• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
aha no to by mě zajímalo co dělají když malý budou řvát???
19. led 2010 v 19:51  • Odpověz
mony my na tebe myslíme i tak ale samo napiš, ty to datum prostě chcdeš za každou cenu že????? :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:52  • Odpověz
tak jo holky jen ze je to takovy chveni a bublani tak prave nevim pac tot jetse neznam, zatim jen tuk tuk...a porad jen nad mezi nohma...
19. led 2010 v 19:53  • Odpověz
peprlik klid je to v pořádku měla jsme to každá neboj hlavně že cítíš pohyb a to je nejdůležitější. :slight_smile:
19. led 2010 v 19:55  • Odpověz
holky, pa jdeme na basket
19. led 2010 v 19:55  • Odpověz
mabe tak si to užijte papa
19. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Sunny bohužel, ale myslim že v tom hrál hodně stres a nervy :unamused: . Co se týká dudlíku tak malýmu už na JIP ho normálně dávali, jenže jen tu kytičku takže pak byl problémm přejít na ty co jsem měla doma. takže dudlík s sebou vezmu ale dam ho jen když ho budu mít u sebe, navíc Viki třeba dudlíkovej ani nebyl tak si mylsim že ani nebude moc potřeba. naučil se tam na obyčejnou lahev a doma jsme měli od Aventu a z toho nebyl schopnej pít takže te´d si koupim 1 lahev, tu obyč co mají v porodnicích a uvidíme, kdyžtak dokoupim až pojedeme domů. Kolik jsme vyzkoušeli lahví a dudlíků :confounded: , te´d už vim jakou koupit a jenom budu muset koupit nějakou v DM menší abych to měla jak míchat a ohřávat, z těch co pil byli dost vysoký :unamused: ale fakt nechci kupovat zásoby, třeba tentokrát kojení bude ok.
19. led 2010 v 19:58  • Odpověz
papa mabe :grinning:
19. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
My máme dvě flašky z aventu a dva dudliky tak jeden asi vemu pro jistotu ale ukazovat ho nikde nebudu. :grinning:
19. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
markét v kolikátým tt se vikínek narodil?
19. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
holky já jsem tu sama? manžel dojde až v 23 zase chjo mě už to tu nebaví.
19. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
sun..me blbne kun...
19. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
car jak to ted nééé nechci tu být sama. maelj zase hodně kopne. hlavně do vaječníku kde mě to bolí celej den.
19. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
ten net mi fakt stve-vubec nejde :angry: :angry: :angry:
19. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
car a já tu čekám kdy tu někdo bude. zase jsem měla křeče v břichu teda to je mazec
19. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Holky, je tu někdo? :wink:
19. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Luci jááááá, jsem se přežrala o půl 7 ated jsem snědla buchtu prase jedno
19. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Suny, my jsme byli v Makru a jak jsme dojeli, tak jsem měůa strašný hlad...a ve finále jsem do sebe ani housku nemohla nasoukat :frowning2: to nechápu!!! Je mi těžko, jako bych sežrala vaggón jídla....
19. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
luci tak já poslední měsíc fakt nejím, ale žeru to je hrozný.
19. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Suny, já bych jedla jak divá, ale pak je mi blbě a v noci mě to budí a chce se mi zvracet. Jen dneska je to divné, hlad je, ale žaludek nemá místo :confused:
Hned na to mrknu, jde mi blbě net...
19. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
luci tak si vem těhu lízátko já si ho občas taky dávám a pomáhá mi. nebo třeba žvýkačku to je taky dobrý.
19. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Suny, lízátko si vezmu :wink: to je dobrý nápad, díky :dizzy_face:
No, koukala jsem na to...to je fakt bordel :angry: Kapacita není, ale na to aby si maminka zaplatila nadstandart za 1560,- to místo mají :angry:
19. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
No luci hlavně mě štve že když dostane žloutenku tak jako ho přestanu kojit a pojedu domů????
su nasraná navíc manžel je jako ještě v práci takže dojede zase bůhvi kdy už mě ta jeho práce fakt sere. tu budu čumět jak trubka fakt.
19. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Suny, klídek...hlavně žádný stres. A jak to vypadá s tím vaším stěhováním? Jdete k těm vašim?
19. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Luci pořád nevím je to na mě protože manžel vychází s našima dobře já teda taky ale dřív to tak nebylo tak furt nevím fakt. je mi nějak šoufl se mi motá hlava chjo co to zase je. ale změní práci jinak fakt nevím. až bude malej tak ho nebude vůbec znát to je hrozný a to odcházel jako o půl 8 ráno :angry: :angry:
19. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
luci s tou je ho prací se nedá nestresovat ale už jsme si s malým řekli že se na to můžeme vykašlat se stresovat vůči takovýmu debilnímu obchodáku.
19. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Suny, není to lehké, ale psala jsi jednou, že se mu tam líbí, že práci měit nechce...U vašich by jsi možná měla větší klid a taky pomocnou ruku mamky. A navíc by jste i nějaké kačky ušetřili...
19. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Luci no líbí ale ted se mi to fakt nehodí, prostě třeba se mi ve sprše zamotá hlava a tak jako vrávorám tak čekám na manžu abych se vysprchovala kdyby něco tak at je doma takže jako se budu sprchovat o půlnoci. práce ho baví ale prachy nic moc a jako od nevidím do nevidím.

jojo já byhc k našim šla kvůli těm penězům abysme mohli malýmu spořit třeba a tak. chci jezdit na výlety to taky něco stojí a chci chodit cvičit a plavat a to taky něco stojí a s tou mateřskou. to bude taky super.

Luci já došla na to co ti ten dr chce heč. :slight_smile:
19. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Suny, tak přemýšlej...pokud vám rodiče podají pomocnou ruku ve formě toho bydlení, tak to stojí za uvážení :wink:
Fakt jo? Sem s tím :grinning:
19. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.