• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak to bude mabe v klidu určo se neboj gyndařka to hlídá. neboj se. :wink:
18. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Moni, díky za recept :wink: No, já už jsem slyšela, že ta s olejem se daří víc, ta nevím...zkusím :wink: To by bylo, aby se nepovedla :grinning:
Ani mi nemluv, já už jsem uvažovala i o trestním oznámení, je to totiž hodně peněz...jen jsem ho nikdy nepodávala a teď na konci těhu se tím stresovat by asi nebylo úplně to nej.... :rolling_eyes:
18. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj Mabe, jak píše Suny, buď v pohodě...oni si Tě už ohlídají, hlavně, že jsi pod kontrolou, víc tekutin a šetřit se a to je přece to nejmenší, co můžeš pro Aničku udělat, ne? :wink:

Holky, tak jsem vymačkávala česnek a stříkl mi, jak na sviňu přímo do oka, tak jsem řvala bolestí...vymyla jsem oko, ale pořád to cítím...no snad mi neoteče :confounded:
18. led 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Luci není zač, opravdu tahle se vždycky povede, bylo to moje první pečení:slight_smile:....před měsce jsem zkoušela i babovku s mákem přes MMB a taky se povedla. peč věci radši které jsou odzkoušené, znám pocit, když se na něco těšíš, pak se to nepovede. To člověka dokáže pěkně namíchnout:slight_smile:
18. led 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
Jinak s tím testním oznámení se ti vůbec nedivím. Já taky podavala poprvé trestní oznamení a mám strach co se bude dít s tím autem. Snad to dopadne dobře, já v to věřím....
18. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Luci já myslím že ti to neoteče určitě. česnek neuškodí jen si to pořádně vymyj.

Já se ted najedla kuře s rýží ledový salát a kousek červené řepy a ještě pak fidorku jinak jsem pořád v pyžamu. :grinning:
18. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
Suny já jsem taky pořát v pyžamu:grinning:....za chvili si dám taky oběd a začnu se pomalu chystat. Musím za tou učetní, po dlouhé době se vydávám ven sama. Snad se v tom počasí nezabiju....
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Mony prosímtě hlavně opatrně já chtěla jít ven ale radši nejdu furt to sype a to je teda mazec. asi zapadneme. já asi jetě chvili v pyžamu zůstanu. :grinning:
18. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
suny no na zpátek mě snad vyzvedne přítel. Takže musím jenom dojet tam a naštěstí je to kouseíček od zastávky. Tak snad to zvládnu...

Holky oni píšou na stánkách nemocnice, že si mám sbalit malou tašku, a já má sbalenou velku cestovní a to tam ještě ani nemám plínky pro malého, jinak tam mám skoro všechno, snad mě s tím nevyhodí, ale nemám tam nic navíc, mám tam vše co psali :sweat_smile:
18. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Mony já ještě sbaleno nemám ale budu mít menší kufr tak nevím snad mě ho nechají, protože jen ty pakle vložek prostě nechápu jak se to tam celý vejde. kolik bereš plínek?
18. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Dobré ránko :sweat_smile:
To je hrozný semnou, asi před půl hodinou jsem se vzbudila a jak jsem viděla kolik je hodin, jsem vystřelila z postele :confounded:
Moni to vůbec nevadí, za ten měsíc co jsem ležela na porodním, tak tam ty maminy měli velké cestovní tašky a neměli to kam dávat, oni spíš chtějí co nejmenší, at to tam pak nezavází na těch pokojích :slight_smile:
Jinak jsem ted posnídala a ještě ležím :sweat_smile: Za chvíli si dám pračku :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny právě, že nevím kolik mám vzít, píšou balík plenek, ale jestli to není moc. Spíš si vzmu tak na ty 3 dny a kdyby náhodou, tak mi Libor víc doveze.

