• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe já ležím sedím chodím tak různě jako neležím celej den ale jak chodím tak to břicho táhne k zemi tak radši nic nedělám moc do toho čtv pak když řekne dr že je to ok tak začnu odklízet sníh třeba. jinak ne.
19. led 2010 v 10:04  • Odpověz
suny, jasnacka, delej jak se citis. Ja taky to neprehanim. tedka jdu dodelat polivku. nakonec si dam k tem zebram bramborovou kasi. Jee, ono je teprve 10h. Ja jsem dneska vstala o pul osme a nejak cas jde pomaleji nebo co oproti tomu, kdyz vstavam v 9h. :slight_smile:
19. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Mabe to jo já jsem vzhůru od 7 ale snídala jsem kolem půl 9 ale jaksi už mám nějakej hlad nechápu. chápeš to????? :grinning:
19. led 2010 v 10:10  • Odpověz
ja mam hlad posledni dobou porad. tedka me psala kamoska, ze jde s malou dneska na ockovani, tak jestli chcu prihlasit malou k dr., takze pujdu s ni a domluvim se.
19. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Mabe tak běž já už jsme přihlášená teda předběžně a už to mám teda aspon z krku. tak už mi fakt zbývá jen ten kočárek.
19. led 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak vidím, že se tady řeší dovolené. Potřebuju nějaký dobrý tip na dovolenou. nejradši bych samozřejmě k moři, ale s malým to bude ještě brzo:slight_smile:...přemýšlím nad Slovenskem nebo někde u nás, ale neznám tady nic :sweat_smile: ....

Jinak jsem zatím celá, tak uvidíme jestli mě ten šef dneska na tolik nerozčílí, že hned pojedu:grinning:...
19. led 2010 v 10:43  • Odpověz
MOny nenech se rozčílit ti to za to nestojí. ty jo docela ti závidím ty týdny.
19. led 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
Suny no mě hrozil taky předčasny porod a dr. říkal, že když vydržím do 34 týdne, tak by to mělo být v pohodě. Oni prý už by tě ani neudržovali, normálně by tě nechali porodit. Takže i kdyby ted se cokoliv stalo, bylo určitě vše vpořádku. Taky jsem se bála a vidíš kam jsem to až dotáhla:grinning:...
19. led 2010 v 10:53  • Odpověz
byla jsem se natahnout, dnes mi nejak neni do zpevu :slight_smile:
suny, v Nove Bystrici jsme byli akorat jednou na obede v nejake hospode na namesti a meli tam dobrou svickovou :grinning: my auto nemame, takze jsme jezdili bud vlackem nebo pekne po svych, takze jsme stihli jen Jindrichuv hradec, Landstejn nebo jak se jmenuje ta zricenina, jednou jsme se byli koupat, uz si nepamatuju nazev...a jinak tak po okoli...uz jsem byla tehotna, takze jsme nemohli ujit 25km kazdej den :grinning:
mona, nadherny je Ceskosasky svycarsko, Kanada,na Slovensku Rohace....je toho hodne, staci jen pohledat podle toho, co si predstavujete :slight_smile:
19. led 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
Majo aha, kouknu na netu. Holky a jak jste byli ubytovaní? Já si představuju nějakou chatičku v horách nebo něco :grinning:, ale to bude asi drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Nééé tak mi dr řekl že to nevypadá na předčasný porod, minule jsem měla CS0 ještě se mi trochu prodloužil a tvrdej uzavřenej. tak si mylsím že by se to tak nezměnilo. jen malej hodně kope tak to bude asi tím. :grinning:
ale rodit ještě nechci až tak za měsíc.

Maji jak to? no každej den není posvícení to je fakt. tak lež, já se jdu převlíct a ustelu, posbírám prádlo a bude.
Landštejn je krásná zřícenina se mitam taky líbilo. v hradci jsme byli ael jen chvili.

tak bych to chtěla zamluvit at to nemají narvaný potom.

jo holky jsem se chtěla zeptat, šli jste se podívat do porodky na prohlídku??? ján evím jeslti mám jít nebo ne.
19. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Mony my byli v penzionku je krásnej kousíček od něj jsou lesy prostě nádhera a pohoda, krásný stezky tam jsou i pro kočárky tak se tam už těším. :wink:
19. led 2010 v 11:03  • Odpověz
mona, my jsme byli bud v malym penzionku nebo loni u pani, co pronajimala pulku domku na vesnici...a predtim ve stanech, ale to ted zas az budou deti vetsi :slight_smile: podle me je nejlepsi vybrat lokalitu, nejaky idealni misto odkud se da vyrazit na vylety a pak v nejblizsim okoli projet nabidky na ubytovani na netu :slight_smile:
suny, su jenom utahana, v noci jsem moc nenaspala, pujdu si po obede dachnout s Tobikem a bude to ok :slight_smile:
a v porodnici me provedli pri prvnim nataceni ozvu, ale to asi neni ve vsech porodnicich normalni :grinning:
19. led 2010 v 11:07  • Odpověz
tak holky, jsem prezrata a jdu si lehnout. :slight_smile:
19. led 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
Suny a máš nějakou stranku, abych se mohla kouknout???
19. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak jsem zpět z kontroly :wink: Vše v pořádku a uzavřené...brali mi zase krev na protilátky a příště opět kultivace moči. Za týden mám poradnu zase...
Přímo v čekárně jsem dostala křeče a dost velké, tak jsem se hned ptala a prý to nejsou poslíčci, že na ty mám údajně ještě čas...že je to roztahování a když do toho ještě prcek kope, tak to všechno bolí víc :wink:
19. led 2010 v 11:09  • Odpověz
AHoj luci tak to jsem ráda že ti to dopadlo dobře, mocinky gratulujeme. ty jo tak že by se mi to roztahovalo a kdy jako poslíčci chodí že máme na to ještě čas???? já se snad zeptám ještě ve čtv radši. a byly to křeče jak na ms luci???

