• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mony tak já ti pošlu rohlíky ale mám tu i koblihy a čoko buchty manžel ráno dovezl snídani miláček. :grinning:
19. led 2010 v 18:15  • Odpověz
ty jsi byla na gyndě? a co??
19. led 2010 v 18:17  • Odpověz
mona..no nic moc..dnes jsem zas v zaprahu cely den..nohy ani necitim,otekly jak prase,ruce tez,zyda me chytaj a poslicci berou..no jak rikam uz se tesim az mala vyleze-kdyby vylezla za 14dni bylo by to idealni :grinning: a co ty?

sun a kampak dovcu?
19. led 2010 v 18:18  • Odpověz
sun..jako dr me na dnes objednala..vubec tam nebyla,jen sestra :angry: :angry: :angry: :angry: a pekne me vydesila..blbnul monitor,tak mi poslala do porodky ze jako nevi..no tam ho natocili..jinak asi v poradku...a 17kg nahore :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
suny ty jo, samé dobroty máš doma. To já mám ještě babovku od včera, ale nechci jí ted do sebe valit na večer. Asi si udělám mrkvový salát radší :grinning: .

Carcul ještě dva týdny alespon musíš vydržet co? Já už se taky modlím at už jde malý ven :grinning:
19. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Car teda já už druhý den ležím to je mazec vy jste holky tak aktivní a já umyju nádobí a umírám bolestí břicha a zad.

no chceme jet do jižních čech i s malým víš.
19. led 2010 v 18:21  • Odpověz
car tak to já mám 18 a to jsem o 14 dní mladší těhu haha to je mazec. :grinning:

mony já bych taky mšla jíst zdravě no manžel mi to donesl tak to tu je a škoda to nesníst ale dám si rohlík se sýrem a papriku.
19. led 2010 v 18:22  • Odpověz
mona...no chtelo by to ale i kuli tomu aby jsme vse dozaridili a tak..ale uz aby to bylo..
jinak proisti tyden se jdu zkraslit k holici,pak jedem na poradnu-do ty prahy jak budem rodit,dalsi den foceni..zitra kavu u znamych a v patek musim dojit neco zaridit do skoly..
a zkusili jste sexik?
19. led 2010 v 18:23  • Odpověz
holky kolik mate kontrakce na monitoru?

holky si to jidlo ete uzijte pak se budem krotit :grinning: :grinning: :grinning:

sun..to ja tak umiram,ale proste kdyz musim tak musim...
19. led 2010 v 18:25  • Odpověz
jsem zde :grinning:
19. led 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
carcul jojo zkusili jsme sexík asi před 2 dny a nic. Měla jsem už napuštěnou horkou vanu, dneska jsem vyšla dvě patra do schodů a chodila po obchodech a nic. někdo mi ještě říkal at skáču ze židle, ale to mi už příjde morbidní :grinning:. Mamka mi říkala, že když zajdu ted do nemocnice, že mám bolesti a ono se nakonec ukáže, že to porod není, tak mi ho prý stejně vyvolají. Ale nevím, radši ještě chvili počkám. Ale líbilo by se mi kdyby by se narodil zítra 20.1.2010 magické číslo víd? :grinning: :grinning: Car a kam vy pojedete na dovču už víš?

Suny to je jasné, že je to škoda :grinning:
19. led 2010 v 18:29  • Odpověz
mona..no v nejblizsi dobe tak do pr. :grinning: :grinning: :grinning: ale v zari chcem bud do italie nebo malorca treba...a vy??
jinak podle me kdyz nebude nalez k porodu tak te poslou domu
19. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Car tak to je jasný když musíš. to já tak mám ted s jídlem. :grinning:
ahoj maji

MOny ty si to tak krásně plánuješ. :grinning: a malej bude stejně dělat po svým. tak budete mít nakonec teda taky Kubíka?
19. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahoj, tak jak je při dnešku. Já se dneska konečně dokopala a umyla si hlavu. mě prostě nebaví to fénování :unamused: . Až mě pak řeknou termín nástupu do porodky tak si taky radši hlavu umyju než pojedu protože po porodu na to mít sílu asi nebudu :wink:
19. led 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
carcul tak mi zatím nevíme, říkali jsme si, že tento rok, pojedeme někde tady po české a nebo slovenské repoblice. Nevím jestli je vhodné cestovat s mimčem k moři, jestli unese tu změnu teplotní :unamused: ....Jinak s tím porodem to takhle měla mamka, měla 6 hodin bolesti tak jela do nemocnice a z ničeho nic ji to přešlo a tak ji ten porod vyvolali:slight_smile:

suny no, ale bylo by to pěkné, kdyby to vyšlo :grinning:

market to já stresuju ted pořát at jsem umytá než pojedu do nemocnice a hlavně oholená, bojim se, že by mě tam holili těma jejima kopáčema :grinning:
19. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj markét,t o je rozumný já si ty vlasy ještě musím žehlit. páč vypaád pak fakt hrozně. :grinning:

mony no pěkně si to plánuj. fakt se malej rozhodne sám uvidíš. mony a to je záhul to holení co? já si tam vůbec nevidím tak to dělám po slepu.
19. led 2010 v 18:45  • Odpověz
market ahooj..

