• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No když si těhotná, tak by Tě vzít měli. Já jsem změnila dr. a jsem spokojená a tyk jsem jich dost obvolali, volno měli, jen jsem chtěla někam blíž a na poliklinice máme doktory, tak i tam jsem zašla a vzala mě. :wink:
15. zář 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Suny není proč se nervovat , to Tě přejde neboj, papa
15. zář 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
ahuuj tehulky :grinning:
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
moni, drzim palce na kontrolu :wink:

suny, peknej spanek.

me uz je lip, koupila jsem si kolu a na obed budu mit kolinka a koupila jsem si salsu a nastrouham si syr

ahoj carcu

tedka do obeda odpocivam, pak spanek a odpo musim dozehlit a pak jdeme k manzove babicce pro buchty a vecer chystani a zitra rano odjezd na chaloupku. rikam si, ze se tam snad nic nestane. budu jak doma, akorat na vzduchu. musim si vzit teda teply obleceni. ten vzduch holky, to je nadhera. :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Holky ted se chystám na oběd, už máám hládeček:grinning:... a ve 3 jdu na tu KO, kurnik proč tam je jenom odpo. už bych to měla za sebou :unamused:
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj mabe...buchty-mnam :grinning:

mona..a na jakou ko?do poradny?to utece uvidis a uvidis broucka :grinning:
15. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
carcul nene na poradně jsem byla minulý týden, ale bobeškovi nešel vidět žaludek a tak si mě dr. pozval znovu tak snad už dneska půjde vidět :frowning2:
15. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
mona,jo to jsi rikala,urcite bude,budu drzet palecky :wink: :wink: :wink: holky budete si nechavat brat pupec krev pro prcky?
15. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
moni, prcek uz bude urco napapkanej a bude to ok :wink:
15. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Carcul, ale to se platí, né?
15. zář 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
no, tak ted me je uz dooobre. zacinam delat spagety, uz se tesim. :wink:
15. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Kdepak máme Lůcu? :unamused:
15. zář 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
holky, me je toho patricka lito :frowning2:
15. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
moni,jojo plati a o lucce nevim nic :frowning2:
15. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
A kolik to tak stojí? Slyšela jsem něco, že tsíce a to my si tedka nemůžeme vůbec dovolit, zařizujeme byt, do toho ty všelijaké nározky, Vánoce atd. :confounded:
15. zář 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
moni,stoji to dvacet tisic...ted o tom ctu ete nazory na netu a zeptam se my dr.co si o tom mysli
15. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
jezis, 20 000Kc? to je dost
15. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
no tojo..ale pokud to muze pomoct...ja fakt chtela,ted jsem procetla diskuze a jeste se optam dr a pak dalsich z oboru zdravot. na nazor a podle toho se rozhodnu..
15. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Tak to my určitě né :confounded:
I když bych pro mimčo udělala vše a třeba mu to jednou pomůže, ale pro nás je to nereálné.
Máme ted hodně finančních nároků, do toho drahá půlka šetří na podnikání, no je toho prostě moc. Já na pracáku, dostávám minimum a jsem vůbec ráda, že něco mám a na malýho nic nedostávám, prý nemáme nárok :confused: :confounded:
Ale kdybychom, neměli před sebou tolik finančních věcí, taky bych uvažovala.
15. zář 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
moni a jakto ze nemate narok??
15. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Nevím, nejsme cikáni :sweat_smile:
Né , jako fakt nevím, že nám nevycházel průměr a pak jak drahá půlka přišla o práci a byli jsme oba na pracáku, tak jsme tam šli, že potřebujeme aspon soc. příplatek a , že dostáváme minimum, než si najde práci a bohužel, že máme přijít za 3 měsíce a že nám to dají za 3 měsíce pozpátku, tak jsem se tam akorát rozčílila a málem jí poslala do pr.... Je to děs, vůbec těm rodinám nepomáhají. :frowning2:
15. zář 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
Tak já fičím se chystat a pak pojedem, papa kdyžtak k večeru :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
moni,no to vis..u nas jsou diskriminovany normalni rodiny a cikani atd maji svy pohodly na ukor rodin s detma(slusnych a pracujicich-v nesnazich)......znamej rekli kdyz sla na soc.,ze ji pomuzou leda tak ze strci deti do ustavu a ona uz je dospela tak at se postara sama(manzel ji vyhodil z domu,po rozvodu-nemela na nic narok) a chtela jen maly prispevek na bydleni nebo nakej mestskej byt)-mazec co...pritom je to slusna zenska ktera se dostala do nouze a o deti se vzdy starala,tak se sebrala a sla pryc
15. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se z té depky trochu vyspala. nakonec jsem sehnala jednoho dr co mě veme v pátek a uvidíme jeslti mě k sobě přihlásí říkal že uvidí jaký mám už za sebou vyšetření a tak no.

Jinak celej den mám křeče v břichu se mi nějak hýbou střeva, asi.

Nebo možná nervoza před zítřkem.

A co vy koukám že tady nikdo není.

Mony jak dopadlo vyšetření???
15. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak už jsem zpět:slight_smile:

stihla jsem i zajít na tu kardeologii a vše je vpořádku pak jsem šla na tu KO a miminko nám už žaludek ukázalo, takže super. A už nám pan dr. ukazoval detailně pohlaví, sice já viděla prd, ale přítel říkal, že to šlo krásně vidět, tak pan doktor říká že je to téměř na 100% jisté. tak mu už budu důvěřovat:slight_smile:
15. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Je mony moc gratuluju ke zdravému miminku, a ke chlapečkovi. takže ta včerejší aukce byla oprávněná. super.

Tak to už můžeš nakupovat věcičky o sto šest. :grinning:
15. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
jeeee,moni graaaaatuuuluju hrozne moc ke zdravemu chlapeckovi :grinning:
15. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
At už je zítřek at vím na čem jsem.
:unamused: :frowning2:
15. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
holky děkuji:slight_smile: hned má člověk lepší náladu....Ale pěkně nám ten banbulka zlobil doktůrka, pořát s vrtěl :grinning:

suny neboj určitě to bude v pohodě:slight_smile:
15. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Mony nevím jeslti to bude v pohodě já ted mám starosti s měněním doktora nevím co a a jak jeslti mě vezme, jestli mě nechá neschopenku nebo povalím do práce jeslti ju nebudu mít ukončenou a znovu danou prostě nevím navíc ty výsledky zítra. je to na prd dva dny mám depku je mě blbě.
15. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.