• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
car a ty jdeš kdy na kontrolu??? :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
suny a je ten dr. alespon v pohodě? Dala jsi na nějaké doporučení? Neboj určitě to všechno dopadne dobře uvidíš:slight_smile:...jediné co ti ted můžu poradit, že pokud tě ten přechod stresuje tak to nechcej na potom. Až budeš vědět třeba vysledky a nebo toho doktora neřeš, prostě si tam jen v pátek zajdi uvidíš co ti řekne a vklidu se rozhodneš co dál, hlavně to chce klid :wink:
15. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
JJ dala na doporučení kamošky a z netu referencí, vybavení má tak snad ok nevím.

Jj rozhodnu se v klidu zítra jdu za jiným je to záskok té mé páč ta tam zase není. no a pak ty výsledky. to nedávám takový napínání. :frowning2:
15. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
suny nesmíš myslet na špatné věci, musíš prostě věřit že to bude ok:slight_smile:..taky se vždycky trošku bojím, ale na druhou stranu se zase těším až ho zase uvidím:slight_smile:
15. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Já ho ale neuvidím jsou to jen tripply jen výsledky a k dr jdu kvůli zánětu že mě ty prášky od té mé nazabíraj
jinak utz neuvidím.
tak se nemám na oc těšit.

Já jsem pesimista no.
15. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
aha :slight_smile: , ale testy prostě dopadnou v pohodě a šmitec:grinning:
15. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Mony, to si řekneme ítra jU?

Popíšu ti jak al co prostě já nemám fakt nic normálně tkaže mám pocit že se to na mě sype.
15. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: pokusím se vás postupně dočíst, ale je to cca 10 stran...takže netuším, jak dlouho mi to bude trvat :sweat_smile:
Moni, měla jsi dnes ko, že? napiš mi jen jestli vše ok :wink: Já jsem byla u našich a na ty tepláky půjdu až v pátek, jak půjdu z alergologie..mám to po cestě, tak se nezlob...určo pak dám vědět :wink:

Holky, já dnes byla na Utz, ale pouze na těch fotkách...a mám dvě :wink: Mimčo bohužel neukázalo, co má mezi nožkama, ale viděla jsem ho a byla jsem hned klidnější :slight_smile: Doktor říkal, že si mám zítra zavolat do jeho domovské ordinace a že se mrkne, jestli tam už mám výsledky screeningu, tak mi ráno držte palce :confused: Až mě manža pustí k Pc, tak vám nové fotečky naskenuju :wink:
15. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
Luci držíme palečky at to dopadne dobře. snad bude zítra náš štastný den a doufám že jo no.
15. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Suny, jak tak čtu, tak i ty zítra budeš mít výsledky, že? Jsou to nervy, ale musíme věřit :wink:
15. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Luci já mám tedka nervy pekelný no , na ty výsledky volat nebudu. asi manžel já to nedám :frowning2:
15. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
suny ok:slight_smile:

Luci ano dopadlo to dobře, žaludek se už ukázal i pohlaví už je prý skoro na 100% říkál pan dr.. A stihla jsem ještě zajít na tu kardeologii a taky je vše tak jak má, takže super:slight_smile:
a stěma teplákama v poho, proč bych se měla na tebe zlobit:grinning:
15. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Suny, fakt až tak... :frowning2: to je blbý, holka drž se...hlavně klídek, vše bude ok, nemá smysl stresovat se, dokud prakticky není důvod...věřím, že zítra budeš v nejlepší náladě :wink: A kdy jdeš k novému doktorovi?
15. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Lucinko jdu tam v pátek a to uvidím co a jak no. halvně nevím co s neschopenkou jeslti mě ju ukončí a znovu vystaví nebo bude platit ta původní, to by bylo zas finančně na houby kdyby vystavil novou nebo mě pošle do práce fakt nevím no.
do toho ty výsledky
a ještě dr a moje mykoza.
15. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Moni :dizzy_face: mám radost :slight_smile: Takže fakt chlapeček :sweat_smile: :slight_smile:

