• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, to je právě ten lívanečník a já ho nemám...Jsi mě úplně navnadila na tu rajskou :grinning:
15. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
luci tak já mylslela že je to hotová věc s tou rajskou. však ji udělej mnam.

no já ho nemám naši ho mají, já ho na nic nepotřebuju páč lívance fakt nedělám. jsem na takovýto těsta fakt blbá. ale i nevzhledný placky jsou dobrý ne?
15. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jéé, si ho budu muset pořídit :wink:
15. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
luci tak jo není to taková pálka. ty jo chudák manža z prahy to je aspon 5 hodin k vám nejmín že?
15. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Suny, to víš, že jo :grinning: Já vždycky nadávám, že to vypadá hrozně a manža říká, že je to jedno, že si to prdel stejně srovná po svém :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně, že je to dobré :wink:
No, rajská je tutovka...ráno ještě musím udělat knedlík, mě to s ním nejvís chutná :slight_smile:
Sakra, mě honí mlsná...už jsem snědla celé sýrové tyčinky a teď si dávám bonbónky Slávie :wink:
15. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Suny, když to jde dobře tak je za 4 a půl hoďky doma, no raději ať jede pomalu...navíc cesta určo namrzá, no raději nad tím nepřemýšlím...
15. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Luci tak ot má recht, stejně tak to říká i můj tatka. no něco na tom bude. :grinning:

slavie jsou mnam ale mám od nich dcky dořezanej jazyk. já snědla ty brambůrky a už dneska nechci nic vidět. asi si dám těhu lízátko. je mi lblbě. a malej zase cvičí. :grinning:

a už víte teda jméno??
15. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
nepřemýšlej jaký má auto? až tady ma projede dám ti vědět. :grinning:
15. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Suny, no...řešili jsme to téměř každý den a nakonec to teda bude Nikola po dědečkovi z Bulharska :wink:
15. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
fakt? to je hezký mylsím že ho má i karla mráčková z novy ta rosnička.
15. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
ty jo taky ti tak pomalu jede koník???
15. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Suny, jj :slight_smile: ona ho má :slight_smile: No, byl to těžký oříšek...spousta možností a pořád se ne a ne dohodnout...
Dneska říkala kámoška, že ještě nedostala porodné a to rodila v půlce listopadu, ale že hned s rodným listem museli co nejdřív jít a zaplatit odpady za malého...to je fakt bordel, co????!!!!!
15. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Suny, teď začal zase nějak blbnout :angry:
15. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Luci to je teda bordel to je pravda. to jim jde hned se přihlásit teda o prachy ale dát je to ne , jsou to mrchy.

jj začal no. :grinning:

luci ip
15. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Suny, cítíš přímo kopance, nebo jen takové tlačení pod kůží? Já už kopance jako takové, které jsem cítíla před pár týdny nemám...
15. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
no takový pod kůži takový napětí protahuje se, kopance už nee už asi nemá se jak rozmáchnout. :grinning:
15. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Suny, no takové napínání kůže...a normálně má každý večer škytavku :confused: Asi tam moc loká tu plodovku :grinning:
15. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
jj taky jsem si říkala co je to za tukance a on asi měl škytavku ale stačím se napít a je to pryč.
no kopance už to asi nebudou maj tam málo místa asi.
15. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
Já jsem se včera zkoušela napít, lehat si různě a nic nepomohlo...šťukal pořád, božátko :sweat_smile:
15. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Suny, ty máš monitor dechu z MMB? A za kolik? Já ho ještě nemám, uvažuju jestli koupit nebo půjčit v porodce...
15. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Luci tak u nás to napití zatím pomáhá ale neívm jeslti to není náhoda. :grinning:

Jinak monitor máme skoro novej paní ho kupovala v červenci loni a má záruku 48 měsíců a stál 1490 my ho radši koupili
15. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
No, my ho chceme určitě...tak ještě mrknu na net :wink:
Máš koupenou Mou první knížku?
15. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Luci nemám co to je????

jinak já si ho na mmb vyčíhla jako u paní z brna tak jsme si pro něho jeli osobně.
15. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Suny, tak to jste měli fajn...navíc, ho máte ještě v záruce, takže paráda.
To je taková knížka, kde píšeš miminku od narození různé zajímavosti. Např. váhu, kolik měří, kdy se prvně posadí, postaví, kdy udělá první krok, kdy řekne první slovo a jaké. Ségra to má a je to super, prodává se to normálně v knihkupectví :wink:
15. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Luci já ho chtěla v záruce a paní ho používala půl roku takže je to dobrý.
ajo tak to mám. takový krásný i na otisk nožičky tam je i na první vlásky všechno no to je pravda to mám.

akorát nevím jsem na to lajdák to doplnovat tak nevím jakej to bude mít učinek snad ale jo
15. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Fakt? Tak to je super...Já si to chci jít koupit, už mám vybráno :dizzy_face:
15. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
no já ho dostala na narozeniny a je to moc krásný i když tam ještě nic není dopsáno. :grinning:
jejda je mi nějak šoufl od žaludku to zas bude noc. musím si vzít to lízátko.
manžel mi psal že už jede domů tak tu bude dřív. no a ten tvůj už bude někde u brna ne?
15. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Suny, tak to se máš :slight_smile: Ten můj říkal, že se ozve, až bude stat někde na benzince a zatím nic, tak čekám. Ale někde kolem Brna by už být mohl...
Já jsem přecpaná a blbě se mi dýchá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Luci s tím dýcháním to je hrozný že? já si jen lehnu a už nemůžu pořádně dýchat, ty noci jsou fakt hrozný. fuj hnus. :grinning: a navíc se v noci hrozně zpotím a to mám omalu otevřený okno a manža mrzne. tak neívm co to je. bléééé.
on se ti za chvili ozve. určo. já bych se měla jít vysprchovat. se mi nechce ani vstávat.
15. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.