• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj luci, diky. me trosku vystrasila ta moje gyndarka, ale hematolog musi vedet, co dela, ne? :confused:
18. led 2010 v 15:01  • Odpověz
a co jinak luci, jak se mas? uz mas sbalenou tasku?
18. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Mabe, jasnačka :wink: vůbec bych neměla pochybnosti :wink:
Mě včera docela dojala tchýně :confounded: Jsem jí řekla, že beru Atb., že mám nález v moči a on, že jsem je neměla brát, že jsem si to měla jít nechat potvrdit i někde jinde :confused: Tak jsem jí na to řekla, že si to můj doktor určo nevycucal z prstu a že mu důvěřuju...no děs!!! A pak si napsala na papírek jména, jaká se jí líbí, tak s tím mě taky dostala, že prý nám chce poradit, co by bylo podle ní pěkné...no, samá jména, která se nám nelíbí :grinning:
18. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Mabe, ještě nemám, ale dneska mě začalo docela z ničeho nic bolet břicho, tak si ji asi v brzké době sbalím :wink: Kdybych aspoň věděla, jak poznám ty poslíčky, nevíš? To bolí celé břicho nebo jen na jedné straně nebo střídavě na stranách? Jsem z toho jelen :grinning:
18. led 2010 v 15:09  • Odpověz
luci, tak jo, budu klidna. :slight_smile:

jo, tchyne to me povidej. ja teda tchyne dobry, ale manzova segra. byly jsme v sobotu na obede a zase me nasrala. porad ma rypavy reci a me uz to neba. je pravda, ze jsem rekla, ze chci novou postylku a ne tu od manzove tety, ale nazory se meni. tak jsem se zeptala, kdy dojede a doveze tu postylku, ze bych se na ni mrkla a ona: vzdyt jste rikaly, ze ji nechcete? to jste nejak zmenily nazor? a porad se u toho tak rechta posmevacsky. krava jedna a pak sme se zeptaly na mikrovlnku. mely jednu navic, tak ze si ji vezmem. do novyho baracku si dame vestavenou, tak at nekupujem dve. a ona: co tam jako budes delat? na co ti bude? tak jsem teda odpovedela, ze male zehrivat a ja si zehreju jidlo, kdyz budu mit uvareny na vic dni. a ona, si budes varit, ne? co bys delala? krava jedna. ona je stara panna 31 leta, ma jednu kamosku, porad je s rodicema a otravuje je a me bude vykladat, co budu a nebudu delat. jezis, to sem se zase rozepsala. :angry:
18. led 2010 v 15:10  • Odpověz
luci, ja poslicky vubec nevim. a taky mam strach, kdyby nahodou se voda horsila nebo ja nevim. takze zitra si koupim veci v lekarne a sbalim se o vikendu.
18. led 2010 v 15:11  • Odpověz
Mabe, to bude teda pěkná kravka :sweat_smile: :wink: No, já bych na ni nervy neměla, obzvláště teď, když jsme přeplněné hormonama :grinning:
Moje tchýně je v pohodě, máme pěkný vztah, ale ona sem tam taky tak divně mluví, že jsem z ní trošku mimo :grinning:
18. led 2010 v 15:14  • Odpověz
tchyne s tchanem v poho. akorat oni maji nazor, ze tehu neni nemoc a nepochopily, kdyz jsem zustala cely tehu doma. vi, co se predtim 2x stalo, ale.... :unamused: proste se na to divaji jinak i kdyz vi vsechny okolnosti. ta jejich dceruska je strasna. fakt nesamostatna. bydli uz jinde u jejich babicky v baraku, ale stejne 2x do tydne spi u nich, jezdi s ni na nakupy, vylety a tak. ja vim, ze je to tezky. tchyne rika, ze chudak nema kamarady, kluka, ale nemuze ji prece porad stat za prdelou. no, s manzou to radsi neprobiram, akorat se kvuli tomu pohadame. on vi jaka je, ale bere to nejak v pohode, je to proste flegmos. to ja neumim a hlavne tedka v tehu. nase mamka rikala, ze si vezme par dnu dovcu az porodim, aby me pomohla a to ma taky narazky, vsak tam budes mit maminku a budete spolu bydlet a tak. tchyne to taky nechape, ona to zvladla. :confounded:
18. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Mabe, nic si z toho nedělaj...moje mamka si chce vzít taky pár dnů dovču, až se vrátím z porodky. Sama vím, jak to bylo se ségrou, když se vrátila domů z porodnice a jak byla ten první týden vyřízená...já jsem ji vařila a vozila jídlo a mamka byla u ní a pomáhala...navíc dostala horečky a zánět prsu, takže to bylo těžké.