Suny, pokud řekneš novému doktorovi, že chceš udělat Utz, tak Ti ho udělá...podle mě Ti ho ale udělá tak či tak, jelikož k němu půjdeš prvně :wink: S tou neschopenkou netuším :pensive: Ale do práce tě nepošle, pokud mu řekneš, že tě bolívá hlava, záda, atd... :wink: Hlavně Ti moc přeju, aby Ti doktor sedl a chodila jsi k němu ráda a hlavně v klidu a pohodě :wink: Mykóza je hnus!!!! Ségra tím protrpěla těhu a byla z toho na nervy :angry:
15. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Já na to holky dnska nemám. porodný chtěljí schávlit o 3 tis mín a mateřská místo 7600 půjde na 6800. debili jedni. holky dnesak na to fakt nemám je to ho namě moc

Luci moc děkuju já uvidím co halvně ty výsledky a pak se rozhodnu dál.
15. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Luci jojo já taky a bude to tedy chlapeček. No už jsem zvědavá co tam nosíte vy a ne že mě vyšplouchnete a neřeknete mi to:grinning:
15. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
Mony to myslíš lucku nebo všechny že tě vyšplouchneme??
15. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Suny, já jsem o tom slyšela...je to hnus!!! Už tak říkali ve zprávách, že miminek se letos narodilo méně a bude to čím dál horší...Mateřská 6800,-...to je fakt k pláči!!! Lidi si nebudou moci miminko dovolit a když ho mít budou, tak budou doslova živořit...já o tom ani nechci přemýšlet, protože mě to vytáčí do ruda!!!!
15. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Nebudeme o tom přemýšlet já jen že dneska ych potřebovala aspon když ne panáka tak rychlý špunty je toho na mě fakt moc. :angry:
A to jo budeme národ důchodců těm to furt zvedaj a rodinám s dětma ne kreténi.
15. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Moni :grinning: já vám to tady budu okamžitě hlásit...bych to nevydržela :dizzy_face: Jsem taky zvědavá, jsem myslela, že dnes doky aspoň naznačí, ale říkal, že se mímo nechce pořádně natočit...pořád si dávalo ručičku na hlavu :grinning: to bylo komické :grinning:
15. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
Luci to muselo být perfektní aspon se člověk nasměje no. si tak říkám co is asi ty malý v břichu mylsí a říkaj. :grinning:
15. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
suny já myslela jako všechny:grinning:....

luci to muselo být fajn to moje mimčo bylo furt v záklonu, zítra vám tu fotečku naskenuju a kouknete na to moje zlobidlo, které se pořád vrtělo doktorovi:grinning:

Jinak si myslím, že to snižovat nebudou než by to schvalili tak to bude nějakou dobu trvat, to spíš až tak za rok by bylo si myslím....
15. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
mona....jdu v pondeli a moc se tesim na toho naseho broucka...a hlavne jestli uz nam potvrdi co cekame...minule se zlobidlo jedno furt schovavalo a ukazovalo rucky,nozky ...asi si rikalo trhnete si vsichni a melo nas na haku :grinning:

luci,dost ze si tu :wink: jakpak se mate?a sreening bude dobry,uvidis :grinning:

sun...a tvoje vysledky budou urco na 1,a dr musi byt prijemnejsi nez ta tvoje(to snad kazdej-promin)takze nestresuj se...a za toho novyho dr nic nedas,nanejvys se otocis a pujdes pryc :grinning:
15. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Car ahoj jasný už jsem klidnější :grinning: co taky jinýho mi zbývá že??

Mony neboj já to prásknu hned jak to budu vědět, nenechámj si to pro sebe. fakt ne.
15. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Car :slight_smile: zdravím Tě a díky za podporu :dizzy_face:

Holky, dala jsem dvě nové fotečky z dnešního Utz do albika :wink:
autor
carcul tak to jsem teda taky zvědavá jestli ti to potvrdí:slight_smile: ty už jsi 18tt tak by to měli krásně vidět ne? :slight_smile:
Luci koukám, je krásnej fakt.
15. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
luci krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Holky, děkuju Vám :slight_smile:
15. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.