• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
pripada me, ze mam to bricho jakysi vetsi. aji jsem zvysila prijem jidla. snidane, presnidavka, obed, svacinka, vecere a pak nejaky ovoce. zitra jdu rano na krev na gyndu a pak jdu tu hemosku. sestricka nerikala, ze mam byt na lacno, ale ja premyslim, ze bych byla. urcite me krev vezmou, ze? mam jit na konzultaci s dr. ale zase je to v nemocnici, takze tam budu dlouho cekat a dojedu tam az tak kolem 10h, tak abych sebou nesvihla. jestli tam nepujdu teda radsi nekdy jindy na krev rano.
17. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky, jen se hlásím, dneska celý den ležím a pospávám, protože se mi motá hlava aje mi slabo a to jsme měli jít ke známým.takže jsme doma a čučíme na telku. fakt ty stavy to je děsný.

a zítra jde už manža do práce tak tu budu sama chjo. zítra se ozvu ted jdu do sprchy a trochu se zkulturnit. tak papa
17. led 2010 v 17:20  • Odpověz
ahojky holky..jsem zehlila vse co mame a zjistila ze jaksi zitra musim dokoupit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no uz je na case dat vse dohromady,coz?..a jak se mate?nedocitam...mam praci :grinning:
17. led 2010 v 17:31  • Odpověz
ahoj carcu, pro maly musis dokoupit? Ja budu dozehlovat za chvilku. ja uz se mam lip a jak jsem psala pred suny. kdyz jsem pod dohledem, urco bude vse ok, ze? ta hranicni hodnota te vody, jeste nic neznamena? :confused:
17. led 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
car no už by jsi to měla pomalinku dokoupit, vždy za 2 týdny už můžeš taky rodit, můžeš jako i ted, ale kolem toho 38 týdne je to asi nejlepší. :slight_smile:

Suny no dneska je nějaký divný den i mě je dneska celkově na spaní, pořát zívám a nejradši bych zalehla, ale to bych zase večer neusla.

mabe neboj určo je vše ok :dizzy_face:
17. led 2010 v 17:43  • Odpověz
moni, dekuju. vis, uz jsme tak daleko. ale zase muzu byt rada, ze me dr. poslala do te nemocnice. pekne si me zkontroluji. zitra jdu aji na tu hemosku, tak bude vse pod kontrolou. jinak ja bych posledni dva dny taky porad spala. holky, toto leti, ze? jinak jsem tedka obdrzela odpoved na inzerat za ty osusky 2ks tetra a 10ks plenek - 304kc. takze dalsi veci budou. :slight_smile:
17. led 2010 v 17:46  • Odpověz
mabe...kdyz je to hranicni tak urco ne,si te pohlidaji a vse bude o.k :wink:

jojo pro malou a neco malo pro sebe...musim ete plinky,ete naky vlhceny ubrousky,body jsem zjistila ze v 62 mam jen 2 a 2..takze ty taky ...nakej overalek v 56..cepicky,rukavicky,ete naky ponozky,puncochacky a mikinku mame jen 1 takze tu taky..hihi jsem si myslela ze nam toho tolik nechybi :sweat_smile: no a pak ete naky kravoviny... a za tyden a neco vyzvednem autosedacku a ojuknem kocarek,uz dorazil ale my se tam nedostali :sweat_smile: a taky az tam pojedem koupim v ikee naky kosicky na kosmetiku a dalsi kravoviny...
a ty uz mas vse?
17. led 2010 v 17:48  • Odpověz
nemam kocarek, fusak, deku teplou, kosmetiku. jinak veci uz kupovat nebudu. kdyztak bude chodit chvilku ve vetsim. urco kdyz reknu mamce, tak me to hnedka dokoupi.
17. led 2010 v 17:49  • Odpověz
no holky jsem fakt zjistila ze vecicek moc nemame :sweat_smile: musim napravit-zitra at uz to mam z krku
17. led 2010 v 17:57  • Odpověz
ja taky nevim, jestli mam dost. kdyz to nebude stacit, tak se dokoupi
17. led 2010 v 17:58  • Odpověz
jdu si dat vyzivu a jdu zehlit :slight_smile:
17. led 2010 v 17:59  • Odpověz
ahojteeee nieco nove tady???????/ :slight_smile:
17. led 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
No holky já zjistila, že mám jen 2 bodyčka v 56 jinak vše 62 :grinning: ...Mamka říkala, že to nemám řešit, že kdyby mu to bylo hooodně velké tak dokoupí. Jinak overalky a dupačky mám v 56 tak akorát. jediné co mi ještě chybí takhřebínek na vlásky a nůžky. Jinak bych měla mít vše.... Postylka už je taky nachystaná:slight_smile:
17. led 2010 v 18:10  • Odpověz
hihi ja nemam ani jeden overalek v 56,musim koupit :sweat_smile:

