• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, já mám pocit, že je to čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty horkosti mám taky, spím pořád odkrytá a to jsem vždycky bývala dost zimomřivá...
15. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
já jsem teplomilná celej život ale to hle je extrem no a ted sedím u pc a jako že mám mokrý tričko tak mi teče z prs to mlezivo ale jako fakt hodně. to je mazec teda fakt si připadám jak kráva dojná. :grinning: kdybych aspon kojila
15. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Suny, tý joo...mě neteče vůbec :confused: Ani kapka....
15. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
No to neva prý to nemá na kojení v liv tak bud jedine ráda všechyn noční košile můžu po noci vyprat dycky to je hrozný. :grinning:

lucinko, já valím do té sprchy. měj se krásně a užij si víkend já nevím jestli tu budu, manžel je po dvou měsících poprvé o víkendu doma tak si ho budu chtít asi určo užít. :grinning:
tak at tentvůj manžílek jede opatrně ž emu to vzkazuju. ju??? :grinning:

tak papa
15. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Suny, moc děkuji...taky si hezky užijte víkend a opatrujte se :wink: Dobrou a pááá :dizzy_face:
15. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Luci, manžel už je doma. tak páááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
Holky vy už jste asi utekly co?? Livance dopadly na jedničku a máme už postavenou postylku, myslela jsem že to budeme dělat zítra, ale přitel to chtěl udělat hned. Tak jsem trošku přestavovali. Zítra vám to vyfotím jak to vypadá:slight_smile:
15. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
ahooj holky..

mona..tak super ze se povedly a jak delas tu omacku?

mabe..my s luckou kupovaly aky kikko ale ty s vetsi gramazi..

holky uzijte si vikend :wink:
16. led 2010 v 00:03  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak se nam spinkalo paradne. dneska mam paradni naladicku. :slight_smile: na obed jdeme k tchanovcum - kapr s bramborovou kasi. pak pojedeme na nakupy a vecer v telce basketbal a budu zehlit pro anicku. vcera uz se me nechtelo.
16. led 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak jsem ještě neporodila, nějak to všechno nezabralo:grinning:....Malý mě v noci a ráno vyděsil, vůbec se nechtěl hybat, tak jsem se bála. Ale měl ráno potom škitavku, tak je to asi ok....Já bych řekla, že on už tam nemá žádné místo, protože jak si šáhnu na břicho tak ho přes celou plochu cítím, tak asi proto se málo hybe.

car ta omáčka je jednoduchá...Měla jsem mražené jahody, tak ty jsem si v redliku rozmrazila, pak jsem je hodila do mixéru, dala tam pár lžic cukr A ZAKYSANOU SMETANU. tO JSEM ROZMIXOVALA A JEŠTĚ DALA DO RENDLIKU OHŘAT.
16. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj tak postýlka stojí, ale manžel se pěkně navzekal. Dělal jí 3 hodiny, poslali návod na jinou takže fakt síla, ani počet šroubou nesouhlasil, možná by jsme jí i reklamovali jenže na to mají 4 týdny a jelikož nás tlačí čas tak jí nakonec manžel dal dohromady, naštěstí je i funkční ale sama bych to dohromady teda nedala :unamused:
16. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu na chviličku, dneska jsme byli nakupovat, v lékárně jsme utratili přes tisicovku ale už máme všechno jen plínky ještě ne.
jiank se mi v hypernově udělalo šoufl, tak jsem sebou málem sekla ale asi je to normální.
já utíkám na večeři. tak si užijte víkend a papa
16. led 2010 v 19:40  • Odpověz
nikde nikdo?????????,,
17. led 2010 v 09:54  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
17. led 2010 v 09:59  • Odpověz
ahoj maji :grinning:
17. led 2010 v 10:08  • Odpověz
tak...vyslala jsem kluky do obchodu pro kvetak, su zvedava jestli ho sezenou, minule nemeli :sweat_smile:
17. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Čau holky :dizzy_face:

Přeju Vám hezkou neděli :wink:

