• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Maji, my máme taky ikeácké :wink: No, nic...tak zítra pěkně nakupte a pak hoď foto :wink:
Jdu do hajan, pa a dobrou... :dizzy_face:
19. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
ty uz taky mizis? to mi nezbyde nez jit taky spat :sweat_smile:
19. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
tak dobrou :slight_smile:
19. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
hooolky vy uz asi spite coz :grinning:
19. led 2010 ve 23:35  • Odpověz
dobre ranko, jeste spite? :slight_smile:
20. led 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Dobré ránko, já už jsem od pul 7 vzhůru, byla jsem na ozvách a je vše v pořádku, zítra ještě poradna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
20. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky,
mony tak 20 ledna je kráááááááásný datum ale no tož má na to klučina celý den tak uvidíme. :grinning:

já jsem spala zase jak zabitá a ted vstávám. je mi slabo asi by to chtělo jít ven ale není s kým tak asi tu budu zase tvrdnout.
20. led 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
Ahoj suny, no vypadá to bledě, ale co už no, ale pěkné datum by to bylo noo :slight_smile: ...ještě zítra by to šlo 21.1.2010 taky pěkné :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:05  • Odpověz
ale tak 22 to taky není špatný. halvně když budete v pořádku. já jsem zvědavá na ten zítřek co mi řekne dr ale nevímjestli se u mě něco nezačíná dít no snad ne. včera večer to byly bolesti ale jako zase hafo nepravidelný a usla jsem jak želva takže v klidu no. malej se zase hemží tak asi je to vše ok.
co máš dneska v plánukdyž ne rodit??? :grinning:
20. led 2010 v 09:09  • Odpověz
suny, tak jdi sama, ne? nebo se domluv s nejakou kamaradkou a zajdete si na kafe :slight_smile:
mona, nejhezci datum je 27.1. :wink: :wink: :wink: :wink: to jsem se narodila ja :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj Maji já tu žádnou kamošku nemám a ta co tu je tak dneska nemůže. třetí den už budu v pelechu tak dneska musím vylézt aspon na chvilku tak uvidíme. možná počkám na manžela měl by dojít kolem 7 a půjdeme večer to je taky krásně a není tu tolik lidí. samotné se mi nechce když je mi slabo tak nevím abych sebou nepraštila.

maji to je samo nejkrásnější datum to je pravda. :grinning:
20. led 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
Majo taky máš krásné datum:slight_smile:, mě se libi tyhle dva datumy, protože tam jsou ty dvojky a jedničky:slight_smile:...ale tak samozřejmě nejde o to, ale pěkné by to byloo :grinning: :grinning: :grinning:

suny dneska nemám v plánu nic, když ne rodit:grinning:...asi trošku poklidim a vyperu jednu pračku. Možná i uvařím pokud se mi bude chtít :grinning:, ale ted mě bere nějak spaní a uvažuju jestli tu kryzi překonat a nebo jít si lenout :unamused: ...nebo si moná natáhnu tepláky a a seběhnu schody dolů a nahoru a uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Mony já dneska musím vyprat a přemýšlím že vyžehlím už to tu leží víc jak 10 dní. tak to vyžehlím. asi teda. no a manžel má uvařený a já si dám asi zase špagety holky já z nich fakt umřu když je nemám tak dvakrát do týdne tak jsem nemocná. tak ještě uvidíme teda co si dáme.
20. led 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
Suny a s čím si ty špagety pořád dáváš? Jen s kečupem?...Koukám, že na nich pěkně ujíždíš:grinning:
20. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Tobik je protiva, jdem prat at se zabavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak jsem se vyhrabala z postele, ale ještě bych spala...jenže manža chystal snídani, tak mi to nedalo :grinning:
Teď odjede pracovat, tak budu vařit a měla bych žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu dělat dušenou mrkvičku, mám na ni chuť...

Moni, tak koukám, že je z Tebe stále Kinderko :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
Ahoj luci, jééé mrkvička, tak tu si možná dneska taky udělám :grinning: ...jojo pořát je ze mě 2v1 :unamused: ...malý napíná noo
20. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Mony no kečup a sýr mnam. ujíždím na nich fest no to je pravda. ted sjem snědla jeden rohlík s máslem pomazankovým a tři oplatky a mám jako hlad furt tak to mi řekni co si mám dát abych se najedla. :grinning:

Luci já se na vaření můžu vykašlat manžel má guláš a já si zase udělám špagety a zítra asi masíčko s hranolkama.
20. led 2010 v 09:32  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak jsem uplne rozstrelena. Sli jsme spat o pulnoci, ale nejak me ten basket vycerpal. Mala tatkovi poradne fandila a pak v noci uplnej klid, tedka jeste asi taky spi. :slight_smile: tedka snidam, pak skocim koupit pecivo a chci vysat a utrit zem. tot vse. jinak odpo chceme jit na ten kocarek, snad manza bude moct jit z prace driv a pak na basketbal na prvni ligu - profesionalni hrace a pak ma manza svuj, ale tam dneska nejdu. pujdu brzo spat.

jee, vy uz jste toho tolik napsaly.

moni, ty uz rodis? :confused:

luci, suny, ahojte

ja mam polivku ze vcera z uzenych kosti a koupim si ke kasi sunkovou klobasu.
20. led 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
Ahoj mabe, kéž bych rodila :grinning:
20. led 2010 v 09:37  • Odpověz
tu mrkvičku bych si mohla udělat taky ale asi spíš na salát.

mabe to víš jsme ranní ptáčata. :grinning:
Moni, jen si dej :wink:

Suny, tak to máš fajn, já uvařit musím...teď jsme dva dny měli cuketové karbenátky se sýrem (jsem měla ještě zamraženou cuketu) a teď bude zase zelenina, naštěstí manža sní všechno, tak si můžu vymýšlet já :grinning:

Holky, když ráno vstanete jste taky tak otlačené? Já hrozně, mám otlačené nohy a bříško i prsa z pyžama :confused: To budu asi zavodněná, že?
autor
Suny to nevím co si máš ještě dát, mě začla šíleně pálet ted žáha, tak mi je docela šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
Luci já ty otlačeniny pozoruju poslední týden, taky se divím, mám to ted pokaždé....To znamená, že jsem zavodněná??
20. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Luci nevím jeslti jsem otlačená ale na noční košili mám zaschlý mlezivo z prs paráda. :grinning:
vy tak holky furt vaříte jen já teda nic moc toho nenavařím. tedka jinak v nomrálním stavu mě to baví ale ted ne teda.

mony já nevím co si ještě dát ale envím co. ještě tu mám od včera koblížky.
20. led 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
Luci je taky pravda, že mám pocit, že jsem ted nějak víc přibrala za poslední dny...z ničeho nic nějak...
20. led 2010 v 09:40  • Odpověz
mony tak to je asi zavodněním já jsem zavodněná teda hodně když se podívam na ruce a na nohy. blééé fuj to je hnus napuchlý.
20. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Holky, tak to já oteklé ruce nemám a nohy jen večer...ale ráno pokaždé mám otalčené (a hodně) stehna, bříško a prsa, tak nevím...možná to bude voda...se mi asi hromadí jinde :sweat_smile:
20. led 2010 v 09:44  • Odpověz
moni, tak se jako na to chystas nebo jak to je?

me taky pripada, ze jsem otlacena, ale nijak extremne. akorat kdyz se prevracim, tak citim, jak se me vsechno preskupuje. ne jenom mala, ale jakoby vsechny organy se me presouvaly. :confused: nebo to mam kdyz si sednu.
20. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.