mona..a ted jen aby si maly nedaval na cas :grinning:
17. led 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
carcul já stále doufám, že ne:slight_smile:...Tipuju to tak do týdne bych mohla porodit. :grinning:
17. led 2010 v 18:21  • Odpověz
monci-to uz teras musi byt ine co takto cakat kazdu chvilku jeeeeeeee za chvilku tu mame prve miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 18:25  • Odpověz
moni budu drzet palce at nedela drahoty,lumpik
17. led 2010 v 18:26  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
tak my jsme vcera dokoupili zbytecky a uz si jen tenhle tyden vyhraju s latkovyma plinkama a mam opravdu vse :sweat_smile: ach jo a ja tak rada vybiram :grinning: :grinning:
a dnesek je fakt divnej, su strasne unavena a to jsem spala rano do ctvrt na 10 a po obede si byla jeste na skoro dve hodiny lehnout s Tobikem :sweat_smile:
17. led 2010 v 18:27  • Odpověz
maji..to ja bych spala furt,jsem ted naka lina :sweat_smile:
17. led 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
mona, no já doufám, že budu z vás první...snad mě carcul nepředběhne:grinning:

carcul zatím drahoty dělá, občas mám takové náznaky, že by už to mohlo být, ale vždy to přejde :confounded:

Holky já už mám plínečky vyprané týden a nějak ne a ne je vyžehlit:grinning:
17. led 2010 v 19:15  • Odpověz
mona...snad neee:slight_smile:my ete musime stihnout neco dodelat :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
carcul no já se to snažím ovlivnit, ale nějak se mi to nedaří...zatím to vypadá blbě:grinning:
17. led 2010 v 19:22  • Odpověz
mona...no aby nam fakt neudelaly ty nase deticky naschvaly :grinning:
taky mas tak vycurany dite?nase mala vzdy dela bordel dokud ji nezacnu hladit a kdyz prestanu tak stoucha zas...a to uz ma vycvicenyho i tatinka :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
carcul já doufám, že né :slight_smile:

jojo taky mám vyčurané dítě, dělá si ze mě někdy vyloženě srandu :grinning:
17. led 2010 v 19:39  • Odpověz
mona... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ted aspon nervou kdyz neni po jejich
17. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Tak mám koonečně chvíli sem nakouknout :slight_smile:
Ale nedočítám, protože nevím kdy příjde to moje užvaněné dítě zase :sweat_smile:
Jsou s tatkou v kuchyni a dělají štrůdl-jabkový a s tvarohem :sweat_smile: - asi si žehlí, že odpol. to u kámoše trochu protáhl :grinning:
17. led 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
hodila som brusko :grinning: no 29tt a teras 30 tt a za ten tyzden je normalne vydiet ze je vetsi :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
mon..hezke brisko :wink:

moni..mnam strudl
17. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
car zatím neřvou, ale všechno přijde:grinning:

Moni hmm štrudlik to se někdo má, já před hodinou snědla dva oplatky a to si každy den říkám, že se budu krotit :sweat_smile: :pensive:

Mona krásné bříško, opravdu jde vidět rozdíl....Já bych řekla, že ty rozdíli jdou nejvíc vidět ke konci. I u cár to jde krásně vidět....
17. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
mona..no jo ja jsem pekne ke konci zvelrybatila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dva oplatky,co to je?to je prece kroceni,si mohla snist celou krabici
17. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.