Moni kdybych tam měla něco navíc tak neřeknu, ale ono se to nezdá, 2 ručníky, 2 pyžama, vlojdy, kosmetika a toaleták, spodáry. ted ještě pro malého věci jak pojedeme domů a to tam mám oblečení, kombinézku, tu zavinovačku do auta a ještě kdyby náhodou tak deku a 2 plínečky. fakt nic navíc tam nemám...Ta snad to bude ok:slight_smile:
18. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Joo neboj :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
MOny no já přemýšlím že vemu jen tak tech 28ks z dm ty plínky víc asi snad ne co myslíš??
18. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Holky vemte si tak 30ks a stačí, popřípadě drahé půllky pak dovezou. Záleží taky jak dlouho budete v nemocnici a to dopředu nevíte, může třeba chytit žloutenku, což je po porod časté a můžete tam ležet i týden. A min. ty 3-4 dny. Fakt bude záležet na okolnostech.
18. led 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
JJ já vemu jen ty jedny a uvidím, děkuju mony já bych měla teda docela už taky balit. ale mě zaberou ty vložky nejvíc místa nevím kam dám to ostatní.
18. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Nemáš zač Suny.
Holky, obj. jste někdo povlečení z mamitati.cz? Za jak dlouho Vám došlo? Max. dneska budou mít peníze na účtě a nevím jestli dají vědět kdy posílají. :confused:
18. led 2010 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Mony je prtože každá rada je dobrá. :grinning:
18. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Suny, to jo... :grinning: Já dostávám už docela depky z porodu a ták i když mám už jeden za sebou :sweat_smile: No raději nemyslím. :grinning:
18. led 2010 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
Mony čeče já se vůbec nebojím to je divný že??? teda by mě zajímalo kdy se začnu bát. jééé já zítra začnu 34tt to teda bych už možná mšěla se začít bát. :grinning: ale zatím ani nevím kde budu rodit.
dneska se mi teda blbě dýchá chjo. bych měla jít z toho pyžama a z postele už to je hrozný jaks e tu válím. a nic nedělám.
18. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
holky, mate pravdu, odbornik hematolog musi vedet co dela. ja oddechuju vlastne porad. posedavam, polehavam, zadny velky uklizeni. stejne uz jsem tedka furt unavena nebo me boli v krizi a tahne bricho. jednou denne nadobi a sem tam zamest. podlahu nedelam a dam pradlo do pracky. dneska chci odpo anicce vyzehlit nejaky dalsi vecicky. mozna se pani dr. boji, ze bych nejak moc gruntovala a tak. :grinning:
18. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Mabe já myslím že všichni říkají šetřit se, to je prostě už asi jejich doporučení.
já jsem ještě v pyžamu dlabu na to. navíc včera jsem ležela celý den a předevčírem jsem byla na tůře skoro 2 kiláky tak mě to asi zmohlo.ale měla bych si teda kurnik vyžehlit asipon vlasy to je hrozný jak já jsem líná.
18. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
suny, asi jo, ale dneska se teda na me tvarila, jakoby to u me bylo vsechno spatne a strasne vazny. vzdyt UTZ v patek dopadl dobre, akorat ta voda, ale ty rikas, ze to kamoska mela taky. A nemela zadny problemy, ne? me trosku vydesila, vis? :unamused: ja jsem taky posledni dobou lina a porad ospala. v noci spim jak dudek prekvapive a mam nejakej citlivejsi podbrisek,a si jak se to roztahuje a mala tam kope. a v noci me taky poboliva. zadny krece, ale poboliva.
18. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Mabe no problémy nevím jeslti neměla porodila v 38tt amalá byla velká jak na 33tt ale to nebylo podle mě tou vodou. takže v klidu.
mabe mě podbřišek bolí v kuse hrůza a zase je mi už třetí den fakt slabo a furt bych jen ležela a všechno mi dělá problémy ale jsem taky trochu líná to je pravda no. :grinning: no já nevím a t yjsi byla dneska na gyndě??? nebo kdo se tvářil vážně?,
18. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
byla jsem rano na krvi na gynde a shodou okolnosti se me dr. ptala, jak jsem dopadla na tom UTZ v nemocnici v patek. tak jsem ji to rekla vsechno a ze jdu tedka na tu hematologii. a ona na to totok. mozna mela blbej den nebo ja nevim, nebo jenom me to pripadalo, ale jakoby se strachovala nebo co.... :confounded: kazdopadne ja mam zatim vse ok, mala se hejbe, UTZ ok, tedka ta hemoska pockame a budeme poradne pit.
18. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Mabe no teda ty doktoři ti dávají zabrat. ale určo je to v pho víc pij a je to. musí to mít pod kontrolou.
už jsi přemýšlela kdy budeš balit tašku do porodky?
18. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
premyslela jsem, ze tento tyden. jeste si musim pro sebe koupit vlozky a kalhotky - zitra to koupim v drogerii.

jdu si na chvilku lehnout, at muzu za tu hodku zavolat pro vysledky. pak se zase ukazu :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Mabe jasný já se jdu trochu dát do kupy a sepsat si co si tam nabalím. tak zatím papa
18. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
holky, tak krev v poradku. neni treba nic z hlediska hematologa :slight_smile:
18. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Mabe, gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supéééér :wink:
18. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.