• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, tak to ses dost. no, ja taky nikdy nerodila a taky mam strach, abych to poznala a tak. :confounded: ale hodne lidi rika, ze to poznas.
19. led 2010 v 09:05  • Odpověz
ja tedka premyslim, co budu delat. tedka si dam delat polivku z uzenych kosti. pak asi si umyju hlavu, dam prat pracku a jeste vyzehlim tech par veci pro anicku. no, to bude vse dopo, po o si lehnu pekne a pak uz jdu na kurz do 18h a na 20h na zapas psat zapis.
19. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Mabe jak dost? no ještě néééééé, dyt je to půlka 8 měsíce to ještě nemůžu rodit. :grinning:

Tak to máš dost aktivit já jsem dneska až do noci sama doma, chjo chci aby byl čtv už.
19. led 2010 v 09:07  • Odpověz
tedka si poustime trampsky pisnicky :slight_smile: a pripravujeme polivku a udelam si do misky ovoce nakrajeny, at zobu prubezne.
19. led 2010 v 09:08  • Odpověz
ja vim, ale ja zapomela kolik jses.

ct bude co nevidet. :wink:

co budes papat? ja tu polivku a k tomu si udelam opekany bramburky
19. led 2010 v 09:08  • Odpověz
:grinning: Já snídala 2 koblihy. a na oběd bych měla mít br guláš ale dám si asi špagety teda jestli to malej dovolí protože prostě to břicho chvílama bolí fakt hodně.

mabe až se malej narodí tak tam dám i jeho jméno a všechno já jsem prostě pověrčivá.
19. led 2010 v 09:10  • Odpověz
suny, jasnacka. ja jenom, ze jak to nevidim, tak si to neuvedomuju. ja mela cerstvy rohlicky se sunkou a maslem a tedka si dam to ovoce.
19. led 2010 v 09:16  • Odpověz
dobry ranko, holky :slight_smile:
ty jo, vcera me potrapila zacpa, ale fakt silene, tak jsem dnes najela na dietni rezim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
suny, kdybys rodila, tak tu necvakas do pc, ze te to boli :wink: klid, to budou jen poslici :slight_smile:
19. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Ty to docela dodržuješ , tu zdravou výživu jak jsi aničce slíbila, já dneska asi nachystám ještě manžovi co by měl malýmu vzít pak do porodky at to máme komplet. přece jen jsme už nějaký tt tak to chci mít radši nachystaný. a ještě bych měla zamluvit dovolenou na léto se moc těším.
19. led 2010 v 09:19  • Odpověz
suny, kam pojedete na dovcu? :slight_smile:
19. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Maji ahoj no já nevím prostě jak to vypadá. kamoška cítila jen slabý jako kontrakce a valili do špitálu že to měla pravdielný a píchli ji vodu a byla za 10 minut na světě a prý kdyby ji prdla voda tak nestačí dojet do špitálu tak se bojím abych to neměla stejný ale neeee ve 34tt.
19. led 2010 v 09:26  • Odpověz
No chtěli jsme do jižních Čech. ale musí se to tam zamluvit do března maj to natřískaný. ale jen tak na 4 dny. byli jsme tam už dvakrát a moc se nám to tam lbí a malej bude mít v srpnu už skoro půl roku tak to bude ok.
19. led 2010 v 09:29  • Odpověz
ahoj maji

suny, snazim se. teprve ji mam nakrajenou v misce, jeste snist. jinak piju hodne. vcera 3l, delam s carky, abych vedela, kolik jsem toho vypila.

jdu si umyt hlavu a udelat poradek v koupelne.
19. led 2010 v 09:30  • Odpověz
maji, to ja jsem nebyla od patku. ale ve ct a pa jsem mela prujem, tak jsem se poradne vyprazdnila.
19. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Mabe zase akční já jsem ase ještě v pyžamu ale musím dneska něco udělat fakt už. se mi nechce jsem líná to je hrozný.

já byla včera normálně a v klidu mám to jak kdy.
19. led 2010 v 09:32  • Odpověz
suny, kam tam? dej tip :slight_smile:
my se letos chystame na tyden do Skotska a pokud by to nevyslo, tak koupime kola a vozejcek a pojedeme nekde po cechach :slight_smile: loni jsme byli v Ceske Kanade a bylo tam nadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 09:32  • Odpověz
My jedeme maji do Nové Bystřice přímo. je to tam super a výlety děláme na hlubokou, do zoo do jihlavy jsme byli do třeboně a tak. no česká kanada to jsou jižní čechy ne??
19. led 2010 v 09:35  • Odpověz
mabe ja jsem nebyla vic nez tyden a vcera to teda byl mazec, musim rict doktorce at mi neco radsi napise, kdyby se to opakovalo, jeste ted me boli pr... a dlouho jeste asi bude :confounded:
19. led 2010 v 09:36  • Odpověz
suny, tak my jsme bydleli v Senotine, to je taky na trase uzkokolejky :slight_smile: bylo to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 09:38  • Odpověz
JJ uzkokolejkujsme míjeli taky ale senotín neznám my byli v té bystřici a právě přemžšlím že to tam zamluvím znovu protože je to tam krásný a fakt super.

holky já nevím jeslti nerodím panikařím. fakt jako nevím jeslti si mám počítat ty intervaly.
maji zkušená matka je možný aby se čípek zkrátil během 14 dní???? a bolí mě jako na ms v podbřišku.
19. led 2010 v 09:40  • Odpověz
suny, copak ja vim? :sweat_smile: ja rodila v terminu bez posliku, proste to prislo a jelo se :grinning:
tak jestli se bojis, tak si zajdi k dr. dneska a necekej do ctvrtku... :slight_smile:
19. led 2010 v 09:43  • Odpověz
suny a vy jste tam byli autem, vlakem, na kolech nebo jak? :slight_smile:
19. led 2010 v 09:44  • Odpověz
suny, tak s tim zehlenim to nebude tak horky. tedka jsem si umyla hlavu, dala prat pracku, trosku to tam posontala a staci.

jeste umyju nadobi a asi zametu, tot vse. vcera jsem zehlila dost - 3h.

jinak my se chystame na chaloupku do Jeseniku v lete. uvidime, jak to budeme zvladat s malou.

maji, do skotska? ty ses teda akcni.
19. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Maji byli jsme tam autem a dělali výlety do okolí fakt bomba. do schvarzenberské hrobky a tak. super.
tak jistá si nejsu ale když mě ty bolesti v noci přešly tak neívm nechci dr zbytečně plašit abych nebyla hysterka. a jsem si říkal aže to zvládnu ve čtv ráno tam valíme tak snad mi řekne víc. max si počkám až mi praskne plodovka.
19. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Mabe já jsem stále v pyžamu v posteli a nehodlám to měnit.
19. led 2010 v 09:53  • Odpověz
suny, kdyz v noci nic, tak to nebude porod.
suny, jenom pekne lez :wink:
my si pekne zpivame s anickou :slight_smile:
19. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Mabe já si čtu časák nohy nahoře a prdím na to všechno. my tu máme uklizeno jen je potřeba udělat koupelna na tu se vrhnu asi za chvili a je tu hafo žehlení ale to nechámna manžovi asi. on říkal že muto nevadí. jenže lež celej den asi bych ty bolesti měla rozchodit.

Maji a znás novou bystřici???
19. led 2010 v 09:57  • Odpověz
suny, me by bolely zada z toho lezeni celej den. takze ja nemuzu takhle. jak sedim, tak uz me mala tlaci hlavou do zeber. :unamused: budu se muset natahnout.
19. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.