Já mám navařeno od včerejška tu rajskou a teď chci udělat bábovku...Včera jsme byli k večeru nakoupit, takže dneska budeme doma...Co Vy máte v plánu? :wink:
17. led 2010 v 10:32  • Odpověz
luci, my nic moc, navarim, Tobik pujde spat a pak vyrazime na chvilu ven a pak zase asi padnu :grinning:
17. led 2010 v 10:39  • Odpověz
ahoj luci...mnam rajska..jsem si ete netroufla delat,ale miluju ji...no my mame od vcera knedlik,maso,zeli

holky ja musim zacit konecne neco delat-vcera jse jen uvarila :sweat_smile: ale ete nevim cim zacnu
17. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Maji, dneska je venku fajn...hlásili nějakou kalamitu a zatím to vypadá dobře :wink:

Car, já ji dělala podruhé :sweat_smile: taky jsem měla strach, ale není to nic těžkého (já totiž omáčky moc neumím) a dělala jsem i domácí knedlík, no lahoda :grinning: Takže máme i na dnešek, což znamená, že zase budu funět z přejezení :grinning:

Já mám vyprané plenky, tak je asi vyžehlím a vyperu fusaky...
17. led 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já včera taky vařila rajskou poprvé:grinning:...ale dělala jsem ji s těstovinami. Zbylo mi i na dneska, ale musím vařit, protože příjdou rodiče na oběd, tak dělám gulášek. Takže přes týden budu mít co papat:slight_smile:.....Jak pak se jinak máte?
17. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj Moniííí :slight_smile: jak je? Vše v pořádku?
17. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: přeji všem hezkou neděli :wink:
Já jsem si ted konečně sedla po včerejšku a dnešku :confounded: ufff :pensive:
Včera jsem dělala pořádek v ložnici a do toho ještě pomáhala drahé půlce dělat věci na oslavu a dneska po oslavě uklízela :confounded: Sice jsem měla zákaz něco dělat, ale drahý by to dělal nejspíš do zítřka :grinning:
Ted peru a za chvíli si tam dám i věcočky pro malo, kooonečně :sweat_smile:
17. led 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak koukám, že všechny pořád v zápřahu :grinning:

Ahoj Moni, jaká byla oslava? My jdeme příští týden, synoveček má rok :dizzy_face:
17. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
Luci jojo vše v pořádku, nějak se pořád držím:slight_smile:...občas nevolnosti mě dostihnou, ale to už nějak vydržím....

Moni, tak vidím, že jsi měla náročný víkend:slight_smile:..To já se ani nesnažím odpočívát, schválně jsem pořát na nohách a vono nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Mona, to je fakt, jak naschvál, co? A to máš zpět žaludeční nevolnosti?
17. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
Luci jojo žaludeční, sice neběhám na záchod, ale kolikrát málem jo, ale nějak to vždy udržím. Dr. mi na to řekl, že mám jíst po menších dávkách, že malý tlačí na žaludek, tak proto.....
17. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Luci, bylo supér. Jen mě mrzelo, že jsem si nemohla připít taky. Všichni odešli večer, tak jsem hned lehla k tv a vychutnávala si klid. Jůů, tak to bude krásná oslava... Si pamatuji jak jsme slavili my roček a za chvíli budem slavit čtyři , to letí :confounded: Tak pak musíš hodit nějaké fotečky :dizzy_face:
Moni ani nemluv, včera dopol. jsem dostala křeč na levou stranu bříška a né a né přestat, tak jsem si říkala kurnik, ještě toho mám dost před sebou a ještě mě odvezou. Ale naštěstí jsem to přežila. :slight_smile: Neboj to příjde :dizzy_face:
17. led 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Uff tak už všichni odešli:slight_smile:...tak ted možná lehnu k telce, už mě nebaví vyvolavat porod a vono nic:grinning:

Moni no ty by jsi alespon ještě 3 týdny měla vydržet radši. Tak se šetři :dizzy_face:
17. led 2010 v 16:16  • Odpověz
ahojte holky, tak pekne piju. je to teda fuska vypit 2,5l za den, to se nezda. A zacala jsem jest zdraveji. :slight_smile: Zitra musim na krev na gyndu a pak jdu na tu hemosku. Takze plno dr.

jinak jsem delala dneska sekanou a za chvilku hupsnu na nadobi a budu zehlit anicce veci.
17. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.