• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Luci ano stačí 2 vajíčka, víc jsem nedávala... Vysoká je dost skoro přes celou moji formu,....jinak ji vyklápím jak kdy, někdy nechám vystydnout a někdy jsem nedočkavá a vyklopím jí hned :sweat_smile: . Ale asi bude lepší když se trochu nechá vystydnout. :slight_smile:
18. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Moni, tak pak podám info :grinning: No, mě včera úplně klesla :pensive: A jak dlouho a na kolik ji pečeš?
18. led 2010 v 16:09  • Odpověz
holky co když rodím a nevím o tom?????
18. led 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
Luci to chceš po mě moc:grinning:...nevím tak na 150C zaleží jakou máš troubu a peču ji do té doby dokud se nelepí na špejli těsto. :wink: ....není možné, aby se ti nepovedla:slight_smile:
18. led 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
suny to je blbost:grinning:....tak si to stopuj na hodinách, když je to co deset minut tak by to mohl být porod, ale do nemocnice se jezdí až jsou kontrakce co 5 minut. No a kdyby jsi to pořát nepoznala, tak jak ti odteče plodovka tak to na sto pero rodíš:grinning:....Mamka mi řekla, že to poznám, že se nemám bát, tak ji důvěřuju:grinning:
18. led 2010 v 16:14  • Odpověz
mony já nevím co si mám měřit ono mě to pobolívá pořád někdy víc nekdy mín tkaže ani nevím od kdy bych měla měřit.
no ale aby neprdla voda a hend nerodila to se málem stalo kamošce prdli ji vodu ve špitále a kdyby ji rupla doma tak se malá narodí na cestě někde.

no nevím jeslti to poznám.
18. led 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
suny tak kontrakce byvají fakt jen co těch 10 minut a pak to zase na chvili přejde a pak zase atd. Teda tak jsem to já pochopila :sweat_smile: ...A když to poznalo tolik holek, tak my musíme taky no ne? :grinning: .... Mě právě předpověděla moje teta ,,kartářka" :grinning: , že prý mě rupne voda hned a malý se narodí rychle, takže taky samé pozitiva:grinning:
18. led 2010 v 16:23  • Odpověz
monako, diky. snad to vsechno bude ok a dr. vedi co delaji. ja si jdu dat ten rohlik nezdravej. :grinning: a umyju nadobicko. zase me poboliva podbrisek a v krizi. asi uz to tak bude celou dobu, ze? jo a jeste sem tam me pichne jakoby uvnitr.
18. led 2010 v 16:25  • Odpověz
neco me uniklo a suny rodi?? :confused: to snad ne.
18. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
mabe určitě ví co dělají, musíme jim důvěřovat, ono nám taky nic jiného nezbyva :unamused:

Holky ty bolesti co máte já už mám měsíc vkuse, jak já jela k té učetní tak mě docela chytli bolesti i v tramvaji. A až po půl hodině to přešlo a o zádech ani nemluvím. nejhorší je poslední měsíc, to vám řekne každá mamina.... :pensive:
18. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Mabe no já doufám, že neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Mony no tak to měla kamoška valili jak to měla pravidelně a tam ji prdli vodu a malá byla během 5 minut venku. takže by to prý do porodky nestihli a co pak????
18. led 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
suny co copak? :grinning: ....myslíš co mi předpověděla? No že porodím tak do 5 dnů a to mi psala pře 2 dny a že já nebudu mít kontrakce, ale že mi rupne rovnou voda.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 16:31  • Odpověz
mony tak to je v řiti teda. :grinning:
18. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Holky to se nedá Vás dočíst.

Lucko tak pár receptů jsem tě poslala tak můžeš zkoušet:slight_smile:))). Já už teď mam trošku hrůzu z pečení dortu, korpus je v pohodě, ale fakt se bojim aby ty šlehačky drželi alespoň do druhýho dne :wink:
18. led 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
suny no to teda je:grinning:....jenže já to beru s reservou, parkrát co mi kdy řekla, tak jí nevyšlo no:grinning:....nejlepší bylo jak jsem na jaře tam byla s kamoškou, protože měla nějaké blbé období a chtěla si nechat vyložit. A ta moje teta ji řekla, že bude mít miminko do konce roku, no a já věděla, že nám to ten měsíc uteklo, tak jsem se ze srandy zeptala, jestli na mě nečeká dítě taky a to mi řekla, že to vůůůbec a pokud ano, tak hned potratím a takové kydy. No a dopadlo to tak, že kamoška těhotná není a nebyla a já už těhotná byla a nepoznala to v těch jejich savných kartách.....Já se ji už na nic neptám, ale ona prostě sama od sebe mi napíše na icq co ji vyšlo atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
market tak u dortu je můj největší problem ten kropus, vždycky mi klesl :angry: , takže si myslím, že když ti vyšel korpus tak už máš vyhráno, podle mě:grinning:....a ty do toho dáváš jen šlehačku? nebo i nějaký krém? ...neboj určitě se ti to povede. :wink:
18. led 2010 v 16:40  • Odpověz
moni, no me az tak podbrisek neboli, ale citim ho, proste ho mam citlivy. asi jak se vsechno roztahuje a tak. zada me zlobi, pak uz k veceru me v tom krizi dost boli. musim se vzdycky na chvilku natahnout.
18. led 2010 v 16:43  • Odpověz
holky, nasla jsem totok http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21689246&tab=3

