• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, ja ji vcera slibila, ze pokud to bude ok, tak budu jest zdraveji a samo hodne pit. ten zlucnik je uz lepsi.

zitra dopo pojedeme nakupovat - chci do DM, na boty, desku na prebalovak a tak.
15. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Markét no já jsem pako, nechci to vidět a koukám na to. ale už jsem s tím přestala já na to koukala ještě před těhu.
jinak malej kope nebo se vrtí kolikrát tak že to až bolí. je to možný??? :grinning:
15. led 2010 v 18:55  • Odpověz
mabe no já se snažím taky ale moc tomu nedávám no. :grinning:

tak to já všechno už mám, ale je pravda že ještě pojedeme do lékárny at máme už všechno.
15. led 2010 v 18:57  • Odpověz
marki, jojo, jsem v pohode. tak ja ma hodnou holcicku. :slight_smile: nekdy se taky pekne prevrati. jinak jsme hlavickou nahoru, to uz jsem vlastne psala.
15. led 2010 v 18:58  • Odpověz
ve zdravotnich pomuckach si koupim ty vlozky a kalhotky
15. led 2010 v 19:01  • Odpověz
jj mabe já už to mám taky všechno, ty jo teda to je super jen nabalím tašku do porodky a je to.
15. led 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
Holky tak já tu písemku z učta dala, huráá :grinning: ...ted ještě nevím co matematika, ale já věřím, že to bude ok. Tím pádem toto pololetí mám uzavřené a můžu klidopido rodit:grinning:
15. led 2010 v 19:02  • Odpověz
mony tak hurá, můžeš rodit :grinning:
15. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Suny asi tak. lepší radši nevědět. Já jednou koukala jak se dělá císař a docela řezničina :confounded: a pak v reálu mě to nepřišlo tak hrozný.

Mabe četla sjem že ko dopadla dobře což je super. malej taky řádí slušně, to fakt u Vikína neznam, kolikrát mě přijde že se proboxuje ven :wink: .

Tak jsem objednala i ten kapsář za postl, dodání 3 týdny tak snad to stihnu ještě převzít :wink:

Moni gratuluju, tak hlavně že budeš mít klid a už můžeš jít rodit ať tě pak nepředběhnou menší čísla :slight_smile:
15. led 2010 v 19:05  • Odpověz
mony, parada, gratuluju
15. led 2010 v 19:05  • Odpověz
markét no to mi ani neříkej.

no žádný předbíhání, pěkně po pořádku napřed monča.
15. led 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
Holky díky moc, jsem fakt ráda, že jsem to vše stihla. :slight_smile: ....Holky tak já začla dělat lívance a udělám si k tomu jahodovou omáčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
15. led 2010 v 19:08  • Odpověz
ty jo teda já se do té ostravy přestěhuju a budu chodit po vás holky. to není možný do čeho všeho vy se pouštíte. :grinning:
15. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Moni Ty teda děláš chutě :unamused: , já vůbec nevim co si dam k večeři. Ohřála jsem si párek a než jsem odepsala na jeden mail tak mě na talíři zbyla hořčice a chleba. Kupovala jsem kilo párků ve středu a už neni žádnej. jen aby druhej taky nebyl takhle furt při chuti :slight_smile: . Viki jí od rána do večera a fakt nevim kam se to do něj vejde :astonished:
15. led 2010 v 19:11  • Odpověz
No malej je asi ve vývinu to tak prostě je no a počkej až budeš živit dva pubertáky a ještě manžu. :grinning:
15. led 2010 v 19:13  • Odpověz
my mely livance vcera :slight_smile:

tedka jsem nasla na mimibazaru levne tetra osusky. :slight_smile: tak jsem odepsala na inzerat a uvidime. :slight_smile:
15. led 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
suny já budu dělat lívance poprvé, tak ještě nevím jestli to bude jedlé:grinning:...na MMB jsem našla recept bez droždí, ale s práškem do pečiva, který jak jsem zjistila doma nemám :angry: ...Tak čekám na přítele až přijede, volala jsem mu at čorne jeden segře:grinning:
15. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Suny toho sed ěsim už teď. Furt lítá že má hlad, teď se rve ještě jogurtem :slight_smile: a já fakt nevim co si dam ani chu´t neni. nakoupit jdeme až zítra :wink:. To bude normálně vyvařovna, už teď když je omáčka a když mu chutná tak jí ve velkym:slight_smile:))

Mabe za kolik? Já je koupila v krámu ale ty s obrázkama 2 místo klasických osušek :wink:
15. led 2010 v 19:16  • Odpověz
mony tak musíš povykládat mě by se ted nic dělat nechtělo.
15. led 2010 v 19:16  • Odpověz
15. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Mabe, já mám taky Kikko tetra pleny, jen s potiskem...a jsou fajn :wink:
15. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Markét tak bud ráda že mu chutná, zas kdyby se v jídle nimral to by bylo horší takhle víš že mu chutná. :grinning:

já si tedka dala trochu coly a brambůrky holky to je mazec teda.
15. led 2010 v 19:27  • Odpověz
já mám ještě dvě klasický po mě. a to asi stačí bo já nevím. :grinning:
15. led 2010 v 19:28  • Odpověz
tak ja normal pleny mam z obchodu - 10ks, dostala jsem je k vanocum a tedka chci jeste ty osusky. kolik mate normal plenek?
15. led 2010 v 19:28  • Odpověz
mabe já jich mám asi 30
15. led 2010 v 19:29  • Odpověz
aha, takze bych taky mohla dokoupit.
15. led 2010 v 19:31  • Odpověz
mabe ale já je mám ještě po mě ale stejně myslím že je moc nevyužiju.

holky budete kupovat teploměr do vaničky nebo se to dá odhadnout ta teplota??
15. led 2010 v 19:32  • Odpověz
ja se zitra podivam na teplomer a odsavacku atd.
15. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Mabe, to jsou pleny, ale říká se jim osušky :wink: jsou trošku hrubší :wink: Já mám normál plenek taky cca 30ks. Kupovala jsem na doporučení Car z netu.
15. led 2010 v 19:33  • Odpověz
no, ten odkaz jsou osusky, to chci a pak jeste premyslim, ze koupim tam i pleny dalsich 10ks.
15. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.