• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ajo maji tak to netuším teda. ty máš školu o prázdninách?
19. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Suny, říkal, že uvnitř by to muselo vypadat jinak :confused:

Holky, říkal mi, že příště mi řekne něco, co mi udělá radost :confused: Co se říká ve 34tt a z čeho bych měla mít radost :sweat_smile: :grinning:
19. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Aha tak to mi luci moc nepomohlo. :wink:

luci nevím že čekáš holčičku???? :grinning:
19. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Suny, tak to mě mrzí, se ještě zeptej ty ve čtvrtek :wink:

:grinning: :grinning: :grinning: No, to snad ne...při minulém velkém Utz bylo hodně evidentní, že je to chlapeček...vždyť má kouličky jako bejk :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Luci v poho jestli vydržím zeptám se. :grinning: :grinning:

Tak já nevím co se říká ve 34tt ale řeknu ti to ve čt já totiž jsem v tom týdnu tak třeba je to nějaký překvápko. :grinning: no uvidíme.
19. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
suny, no pokud odstatnicuju v terminu, tak budu mit na zacatku cervence promoci a kdyz ne, tak bych se mela spis ucit nez trajdat po dovolenych :grinning:
luci, ja nevim cim by te mohl potesit...ze by posledni kontrola u neho a pak sup do porodnice? :grinning:
19. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
No maji tak to dáš a v srpnu můžete jet. :grinning:

Luci nebo že tam máš dvě miminka??? :grinning:
19. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Maji, to asi nééé :grinning: právě, že k němu budu chodit každý týden. Jo a ještě říkal, že budu užívat magnesium až do 38tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad nebudu rodit až v dubnu :confused:
19. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
suny, praveze musime nejpozdej na konci cervna, protoze pak uz nebudou platit byt a stehuji se pryc, tak to tak blbe vychazi...ale asi stejnak neodstatnicuju :sweat_smile:
19. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Suny :grinning: :grinning: :grinning: věciček máme dost, ale to by se už dávno profláklo :wink: No, jsem teda zvědavá :grinning: Byl tajemný a nechtěl nic prozradit :angry: :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Luci já bych radši chvílu přenášela. :grinning:

maji já ti věřím, uděláš to. :grinning:

Luci tak uvidíš no. já se ted brutálně prejedla špaget uf teda. prostě to jsou porce teda. tady zase začlo sněžit chjo teda.
19. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Co nového tady? Luci až do 38tt: Jakto? :confused:
Normálně se prý vysazuje ve 34tt a mě dr. říkala, že max do toho 36tt a pak to vysadíme.
Já jsem furt v posteli, miláček vaří a uvidím jestli vstanu a půjd sním pro prcka do školky, nebo budu doma, zatím se mi nic nechce :sweat_smile:
19. led 2010 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj Mony, teda ty si to užíváš jak je manžel doma.

a co záda?? já teda nevím kdy mi to magnezko vysadí, uvidíme mě to příjde že mě to moc nepomáhá tak neívm asi si to jen myslím nevím.
19. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Suny, jo no. Ale od února půjde do práce, takže mi to už skoro končí :confounded: Takže toho ještě využívám, že je doma a ho to baví :slight_smile:
Záda jsou už lepší, sem tam cítím bolest, ale je to určitě lepší jak předtím. Jen nesmím dlouho sedět, to mě začne znova.
A kolik bereš toho magnézka? Ono by to mělo pomoct na křeče a zklidnit dělohu at netvrdne bříško- ale tvrdnout bude i tak, ale méně než kdby se nebralo.
19. led 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
já beru jen dvě ráno a dvě večer, ale nevím jeslti mi to pomáhá.
spíš mám ted takový bolesti psala jsem to dneska už tak nevím aby se mi nerozbíhal porod ale asi ne. :grinning:
19. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
tak aspon si tě hýčká dokud je doma, tak si to užívej pořádně.
19. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Já to taky tak beru a nic necítím... Jen když nejdu na záchod, jinak nic ...
Tak si vem více, to neuškodí, někdo bere i 8x denně.
19. led 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
CAUTE KOCENY TAK KONTROLA DNES V POHODE MALINKY JE UZ DOLE HLAVICKOU ALE DR MNA UPOZORNOVALA ZE SA ESTE MOZE PRETOCIT NO UZ BY TAK MOHOL ZOSTAT A CO JE TU NOVE IDEM VAS DOCITAT
19. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
mona, super :slight_smile: jj, to je fakt, me se mimous toci furt :wink:
19. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
holky jdu silehnout. mony gratuluju :grinning:
19. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
suny, dobrou :slight_smile: ja zas pujdu mrnouse budit..chci s nim jit do hernicky a nez se vypakujem at to ma vubec cenu :grinning:
19. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
HOLKY MNE S CHCE NIAKO SPAT IDEM SA NATIAHNUT POTOM PRIDEM
19. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4729389
pro ty co nemají a uvažují o ní :wink:
Moni gratuluji :slight_smile: Malou máme taky otočenou hlavičkou dolů, tak snad se to už nezmění :grinning:
19. led 2010 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni :dizzy_face: nevím, jen mi říkal, že se vysazuje ve 34tt, ale že já ho budu brát až do toho 38tt, zatím beru 3x2tbl. a příští týden mi to asi sníží...
Se máš, že máš doma takový servis...jen si to vychutnávej :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
tak uz mame detskou doktorku. je bezvadna. :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
holky, ja musim tedka na predporodni kurz. pak se ukazu. :slight_smile:
19. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Já jsem ted koukala na telku a odpočívala po obídku zase mi hrozně bolí v levým podbřišku chvílama a do toho jetě malej kope uf ten mi dává zabrat.
mony ten monitor je za doboru cenu.
19. led 2010 v 15:10  • Odpověz
a koukám ž ejá jsem si poležela ale jsem tu sama že krom mabe a maji asi chrníte. :grinning:
19. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Suny, já nechrním :grinning:
19. led 2010 v 15:23  • Odpověz
jéééé tak to je fajn aspon někdo tu je. já celej den jen ležím a jím. začala mě bolet hlava a to břicho jak včera zase začíná tak neívm co to je snad to čtv vydrzím jsem zvědavá co mi řekne.
19. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.