tak premyslim, ze ji koupim a pak jeste normal zavinovacku a hotovo.
18. led 2010 v 16:49  • Odpověz
tak kde jste devcata? me prijde za chvilku manza a bude prd z netu
18. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Moni korpus dělam až v sobotu :slight_smile: , ale s tim problém neni. Budu dělat jen harlekýna, Viki jí bu´d harlekýna nebo tiramisu. manžel má svátek hned den po Vikínovo narozkách takže ho mají vždy na půl:slight_smile:)). Spíš se bojim aby ta šlehačka nespadla, ale z MMB mam recept jak na tmavou šlehačku a do bílý dam 2 ztužovače a snad to ěnjak dopadne.

Mabe zase to ze zavinkama nepřeháněj, radši pak dokup, Viki v ní nikdy nebyl, prostě jak ho tam někdo dal tak zpustil řev.)))). teď jsme se zamilovala do zavinky od Lodgeru takže jinou taky nemam . ještě uvažuju ejstli nekoupit nějakou soupravu rovnou doo porodk ale zase jestli to už neni zbytečný :wink:
18. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Moni, a ty nevyšleháváš bílky? Ty tam dáváš vajíčka celé?

Market, moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 17:31  • Odpověz
neni zač, hlavně at se nějaká povede :slight_smile: . Já teď zase hledam nějakou lepší formu, nechci klasickou na bábovku, viděla jsem třeba ve tvaru kopretiny, kaskády atd ale už to nemůžu najít :unamused:
18. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Market, já mám novou z tvrzeného skla, nechtěla jsem silikonovou a tahle je fajn...jen má tvar klasické bábovky...
18. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Já mam právě taky skleněnou, ještě po manželovo babi jak se teď stěhovala , jenže jsem koukala a je nějaká naprasklá, naštěstí těsto z ní nevyteklo :grinning: . Silikonovou formu taky nechci :unamused:
18. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Market, tak jsem projížděla ty recepty a zjistila jsem, že tu bábovku, kterou jsi dělala v sobotu, tak tu jsem dělala včera a ta letěla do oše, takže nechápu :confused:
18. led 2010 v 17:50  • Odpověz
:wink: to je al divný? Nedělá Tě to třeba trouba, ona jako nevyrostla nebo se neupekla? Já jí pekla na 170 stupnů 40 minut a to ještě nebyla tak jsem přiklopila alobalem a ještě asi 15 minut se pekla a byla ok. A to ani suroviny nenechávam na pokojovou teplotu kromě másla a nikdy se mě nestalo že by letěla, jen 1 ta tvarohová ale na tu už vim jak tak je to ok :slight_smile:
18. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Market, ona krásně vyrostla v troubě, ale pořád nebyla dopečená. Pekla jsem na 170 st. hodinu a dvacet minut a byla celá nepropečená...a jak jsem ji vyndala, tak se úplně scvrkla :confounded:
18. led 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
Luci ano dávám celé, nic nevyšlehávám, prostě to všechno nahážu do jedné mísy zamícham a dám do formy:slight_smile:

market aha, mě se maloky povedl právě ten korpus, tak proto mám docela strach dělat dorty :sweat_smile:
18. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Lucko tak to je fakt divný, mě se upekla tak za tu hodinu a už skoro žádná neni:slight_smile:)). tak zkus tu olejovku. jinak troubu mam elektrickou.

Moni já dorty taky normálně nedělam, Viki má třeba rád ten nepečenej z piškotů a kys smetany, jenže do toho chce jen jahody a kup je te´d v lednu.)))). takže ten mu dělam zase v červenci k svátku. Tak zkusim harlekýna anad to šlehačka taky zvládne.))). kupovat dort enchci, protože bych ho musela vyzvednout v pátek, takže by byl dělanej ve čtvrtek a jedl by se až v neděli:(((( což je hnus tak budu mít premiéru a snad to dopadne ok. Viki neni náročnej, hlavně hodně šlehačky a mam ještě z vánoc cukrový ozdyby- sněhový vločky tak těma to trošku ozdobim a hlavně svíčky:slight_smile:)))
18. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Market, já mám taky elektrickou...všechno upeču v pohodě, jen ta bábovka se mi nechce udělat :angry:
No, teď zkouším olejovku od Monči, je v troubě a za chviličku ji vytáhnu, tak jsem zvědavá...zatím to tady aspoň pěkně voní :grinning:
18. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.