sun fakt mam toho taky plny kecky a nejradsi bych nevylezla z postele...ale je toho moc

mona..bracha jezdil od tri mesicu a bylo to super..ale vyhnout se egyptu atd..proste neco nejblizsiho nasi kulture..proto jsme rikali ze nejspis italie..manzilek tam ma sestrenici,pak tam mame znamy..a je to tam super,mame to tam moc radi..
19. led 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
suny my máme vedle vany na zdi nelepené zrcadlo, takže já si tam vidím docela dobře. přes břicho si tam taky nevidím :grinning:
19. led 2010 v 18:48  • Odpověz
car bud v klidu, já ležím i za tebe jéé a už zas ty bolesti biřcha ale je to jen asi 5 hodně velká bolest za celej den tak snad v poho.

já bych asi s malým mimčem nejela k moři nevím no. je to věc názoru ale lidi normálně jezdí
19. led 2010 v 18:49  • Odpověz
no tak to já zatím dávám po slepu ale nevím jak to dole vypadá. snad to je ok. :grinning:
19. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Moni tak oholit bys zvládla než bys jela ne :wink: . lepší doma než tam, minule když jsem viděla jak je mají tupý a berou to hezky na sucho :confounded: , naštěstí jsem to zvládla sama takže oni neholili :slight_smile:

Suny já mam taky žehličku ale to už je nad moje síly, naštěstí mam fén s vyhlazujícím účinkm takže ok ale fénovat hodinu je docela makačka :slight_smile:

car ahoj, už tě to taky zmáhá vi´d :unamused: , ale už to máme za pár, já mam tak ten měsíc a jak už je postavená postýlka tak se to fakt blíží :wink:
19. led 2010 v 18:51  • Odpověz
market..no hlavne jsem byla zvykla byt furt v pohybu,nakou bolest prekonat a nevolnosti a taaak..al ted uz to zacina byt fakt dost...no kamosky rikali ze uz se ke konci jen valeli,ale to mi neklapne..ale budu se snazit vic odpocivat..jen program je nakej nabitej :sweat_smile:

holky,znam dost deti a i ten bracha napr a vim ze to bylo fakt super..ale ne jet nekam-turecko,egypt...to neee
19. led 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
car já ještě v Italii nebyla a nevím proč nejak mě to tam netáhne. Kvůli toho žlutého písku a navíc znám hodně italů a jsou hrozně hluční a dělají bordel a ještě o nás češkách mluví, že jsme ku.vy, tak asi proto :sweat_smile: ...Ale samozřejmě, kdybych tam někdy jela, tak bych změnila názor, určitě tam jsou různá krásná místa. A pokud tam máte známe tak je to supr. Já mám ráda chorvatsko, protože se tam dá nádherně potápět, ale v poslední 2 roky, začli být ti Chorvaté ofrklí a moc si dovoluji a zdrahli tak, že radši pojedu za ty peníze jinam. Láká mě třeba Řecko, jednou jsem tam byla a taky nádhera, ale už je to dávno....
19. led 2010 v 18:57  • Odpověz
poslední měsíc je asi nejhorší, mě je celkem fajn až zase na ty nevolnosti, už je mě i trapný říkat po každym jídle že je mě špatně :unamused: , ale konec se blíží a už teď vim že se mě po pupíku bude stýskat :unamused:
19. led 2010 v 18:58  • Odpověz
mona,me itoska nikdy driv taky nelakala..ale az s manzou..a treba rim je krasnej,my si tam vzdy uzivame nakupy,vecere,vinecko a taaak..a taky manzilek me tam pozadal o ruku-si me tam odvezl na vikend a kleknul si na namesti :slight_smile: takze krasny vzpominky..jinak chce to mit hezky mista..naky takovy ty typicky cesky mi prijdou takovy spinavy..
jinak malorca je super,kanary me nebraly,atd..ale rikali jsme ze v italii by to bylo nej vuci maly...a recko,o me laka taky :grinning:
19. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Markét tak to se mi vyhlo já ty nevolnosti přejedla a ted je to fajn. jsem sládovala dva rohlíky se sýrem a ssalámem a papriku . mnamiky mnam.
mě neláká zahranicí žádný tak to jsem v klidu,
19. led 2010 v 19:07  • Odpověz
sun..ja miluju cestovani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 19:08  • Odpověz
mě už je zase víc jak týden celodenně špatně, takže úplně stejný jako minule :wink: , já to říkam fur že pro mě těhu je nejlepší dieta :wink: ,a le jinak je to docelůa nepříjemný
19. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám na chvíli čas sem napsat, ale dočítat nebudu :sweat_smile:
Vidím, že tu řešíte dovolené.
Včera nám volala teta z Itálie přes skype, tak nás tam na léto pozvala, tak uvažujem zda pojedem, je tam krásně, byli jsme tam předminulý rok a nechtělo se mi odtama vůbec odjíždět, Italové se chovali hezky, kde jsme šli tak nás zdravili aniž by věděli, že jsme češi, no prostě paráda, jen budu mít strach s malou tak daleko, tak uvidíme, zda nakonec pojedem či co :grinning:
Mě zas chytli záda, děs, tak jsem si na chvíli lehla.
19. led 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
no já teda cestování nemusím tak prostě jen tak čr. takže spíš jako jsem domorodec.

ty jo markét těhu nejlepší dieta???? já mám 17kilo navíc. :grinning:
19. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.