• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj holky, tak jsem dosla z predporodni pripravy. dneska jsme uz probiraly porod - to je informaci. :slight_smile: jinak mam kalhotky po porodu a vlozky 2x. kosmetiku me poslala pani koupit na Kobliznou, ze tam maji dobry veci pro miminka. Jinak za hodku jdu psat zapis na basket.
19. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Mony ahojda to je fajn, to by tam bylo super uvidíš jak budete s malou v pohodě.
chudáku ty záda musí být hrozný to tak mít pořád.
manžílek pořád rozmazluje??? :grinning:
19. led 2010 v 19:13  • Odpověz
ahoj mabe tak co jsi se dozvěděla???
19. led 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
carcul tak to máš opravdu krásné vzpomínky, tak to se nedivím. Říkám nebyla jsem tam tak těžko říct, ale mamce se třeba strašně líbilo na Sicilii to je vlastně taky italie ne? Ale je to strašně daleko. uvidíme jestli někam pojedeme a pokud ano, tak někam na sever ne moc na jih at není na malého moc hic. Ted si pořídíme nové větší auto, tak by se jelo parádne. Přítel bude kupovat i dvd do auta, takže se bude super cestovat:slight_smile:
19. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Suny jo no bylo. Malý by si vyblbnul hezky u moře, protože tam je písek, tak by pořád něco stavěli, ale bývá tam děsné horko, my jsme tam byli skoro 2 týdny a první dny jsme umírali, než jsme si zvykli na ty jejich 40-5Oc, tak v létě moc tam jet nechci spíš bych jela květen, tak uvidíme, ale měla bych strach tak dlouhou cestu autem, tak si to ještě promyslíme jak bude malá na světě... Jj ten rozmazluje pořád, před chvíli jsme dojedli a ted se mě ptal co bych si dala dobrého, já že nic, tak šel si s malým hrát do pokoje :grinning:
19. led 2010 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
suny, plno veci, ale takovy teoreticky. ja myslim, ze spoustu veci muzu zapomenout, protoze ti to u porodu rekne porodni asistentka. jakoze si muzes udelat koupel, masaz, atd....
19. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Holky tak já furt přemýšlím, jeslti se stěhovat k těm našim nebo ne. a asi to vypadá že zpátky půjdeme i kvůli penězům.
19. led 2010 v 19:19  • Odpověz
mona..jojo je :grinning: a krasna je pry sardinie
19. led 2010 v 19:20  • Odpověz
9 bab tam melo partnery a 3 jsem tam byly sami. ja to po manzovi nechci. on nechce, tak ja ho nebudu nutit.sice budu vypadat, ze jsem sama a nikoho nemam, ale co. kazdej podle svyho, ne?
19. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Mabe jasný každýmu je do toho prd a nebyla jsi tam sama. bylas tam s aničkou ne?? :grinning:
19. led 2010 v 19:21  • Odpověz
suny, to je pravda, ze jsem byla s anickou - kopala me pekne. dneska se ji nejak hejbe hlava, asi me dava tecky do bricha. :grinning:
19. led 2010 v 19:22  • Odpověz
no jo holka šikovná je to. tak je to všechno jak má být a večer bude fandit tatkovi. :grinning:
19. led 2010 v 19:23  • Odpověz
pripada me, ze se dneska fakt chysta na basket. :grinning: v noci skoro nic, dopo taky nic moc a tedka zacala.
19. led 2010 v 19:25  • Odpověz
No jo se rozhýbává. :grinning: asi ví že tatka bude hrát už je to asi rituál.
19. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Sunny já u Vikína 8 kg a den po císaři -14kg dole :slight_smile: a te´d mam 9kg takže počítam že to bude tak do 12 a uvidim kolik půjde dolů po porodu :wink: jen se pak hlídat :slight_smile: . při kojení se taky prý hubne ale u mě je otázka jestli vůbec budu mít mlíko :unamused:
19. led 2010 v 19:26  • Odpověz
markét a u malýho jsi kojila ted nevím.
19. led 2010 v 19:27  • Odpověz
jojo, tatka bude hrat, jsem zvedava jak to dlouho vydrzi, kdyz ho boli lytko.

holky, ja mam +10kg a vidim to tak na +13-15kg
19. led 2010 v 19:29  • Odpověz
mabe tak to máš ještě v normě. :grinning:

já uvidím pak jak mi po porodu padne ta voda co ji mám v těle.
market..tak to je fajn mit tehu jak hubnouci kuru :grinning: :grinning: :grinning:
car že? taky si říkám teda že je to bomba. a ještě spojí příjemný s užitečným to neumí jen tak každej.
19. led 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
Holky tak to doufám, že bude u mě stejný efekt:grinning:
19. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Mony jooo to nikdo neví. jsem to ais s těma dvěma rohlíky přehnala. teda.fuj je mi šoufl a začíná mě bolet hlava.

holky chci se zeptat, budete si brát do porodnice dudlíky?
19. led 2010 v 19:36  • Odpověz
sun..no dve mame pekny prirustky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak musime doufat :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:37  • Odpověz
:grinning: car no to teda máme a já vedu.
19. led 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
Holky já mám taky 15kg nahoře:grinning:....

Suny já si dudlík neberu a pokud nebude třeba tak ho ani moc nechci dávat, ale to ještě uvidím....
19. led 2010 v 19:39  • Odpověz
No to já taky ne ale když malej bude řvát v porodce tak to ho tam chudáka jako nechají???
19. led 2010 v 19:41  • Odpověz
holky potrebuju poradit..? jako vzdy:slight_smile:
Mimi se vrti ale zda se mi ze posledni 2 dny to neni tukani jak bylo ale spis takovy chveni, nekdy cukani, kdyz lezim na strane tak je to takovy vibrovani,hodne dole v brisku, myslite si ze je to normalni?? :confused:
19. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Jasný peprliku je to normální jakej koliv pohyb. mě to male teaky dělal že to bylo spíš jak kdyby to tam vibrovalo ale ok neboj se. :grinning:
19. led 2010 v 19:46  • Odpověz
v porodce ho nevidi radi takze dudlika az doma

pep..jojo,se tam prcek hejbe :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
Holky mě je zase špatně od žaludku no fuj a ta žáha? No ani nemluvím...kurnik kéž by mě to v noci chytlo at je nějaká sranda:grinning:....pokud bych to zvládala, tak než bych jela tak vám tu napíšu, že jedu at na mě myslíte:grinning:
19. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.