Jsem dala prát pračku a mám tady plínečky na žehlení...naštěstí se dobře žehlí, ale vytáhnout to prkno, je vždycky problém :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Mabe gratuluju. :grinning:

Mabe já mám tchýni uplně na prd navíc mi kamoška řekla jak mě u ní pomloouvala hrůza fakt jsem se akorát tak naštvala.
Taky by mě zajímalo jak poznám ty poslíčky. nevím
luci, ja si taky myslim, ze budu rada, kdyz tady bude mamka. je dobry, ze bydlilme tady s babickou v baraku. takze mamka bude spat nahore u ni a jak manza odejde do prace, tak pomuze. nebo si mozna i manza vezme dovcu a pak ho mamka vystrida. uvidime. ja se koukam na serial a pak si dam neco malyho na jidlo - asi zdravej rohlik se sunkou :grinning: a chci zehlit dneska.
18. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Suny, kašli na ni...chodit tam nemusíš a ať si myslí a říká své...ty si taky o ní myslíš své :wink: :grinning:
18. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Jinak mamka si taky bude brat dovolenou, a bude chvílu tady takže v klidu a seru na nějaký řeči třeba i tchýně. mě dneska bolí v levým podbřišku chvílu víc chvílu mín nevím co to je ale už se mi to moc nelíbí.

já jsem zatím jen vydrhla kufr a napíšu si co si nabalit, ale dneska se mi to fakt nezdá ale co vím jeslti to třeba nejsou střeva??? já fakt nevím teda.
18. led 2010 v 15:44  • Odpověz
suny, diky. me ta moje gyndarka trochu vylekala. :confounded: ale jsem rada, ze je to ok. snad by si to na triko hematolog nevzal.
ja mam dobry tchanovce, ale oni maji svuj humor rypavej a svoje nazory nekdy takovy tvrdy. treba tchan ma za krkem obrovskou bouli. ma to uz dlouho, ale teprve tedka jde k dr. oni proste k dr. nechodi. :unamused:
18. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Mabe takto já zdravě teda nejím jsem si dlala po o fidorku a ted piškoty a trochu esíček. :grinning:

Luci, mě vadí že mi to neřekne do očí víš? že to je všechno za zádama a ještě kamošce to říká kráva blbá protivná. jasný seru na nic lae vytočilo mě to.
18. led 2010 v 15:45  • Odpověz
suny, urco te mimisek kope. jinak ja nebyla od patku. je pravda, ze ve ctvrtek a patek jsem se poradne vyprazdnila.
suny, kdyz ja to anicce slibila, ze budu jest zdraveji.
autor
Holky tak jsem doma, paní učetní byla hodná, tak jsme to jen opravili, ještě mi pomohla vysvětlit pár věcí. jsem ráda, že neplatí mateřskou zaměstnavatel, ale socialka, to bych totiž nemusela od něj vidět ani korunu. Zítra za ním jedu s kamarádkou tam udělat trošku rošambo. Pořát mi dluží peníze :angry: .....

Holky já měla první posličky asi v noci. Byli to takové pravidelné kontrakce, ale pak to přešlo....

Mabe super gratuluju
18. led 2010 v 15:46  • Odpověz
mabe to je v pořádku já se snažím víc zeleniny ale nejde mi to moc teda. :grinning: já nevím on moc nekope spíš už se jako protahuje ale furt mám takový nutkání jako na velkou a nic víš tak nevím co to je. a pak mě bolí v levým podbřišku někdy víc nekdy mín co já ívm jeslti to nejsou poslíčci ale to je brzo ne?
18. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Suny, tak vítej do klubu :grinning: mě dneska taky trápí levá strana a říkala jsem manžovi, že se mi to nějak nezdá, ale třeba to už tak bude bolet pořád :sweat_smile: se zítra zeptám, ráno mám poradnu :wink:

Holky, tak já křoupu Racio chlebíček, nějak mi to začalo zase chutnat...jednu dobu jsem to jedla pořád a pak jsem se toho přejedla...no, a opět mi chutná :grinning: Jako všechno :grinning:
18. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Moni, a jak jako kontrakce :sweat_smile: bolelo Tě celé bříško, jako křeče? Nebo jen píchání?
18. led 2010 v 15:51  • Odpověz
no luci tak to se zeptej mě se to teda moc nezdá. ale co nadělám tohle tu ještě nebylo a jako křeče kdyby se mi chtělo na velkou. to máš taky??

ty jo to břicho to je hnus teda. racio chlebíček? holky já jsem tak rozežraná jako že sním oběd a přemýšlím co si dám na večeři. :grinning:
18. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Mony no zkus to popsat. jak pravidelně? já jsem z toho holky jelen já fakt asi nepoznám že rodím. :grinning:
18. led 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
Suny bud vklidu, já si ted dávám druhý oběd :sweat_smile:

Luci no mě bolelo co chvilkama břicho, spíš takové křeče. Už jsem si myslela, že pojedu a pak to přešlo, tak si jen myslím, že to byli posličci (šašci jak by řekl drahy:grinning:)
18. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Mony teda já to fakt nepoznám to je hrozný. :grinning:
18. led 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
Suny já to taky nepoznám, jen si myslím, že to bylo ono.... :grinning:
18. led 2010 v 15:59  • Odpověz
No, mě dneska bolí jen levá strana...sem tam křeč, sem tam ostré píchnutí, ale prcek se pěkně roztahuje, se mi napíná kůžu :grinning: mám pocit, že má každý den větší sílu :grinning:
Suny, já dneska na wecku byla po 3 dnech, takže u mě to asi střeva nebudou...
18. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Moni, se dneska pustím do té tvé bábovky :sweat_smile: ty vogo, jestli se mi i tahle nepovede, tak už nevím...Jen se chci zeptat, jestli vážně stačí 2 vajíčka a jak vysokou ji máš? A když ji uděláš, tak ji hnedka vyklopíš nebo ji necháváš ve formě než trochu vystydne?
18. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Luci tak to mě taky máme to stejný. já byla i včera na wécku ale furt jak kdyby se mi to tam honilo.
já to prostě nepoznám. je to spíš takový píchání no.
18. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.