Jinak mony stránku ti najdu musíš chvilinku jen vydržet ju???

mabe dobrou noc

Maji ono to asi není ve všech nem. stejný. holky já si balila včera tašku do porodky, stačí mi jedno balení plínek je jich tam 28? víc do kufříku nenarvu i kdybych se rozkrájela. jen mi chybí papuče co si tam pak dám a nabíječku.
19. led 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Luci gratuluji ke kontrole :dizzy_face: ...

majo no, musím se po něčem podívat, ono to asi bývá brzo zabrané, že?
19. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj Suny, děkuji :dizzy_face: No, bylo to přesně jako na MS, ale mnohem silnější a bolestivější...říkal, že mám všechno v pořádku, břicho měkké a že děloha je taky klidná a že Ti poslíčci se objevují třeba až ve 38tt, asi to má každý jinak...nevím. Je to prý bolest, která se nezhoršuje, sice se opakuje, ale její intenzita je stále stejná.
19. led 2010 v 11:20  • Odpověz
http://www.bojiste.novabystrice.cz/kontakty.php

mony tady jsme byli je to tam super. :wink: nám říkali že do března bychom si to měli zamluvit jinak že je to pasé.
19. led 2010 v 11:20  • Odpověz
luci, super, ze je vse ok :slight_smile:
suny, ja nakonec beru velky baleni, je jich tam kolem 80, ale nepredpokladam, ze je vsechny vyuzijem :grinning:
mona, zalezi jak kde a co, ale uz bych se pomalu divala, protoze po porodu nebudes mit cas ani chut jeste shanet ubytovani na dovolenou :wink:

jo holky, me se hrozne roztahuje panev, uz ji mam o 10 cm sirsi, aj mm si toho vsiml, ale jako ne ze bych pribirala speky, ale ty kosti povoluji do stran, tak se horko tezko cpu do nekterych gati :sweat_smile:
19. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Maji já si všimla že za posledních 5 dní se mi udělaly strie na stehnách zevnitř takový hnusný červený a to mažu, pánev nevím ale to je tada síla 10cm to tě asi bolelo jak se to rozhahovalo ne?
aha já mám malý balení kdyžtak manžel donese. já bych měla zabalit tedka spíš ještě věci pro malýho, na odvoz z porodky abych to manžovi nevysvětlovala kde co je.
19. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Holky, děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
Suny ted koukam, že tam může s náma i pes :confused: ..píšou poplatek za psa 40,- na den.

Majo, no musím se po něčem podívat, určo někam chci vyrazit. Alespon na pár dnů, at si trošku užijem:slight_smile:...A vy chcete jet do toho švycarska jen tak? nebo tam máte rodinu?
19. led 2010 v 11:26  • Odpověz
suny, no ja se taky divila, ze o tolik :sweat_smile: sem tam neco poboliva, jednou kycle, podruhy zas neco jinyho...ale neni to nic co by neslo vydrzet... treba se mi aspon bude lip rodit :grinning: ja nemazu, pri tobikovi mi to bylo k nicemu, stejne mi bricho popraskalo po porodu, tak to ted nehrotim a maznu se akorat kdyz uz ta kuze svedi nebo moc tahne a zatim se nic novyho neobjevilo :slight_smile:
a jasne, ty pliny ti muze kdykoli donyst, ja koupila velky jen proto, ze to vyslo cenove mnohem lip nez maly :grinning:
19. led 2010 v 11:29  • Odpověz
mona, do Skotska :slight_smile: mam tam segru s manzelem, letos konci skolu a budou se stehovat do Anglie, tak musime vyuzit posledni moznost jak se tam podivat :slight_smile:
19. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Mony no jo může je tam fakt krásný prostředí já přemýšlím že to zamluvíme už někdy tedka. aby tam byl pokoj i pro prcka jako pro postýlku a tak víš.

lucinko co it řekl, že to nejsou poslíčci proč je to ještě brzo?? informuj :grinning:

Maji já bychj ela tam hnedka ale uviídš jak s prckama. ale to je super výlet.
19. led 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
Majo aha do Scotska:grinning::grinning:...No to by byl určo fajn vylet:slight_smile:

Suny to vidím, poprvé, že se může i s hafanem...
19. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Mony oni jsou tam fakt hodní byly jsme tam už dvakrát a je to rodinej podnik a ty porce v restauračce a super ceny. paráda. ted přemýšlím že to zamluvím už dneska, aby nám ještě dali pokoj kam dáme i kočárek.
19. led 2010 v 11:43  • Odpověz
suny, ono o prcky bych se nebala, ti to zvladnou, ale spis jeste nevim jak se skolou :sweat_smile:
19. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.