• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak pak dej vědět jak dopadla, ty olejovky jsou nejjednodušší :slight_smile:
18. led 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
Luci tak jak dopadla babovka? U mě dobře :grinning: ...jen se mi zdá, že ten mák je nějaký hořký....

Holky začíná mě bolet břicho tak jako v noci, začínám mít už podezření :unamused:
18. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Monííí :dizzy_face: je fajná, fakt špicovka :dizzy_face: Jdu si zase přidat...snad zbyde ráno na snídani :sweat_smile:

Fakt Tě moc bolí? Jejda.. :pensive: A zase v nějakých intervalech?
18. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
Luci tak to jsem ráda, že se povedla:slight_smile:

No ted už to zase trošku přešlo, tak uvidíme....přítel vyjíždí ve 3 v noci do prahy, tak snad by mě to chytlo dříve než by odjel :slight_smile:
18. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Moni, to by bal smůla, kdyby nebyl doma :unamused: No, nebudeme na to myslet...Pohlaď prcka a řekni mu, ať ještě vydrží :wink:
18. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
monci-chcelo by to uz miminko sup sup :grinning:
18. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
luci no bud at mě to chytne do půl noci a nebo at teda ještě jeden den vydrží....Ale jestli to jsou ti poslové, tak kdo to má jako rozpoznat?

mona no už by to chtělo :grinning:
18. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Moni, tak už je půlka v háji...no, dneska půjdu spát pořádně přecpaná, ale nemůžu si pomoct :sweat_smile:
Se na ty poslíky zítra zeptám doktora...Kdy máš kontrolu?
18. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
Luci já jdu ve středu na ozvy a ve čtvrtek do poradny. Tak uvidíme, ale libilo by se mi kdyby by se narodil 20.1.2010 hezké datum, že? :grinning:
18. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
Moni :grinning: to teda je :slight_smile: Můj synoveček se měl narodit 21.1. a dal si načas, takže se narodil ve 3 ráno 22.1. :grinning:
18. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
Luci tak to je škoda. Nic povalím si lehnout, břicho pořát pobolívá, tak uvidíme...ale bez tak to budou tii poslové.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Dobrou noc :dizzy_face:
18. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsem byla u kamošky do 8, páč mě bolelo břicho dneska to není o moc lepší asi to byly ti poslíčci protože jsem to měla nepravidelně a dneska zatím to mám ted po 17 minutách ale nevím jeslti si to mám měřit protože kdyby něco bylo tak by mě to rozjela sprcha a ta nic včera a usla jsem jak špalek takže asi v poho. teda doufám, ještě tam malej musí vydržet měsíc a pak klido může vylézt.
19. led 2010 v 08:18  • Odpověz
dobre ranko, tak suny me predbehla. :slight_smile: Uz jsem nasnidana a dneska mam klid. Vcera jsem dozehlila vsechny vyprany vecicky. jeste mam v pradle par kousku, ale vetsina je vyzehlena a dana v komode. odpo jdu na predporodni kurz a vecer na manzeluv zapas.

suny, takze poslicci? je to teda tak, ze te boli bricho jednou za 17 minut a pak zase nic? ja v noci kdyz jsem anicku necitila, tak ji trosku probudila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: my v noci spime jak zabiti posledni noci. nevim, co se se mnou deje. porad sem ospala a spim jak dudek. ona me vzdycky v noci kopala a tedka taky je potichu, tak jsem ji poskarlila a kopla me, tak jsem spala dal. :grinning:
19. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Mabe jsou to bolesti jak na ms ale horší mě příjde a já fakt nevím jeslti se něco neděje. bojím bojím.
19. led 2010 v 08:31  • Odpověz
urco to budou poslicci, kdyz to vzdycky skonci. tak to ja nic takovyho jeste necitim. poboliva me v krizi a sem tam citlivejsi bricho, ale ne bolesti. dneska si v lekarne koupim ty veci do porodky. co je teda treba pro me? vlozky a kalhotky, ne?
19. led 2010 v 08:33  • Odpověz
no to bud ráda protože jestli je to jen začátek tak to se poseru. už ted to bolí jak kráva. fuj a malje do toho ještě kope. nic jdu se nasnídat.
19. led 2010 v 08:36  • Odpověz
dobrou chut
mabe jj a kojo podprdu a vložky do ní. já už to mám sbalený radši. :grinning:
ja kojici podprdu jeste nemam. na kurzu rikaly od 37tt. mozna vyrazim v patek si ji koupit.
19. led 2010 v 08:38  • Odpověz
aha já ji už mám koupenou dlouho ale maji říkal aže ji nemá a taky žije. :wink:
19. led 2010 v 08:45  • Odpověz
no, uvidime, kdy se do toho obchodu dostanu
19. led 2010 v 08:45  • Odpověz
kazdopadne dneska si koupim v lekarne ty vlozky a kalhotky a aniccce kosmetiku
19. led 2010 v 08:46  • Odpověz
jj mabe to kup radši a co budeš kupovat za kosmetiku??
19. led 2010 v 08:46  • Odpověz
sebamed myci gel a olej
19. led 2010 v 08:52  • Odpověz
jj aha tak to pak jo. ty jo já mám zase dneska chvílama bolesti snad to nic není trvá to už od 5 od večera jen noc byla klidná, si mylsím že se moc pozoruju.
19. led 2010 v 08:53  • Odpověz
mozna je to tak suny, mozna se moc pozorujes. telo prochazi velkyma zmenama. kdy jdes na dalsi ko?
19. led 2010 v 08:55  • Odpověz
mabe jdu ve čtv ale bojím se abych do té doby neporodila ty bolesti jsou nekdy síla, prý si to mám měřit ale ono to bolí skoro pořád jendou mín a jednou víc ale on se tam malej fakt hodně mrví tak já nevím nechci zase zbytečně plašit.
19. led 2010 v 08:57  • Odpověz
suny, nam rikaly na kurzu, ze deloha na konci tehu ma 5l a na zacatku myslim 5ml - je to hodne velkej rozdil. takze jak se to vsechno roztahuje, tak to asi boli. a jestli te dost kope a mas to tam tedka hodne citlivy, tak to muze byt z toho, ale ja nejsem dr. uvidis ve ct, ten je tu za chvilku.
19. led 2010 v 09:00  • Odpověz
kolik ze jsi tt?
19. led 2010 v 09:00  • Odpověz
mabe dneska začínáme 34tt, jj asi je to tím jen se bojím abych nerodila a prostě to nepoznala víš??? dneska je mi hrozně nic moc to břicho není a malej se tam tak vrtí že to fakt hodně bolí. fuj teda.
19. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.