• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, uvidíš, že to nic není...já dneska taky měla bobky, protože mě bolelo břicho fakt moc. A doktor říkal, že je vše ok, tak nemám důvod se strsovat a jsem v klidu :wink: Určo taky budeš :dizzy_face:
Já jsem se poslední dobou strašně rozežrala :sweat_smile: A pak je mi v noci blbě a nemůžu spát :confounded:
19. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Hele, ale Carculka se neozvala...ji trápilo to ouško a nedala vědět co a jak :pensive: Snad je ji líp...
19. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Luci no mě to začlo tak nějak i včera jako spíš že se mi chce na velkou či čo a nejdu no. tak neívm. včera jsem si počítala stahy a strašně nepravidelný tak nevím jak to bude dál. trochu se bojím jsme ještě malý a chci aby tam zůstal no ale co já vím. kdyby byl zítra už čtv aspon.

já jím taky víc a hlavně jako jogurty teda jako smetanový lipánky a tak. a ovoce. tak chodím každý den na záchod. je to fakt lepší. jinak mám nachystanou tašku do porodky a věci pro malýho až pojedeme domů mám dvě verze ale manža mi veme obě podle toho jak bude a kdy se prcka narodí. už se těším a trochu začínám mít i strach.
19. led 2010 v 15:33  • Odpověz
JJ taky jsem na ni myslela snad to pomohlo no, už by se mohla ozvat at víme že je redy. :grinning:
19. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Suny, právě mi volala ségra a ptala se mě, jestli už mám strach a jestli už mám sbalené věci do porodky. A pak říká: no, před rokem jsem za pár dnů rodila...a když si na to vzpomenu, tak je mi blbě! Tak jsem jí řekla ať je ticho a nenervuje mě :angry: :grinning:
19. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Jééé not o je moc hodná švíca teda. já si jen přeju aby to bylo ok všechno a abysme oba byli zdraví, at třeba rodím 20 hodin.
19. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Suny, jsem sama zvědavá, jak pak budeme každá popisovat...určo budeme mít každá úplně jiný zážitek :sweat_smile: Ale je fakt, že se to kvapem blíží :sweat_smile:
19. led 2010 v 15:47  • Odpověz
luci kvapem to je pravda ty jo, hrůza na to pomyslet, ani nechci vědět jak to všechno bude a kdy si mimísci řrknekou že pujdou na svět halvně at je to vše o k a všem to dopadne dobře. trochu se začínám bát.
19. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Suny, neboj...nějak ven musí s tím už teď nic neuděláme :wink: :grinning: Jj, hlavně ať je vše ok a jsme šťastné maminky :dizzy_face:
19. led 2010 v 15:51  • Odpověz
já vím však jo stejně jít ven musí tak je to jedno už stím nic nenaděláme. já jen dofám, že mi ve čtv řekne že je to vše ok a že malej pěkne roste. ty jo za měsíc tu už klido muže být to je síla teda.
19. led 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
tak jsem zpět doma, byla jsem za tím šefem a pak jsme šli na chvili s kamoškou sednout. byli jsme se podívat asi v jednom obchodě a jak jsem viděla ty slevy, tak mi normálně bylo líto, že si nemůžu nic koupit :sweat_smile: . Ale to příjde až porodím :slight_smile:.

Holky vy se začínáte bát porodu a co mám říkat já? :grinning: však počkejte, až budete v mých tydnech tak si budete říkat at už jde ven:grinning::grinning:
19. led 2010 v 16:47  • Odpověz
mony v tvých tt už jo. to už bude jiná :grinning:
19. led 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
suny jojo to už se na ten porod spíše budete těšit jako já:slight_smile:

Holky já mám ted pomalý net jak prase, než na něco najedu, tak to trvá několik minut :angry:
19. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Mony no jo net ten mi chvíli jede chvíli ne, prostě za ty prachy hrůza.

