proč 1? já bych chtěla ke konci nebo v půlce února, protože by to bylo blbé na oslavu, malý je 4 dubna a nechci aby to bylo hned po sobě :grinning: tak uvidíme
15. led 2010 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak už mám véču v sobě :slight_smile:
No, já kdybych si mohla vybrat, tak bych chtěla taky už tak za 4 nebo 5 týdnů rodit :wink:
15. led 2010 v 18:07  • Odpověz
já nevím je to hezký datum. :grinning:

jdu jíst
15. led 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
Holky tak jsme doma z obchodu a mám mlsnou. Už jsem snědla delisu a pomeranč a přemýšlím co mám ukuchtit. udělali jsme velký nákup a mám pocit, že toho moc nemáme teda za ty prachy :angry: .....

Holky vy chcete rodit za měsíc, ale já bych chtěla rodit užžž :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Moni, a šla jsi s tím nákupem pěšky do schodů? :grinning:
Taky mám vždycky ten dojem, že za ty prachy toho moc nemáme...
15. led 2010 v 18:11  • Odpověz
hehe, vite co je strasny? ze chodim s Tobikem a nakupem v druhe ruce do schodu kazdej druhej den (teda ted uz ne vsech 6 pater)...ja budu tak namakana, ze asi nikdy neporodim :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 18:14  • Odpověz
jo a v Albertu jsem nechala skoro 400 a koupila jsem akorat kureci prsa, kakao, kecup, pomerance, mrkev, 2 listovy testa a ryzi :sweat_smile: jo a Tobikovi piticko a bebecka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a to je vse :angry: :angry: :angry:
15. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Holky, je to děs!!!! Si pamatuju, jak mě mamka jako malou posílala do Jednoty s 50,- a koupila jsem chleba, rohlíky, máslo, mléko a ještě jsem měla na Ohníček :grinning:
15. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Jo, a ještě jsem zapoměla na sýr :grinning:
15. led 2010 v 18:23  • Odpověz
jj holky ty nákupy jsou mazec, taky dycky vyplázneme třeba litr a pak máme jednu kabelu nechápu a to kaviár fakt nejíme. :grinning:

já ted snědla špagety mnam prostě užasný, jdu pověsit pračku. :grinning:
15. led 2010 v 18:26  • Odpověz
no s penězma mi to povídejte, my nechali taky majlant dnes v obchodě a ještě jsme kontrolovali lístek za co :sweat_smile:
15. led 2010 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci nakonec jsem nešl s tím nakupem do schodů, to bych jaksik nedala, protože už tak jsem po tom obchodu funěla :grinning: ..Navcí plno tašek nesl přítel a tak jsem mu musela otvírat dveře....Ale možná se ještě hecnu a půjdu ze srandy dolu a zpět nahoru a uvidíme:grinning:...přítel jel ted pro postylku tak se těším až si to všechno nachystám :slight_smile: .....

Holky co děláte za veču? nevím co udělat :confused:
15. led 2010 v 18:27  • Odpověz
mony já měla špagety ale občas jím pomazánku s chlebem, nebo chleba ve vajíčku, salám nebo syr tak ruzně
15. led 2010 v 18:28  • Odpověz
mona, my jsme meli kuratko s nudlema :slight_smile:
15. led 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
No musím se podívat do té lednice co jsme to teda všechno koupili:slight_smile:

majo kuře s rýži jsem měla dneska na oběd:slight_smile:

Luci na té strance co jsi posílala jsem našla porod v animaci je hned jako první, v té skutečnosti jsem neměla odvahu zapnout.:grinning:...ale ta animace je dobrá...

http://www.maminkam.cz/porod/porod-video/
15. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Tak už dorazila i postýlka :grinning: , jen nechápu že ani nezavolali že jí doručí, kdybych nebyla doma tak jí doručili kdo ví kdy :unamused: . Takže o víkendu by jsme jí mohli složit aby hezky vyvětrala :wink:
15. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Tak jsem dávala druhou pračku a jak jsem nasypávala prášek do nádoby tak jsem půlku vysypala na zem tak si jdu pro lopatku a smetáček a zjistím že manža si vzal smetáček na odmetání sněhu do auta. paráda. chjo ještě že už nic dělat nebudu. :grinning:
15. led 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
Holky tak já koukla i na to video toho živého porodu a nejde tam vidět nic vidět jako u intimna, jen jak tlačí a jak pak miminko vyleze. Bože normálně tu bulím jak je to krásné :sweat_smile:
15. led 2010 v 18:40  • Odpověz
mony taky jsem na to koukla, lákalo mě to a ještě že tam není nic vidět. :grinning:
15. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Moni ty jsi odvaha, na tohle bych fakt neměla :wink: , vidět ještě něco naživo. radši se necham překvapi co mě nakonec čeká ale nějak rychle se to blíží :unamused:
15. led 2010 v 18:45  • Odpověz
markét já jsem takový pako že jsem koukala na nějaký porody na netu ale fakt teda jsem to kolikrát vypla. nedalo se to takže asi to taky nechám pak na tom jak to budeme mít my.

honí mě mlsná ještě ale envím na co. :grinning:
15. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme po spani a po papani. mela jsem slepici vyvar a banan. za chvilku si dam nejaky pecivo s necim. pujdu andulce vyprat vybavicku do porodky a zbytek veci pro ni a asi ji zase vyzehlim par veci. :slight_smile: ja mam dneska teda zase aktivni dcerusku, furt se hejbe. :slight_smile:
15. led 2010 v 18:47  • Odpověz
no mabe vidíš a není to tak dlouho co jsi se bála že se vůbec nehýbe. :grinning:
15. led 2010 v 18:48  • Odpověz
ahoj suny, jojo to je pravda a tedka si rikam, kdy ta holka vubec spi? :slight_smile: sice zadny velky kopance, ale porad ji citim.
15. led 2010 v 18:51  • Odpověz
suny, a jak je?
15. led 2010 v 18:51  • Odpověz
mabe no to já si taky říkám, no já nevím jestli vůbec spí, ale když jdu v noci na záchod tak malej spinká. takže asi v noci něco naspí. před chvíli se mi tu prolítl lokýtek nebo co to bylo. :grinning:

no je mi jakž takž lepší už to nebude. motáse mi trochu halva je mi slabo ale normálka. :grinning: v pohodě, spíš vše co sním tka je mi blbě ais mi malej nakopl žaludek ale já to dycky přejím. :grinning:

asi si dám brambůrky. to je zdravý jídlo teda.
15. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Suny přesně toho bych se bála, radši se na nic moc nepřipravovat protože pak uvidíme jak každá to bude popisovat jinak. já jednou viděla jak dělají císaře a taky lahůdka :angry: a když mě ho dělali tak mě to taková řezničina nepřipadalo :wink:

Mabe četla jsem že je vše ok tak to je fajn, já malýho cítim až moc, tohle u Vikína fakt neznam :wink: , hlavně když ležim tak je to síla a kolikrát si říkam a´t už je konec a pak si řeknu jen a´t tam ještě je :grinning:
15. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.