• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
carcul neříkám, že jsi přibrala, ale že ti konečně narostlo bříško, předtím pořát nic moc nešlo vidět a ted vidíš ty rozdíly jak roste pěkně:slight_smile:...Jinak mi tlustá vůbec nepřipadáš podle těch profi fotek, co bych za tvou postavu dala :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
no pred tydnem bylo 16nahore :sweat_smile:
17. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
holky jdu do hajan,rano vstavam..a ete nez se vyhrabu ze sprchy taky potrva..paa
17. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Haló, je tady ještě někdo? :wink:
Já jsem dneska vyhodila bábovku, se zase nepovedla :angry: nechápu to!!! Tak jsem nakonec udělala taky štrůdl, protože jsem měla šílenou chuť na něco upečeného...
17. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
luci, ja tu jeste strasim :grinning:
17. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Majiíí :grinning: Byli jste na prochajdě? Volala mi tchýně z Prahy, že u nich od rána chumelí a ptala se, jak to vypadá u nás...Zřejmě to k nám teprv dorazí :confused:
17. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
luci, jj, byli jsme projit Turkov :dizzy_face: no su zvedava, kdy zacne padat aj u nas, uz se tesim na vyhrnovani snehu :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
Maji, ty jsi vlastně posledně odhrabovala, no jo :sweat_smile: Tak hlavně bacha :wink:
Nic...jdeme koukat na film...pa, dobrou a klidnou noc :wink: :slight_smile:
17. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
luci, jj, vsak ja su opatrnaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
tak peknej vecir, ja uz pujdu pomalinku do hajan :slight_smile:
17. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
no holky taky u vas tak snezi?u nas pry cesty total zasnezeny a silnicari nefungujou..

a ja mam asi zanet v uchu,jsem myslela ze to preslo a ono se to rozjelo,tak se dr asi nevyhnu :frowning2: jsem si tam ted zkusila narvat cesnek-jsem nekde vycetla
18. led 2010 ve 02:44  • Odpověz
Ahoj holky, co to zase je venku za počasí???? absolutně neodhrnutý cesty, chaoz, u nás už tři havárky a to jen kam dohlídnu to je mazec teda. a manžel jel do práce, mamka i tatka taky. fuj. teda zas budu mít strach jak dojedou.

car chudáku zánět ucha? tak možná z průvanu, jj česnek je na to dobrej a přikrýt ho teplou plínkou ještě to ucho tgak to zkus.
18. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Car, myslím na Tebe, snad už Tě ouško tolik netrápí :frowning2:

Jinak u nás taky sněží...Dneska bych měla žehlit a musím něco uvařit, ale ještě nevím co :grinning:
18. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahoj Luci u vás sněží??? to je překvápko :grinning:

já jsem ještě zase v pyžamu, nechce se mi nic ale taky nic neusím, chtěla jsem jít ke kamošce ale zimní boty mám u našich a tady není prohrnutýho nic tak bych zapadla tak na to prdím.

jinak se furt dívám v které porodnici budu rodit a nic mě nenapadá. prostě musím jít asi na prohlídky. či co.

luci jak manža dojel v pátek? a co rajská povelda se? já jsem nedočítala tak nevím.
18. led 2010 v 10:06  • Odpověz
holky poradte kdy zacne mimi kopat jinde nez jen pod pupikem a nad mezi nohama....vys to zatim necitim.... :confused:
18. led 2010 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky, tak co nějaký novinky?

Lucko četla jsem že bábovka letěla do koše, jakou jsi dělala že se nepovedla :unamused: . Já dělala v sobotu nějakou novou a fakt super, jen trošku pracnější ale jinak dělam šlehačkovou a ta se musí povést vždycky.

Suny tak nic nedělej, práce neuteče. manžel včera večer ještě uvařil takže dneska max hodim jednu várku do pračky a víc nepracuju.

Peprlík tak u mě až kolem 24tt ale je to individuální, hlavně záleží v jaký bude poloze mimčo :wink:
18. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj peprliku to je různý já malýho do ted občas cítím i tam. ale jako přesně od kdy je jinden nevím protože se může každý dítko otáčet jinak. takže s tím ti neporadím. ale hlavně že kope a ostatní příjde samo, koukám, že budete mít taky klučinu tady je to převaha kluků teda. :grinning:
18. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj markét jj novinky jsou velký. Sněžííííííííííííííííííííí :grinning:

já nic nedělám prdím na to. se přemáhat fakt nebudu. max udělám nádobí a vyžehlím si vlasy a to je všechno.
18. led 2010 v 10:13  • Odpověz
U Vás sněží, tady to tak jedině taje :unamused: . Já bych si měla umýt vlasy ale pak to fénování cca 1 hodinu :confounded: tak to asi vzdam :wink:
18. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Zase mi nešel kůň!!!!! :angry: :angry: :angry:

Suny, děkuji za optání :slight_smile: dojel v pořádku...čekala jsem na něj a byl doma něco před půl jednou :wink:

Market, mě se bábovka povedla bohužel jen jednou...pořád nechápu, co dělám špatně. Vyšlehám máslo, cukr, žloutky, pak přidám mléko, polohr. mouku, citr. kůru, prášek do pečiva a nakonec vyšlehané bílky...Včera se neupekla ani po hodnině a z celé byl zákalec :frowning2: Vše mělo pokojovou teplotu a bylo dobře vyšlehané...já už fakt nevím...Hoď mi recept, vyzkouším :wink: Jelikož recept na loupáčky, co mám od tebe u nás těžce vede :dizzy_face: :grinning:
18. led 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já v noci myslla, že už pojedeme a vono to byli asi ti posličci. měla jsem pravidelný bolesti, ale pak to přešlo a já usla, takže zase nic :angry: . A to přítel jede zítra do Prahy na montáže, tak doufám, že to nebude jak naschvál zítra.