já se na porod mony těším ale víc ted ve čtv k dr protože mi řekne co a jak to vypadá no. ale bolesti mám tak druhej den tak to je asi větší roztahování protože malej se tak převaluje až to bolí. :grinning:
19. led 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
suny no ono ted i nejvíce roste bříško, když se podívaš na ty rozdíli bříšek předtím a ted, tak to jde hodně vidět, jak ted porostly. Takže to taky může bolet a jak se ještě do toho přidá malý, tak je hned o bolest postaráno:slight_smile:
19. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Mony tak ted jsem psala kamošce co vykládá karty. předpověfěla mi kluka a kdy otěhotním a to se splrnilo a ted mi píše že malej bude v první polovině února a porod budu mít těžší.
19. led 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
Suny tak to už budeš 37 týden, to už se taky normálně rodí. Ale zase na ty karty moc nespolehej, vůbec to takhle nemusí být!!!
19. led 2010 v 17:42  • Odpověz
No já vím ale kluk ji vyšel i ž eho počneme v červnul. a just že to tak bylo. :grinning: ale říkala že to nebude v lednu tak je to fajn. no jo to by bylo v nějakým 37 ale čípek zatím v poho teda uvidíme ve čtv no. t yjo to je fičák a za chvíli je tu máme prcky a budeme řešit prdíky. :grinning:
19. led 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
jojo suny, uteklo to jako voda, ted už se nebudeme starat co nás píchá atd. ale co trápí toho malého dorbečka. A to se budeme dvojnásobně bát :pensive:
19. led 2010 v 17:50  • Odpověz
no mony to budou teprve starosti že??? ty jo teda ale už se na to fakt těším.
mony bolí tě někdy kopance malýho???
19. led 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
Suny taky se těším na to malé zlobidlo. A ty kopance mě někdy fest bolí, hlavně někdy kolem pupíku to je nepřijemné a nebo do podbříšku, je to různě. Mě ted zase bolí břicho jako posledni 2 dny. Fakt už nevím, kdy mám začit stresovat, že to je ono.
19. led 2010 v 18:01  • Odpověz
mony já už stresuju tak aspon bud ty v klidu. ted jsem umyla nádobí a to je tak všechno co jsem uděllaa. co budeš večeřet?
19. led 2010 v 18:08  • Odpověz
ahooooj,jakpak se mate?
19. led 2010 v 18:08  • Odpověz
no ahooooooooooooooooj car jak je? co ouško????
19. led 2010 v 18:10  • Odpověz
už jsme si říkaly kdepak seš a začínaly jsme se bát. :grinning:
19. led 2010 v 18:11  • Odpověz
holky a ktera mi schrne co novyho?at nemusim docitat,jsem hotova
19. led 2010 v 18:12  • Odpověz
já se bojím už druhej den že rodím, monča zatím v celku, lucince dopadla ko v pořádku, mabe je na basketu a je ok, mončí si užívá jak se o ní manžel stará to je asi všechno co vím. :grinning:
19. led 2010 v 18:13  • Odpověz
jo a s maji sjme probíraly dovolenou.
19. led 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
Suny já si ted dala activii s pyškotama, ale mám ještě pořát hlad, zapomněla jsem koupit pečivo a nechce se mi tady dolů do večerky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ne že by se mi nechtělo jít, ale spíš se oblékat a obouvat, je to pro mě ted strašná maturita:grinning:

Ahoj car, tak jak ti je?
19. led 2010 v 18:14  • Odpověz
sun..ten cesnek zabral,ete ho tam hodim asi i dneska..jelikoz vcera jsem mela silene litani od rana a prijela v sedm a doktor se mi do programu nevesel..dnes jsem jela na gyndu a tam kde byvalo usni tak uz neni a opet jsem se na to vybodla..ale cesnek pomaha :grinning: :grinning: :grinning: jinak se teda tesim az mala vyleze :grinning:
19. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.