To počasí je dneska hnus a to se musím vydat za učetní od šefa, protože jsem prý vyplnila špatně mateřskou, to zase bude kurna trvat než mi ta mateřská první přijde :angry: . A to ani nemluvím, že mi ještě od listopadu nepřišla nemocenská, je to bordel. Když po vás chcou něco zaplatit tak to vás nahánějíí a když mají něco platit vám, tak to mají dost času :angry: .
18. led 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
Luci a jakou tu babovku děláš?? Normálně tu dvoj barevnou?? mě se nikdy nestalo, že by se mi tahle nepovedla.....Já nikdy nic šlehat nemusím, zamíchám suroviny do sebe a je to....neděláš si s tím moc velkou práci?
18. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Moni, no už jsem chtěla psát, jestli jsi náhodou v noci nejela :sweat_smile: :wink:
Snad prcek vydrží a počká na přítele :wink:
S těma prachama je to hnus!!!! Mě dluží škola školné a už mi ho od září vrací :angry: Pořád se vymlouvají a já už toho začínám mít tak akorát....
Asi si s tím dělám fakt zbytečnou práci...všechno to tam jen tak nastrkám a bude :grinning:
18. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Lucko tak to netušim kde je problém, já peču na 170 stupnů, pak tě pošlu oba recepty a snad to dopadne jako loupáčky, ty jsou super vi´d :slight_smile: . V sobotu budu zase mít premiéru s dortem, naštěsí jen harlekýn ale už te´d se bojim aby ta šlehačka držela ušlehaná :slight_smile: Já moc na sladký nejsem ale bábovka snad nikdy nebyla problém :wink:

Moni to byli poslíčci, když usneš tak je to ok.
18. led 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
Luci nene nejela jsem, bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nebo mě to může chytnout ještě dneska přes den nebo večer a to by přítel nikam nejel:grinning:....Horší bude když odjede a chytne mě to a já nevím jestli mu to mám volat, mám strach, že začne plašit domů a akorát se něco stane. :unamused: ...Luci, ale kdyby jsi jim dlužila peníze tak už ti vyhrožujou vyhazovem ze školy atd. ale když je to z opačné strany tak mají času dost :angry: hrůůza...

Luci já ji dělám takhle už od mých 13let a vždy se mi povedla:slight_smile:...30dkg polohrubé mouky, 15dkg cukru, 2 vejce, 1,5 dcl oleje, 1,5 dcl mléka, 1 prášek do pečiva, 1 vanilkový cukr. A pokud chceš dvoj barevnou tak si vyliješ půlku do formy a do druhé půlky ještě zamícháš kakao.
18. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Market, díky :dizzy_face: Loupáčky bodujou :grinning: Já zase upeču jakoukoliv buchtu, ale na bábovku jsem levá...taky jsem ji pekla na 170 st. Tý jo, dort...si fakt dobrá, tak ať se povede :wink: :slight_smile:
18. led 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
market jojo právě jsem si říkala, že to byli posličci. Přítel tomu říká šašci a ani nevím proč:grinning:
18. led 2010 v 10:45  • Odpověz
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jsem naštvaná, ty jo proč existují tchyně? a zrovna já má,m takovou. :grinning:

mony tak koukám, že máš poslíčky jejda abyste nezapadli když pojedete do porodky
18. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem mam po dr. Na gynde me vzaly krev a pani dr. se me ptala, tak co. Tak sem ji rekla, ze vsechno dobry dle UTZ, hranicni hodnota plodove vody a ona co ta hematologie. Tak jsem ji rekla, ze se tam zrovna chystam a ona, ze jim mam rict, aby me daly injekce na redeni pri te mutaci. Pak jsem byla na hemosce a mam to cely domotany. v kvetnu v prenatalu me delaly genetiku - nasli mutaci MTHFR heterozygot. To jsem dala jak obvodacce, tak gyndarce. Obvodacka me napsala do prukazky Leidenskou mutaci a na gynde nevim, co si mysli. Pan dr. na hemosce me vysvetlil, ze leidenska mutace - podava se od zacatku tehu neco na redeni krve a u te me nee. Proto me v kvetnu rekl, ze staci vitaminy po dalsim rozboru. Nicmene me vzal krev na krvinky a jeste neco, asi tu srazlivost. odpo si mam mu zavolat a uvidime. rikal, ze si mysli, ze tam nic nebude, kdyz nemam zadny problemy. gyndarka me trosku vystrasila, ze se mam setrit a urcite ty injekce. ale hematolog by mel vedet, co dela, ne? a ta voda, to ma vic lidi, ze a je vse ok?
18. led 2010 v 11:34  • Odpověz
ahoj mabe, no to fakt netuším co to je ta mutace vysvětlil ti to někdo? kamoška měla mín plodovky a v pohodě. v tom bych problém neviděla jen víc pij a já myslím že to neva.
18. led 2010 v 11:36  • Odpověz
suny, mutace znamena problem se srazlivosti. moje mutace je nejjednodussi forma - ma to 40% lidi a ani o tom nevi. me to zjistily po dvou MA na genetice. V tom kvetnu jsem mela krev v pohode, tedka me to radsi jeste zkontroluje.
18. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.