• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
tak to já taky nemám napuchle ruce a nohy jen trošku někdy nohy. Jinak jak se vzbudím, tak jsem taky otlačená všude, tak to možná ta voda bude, kdo ví...
20. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Luci já neívm možný to je no. mě od začátku každej říká že sjem jakási nateklá no. takže já to mám v končetnách to je ale fakt hnusný no. já za chvili půjdu dát pračku a přemýším že převlíknu postele ale to asi až s manželem. ho to baví tak to nechám na něm. no a pak asi půjdu žehlit a doufám že manžel příjde brzo.
20. led 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
mabe já bych už rodit chtěla, ale malému se ven nechce... To jsem zvědavá co mi zítra zas řekne dr., jestli mi řekne, že to bude zase každym dnem, tak mu asi poklepu na čelo, že už to mluví 3 týden:grinning:
20. led 2010 v 09:48  • Odpověz
no tak to je suepr tak to mám zase jenom já. to je mazec teda fakt chytnu všechno.
20. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Holky, prcek má zase škytavku :sweat_smile: On ji má někdy i 2x denně...pravidelně ji má mezi 11 a 12 večer :confused:
Někde jsem četla, že to nevadí, že mimčo vypije denně 4dcl plodovky...tak to má asi z toho :wink:
20. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Luci jojo to škytání je asi normální. já se dneska asi ukoušu nudou. musím si vymyslet nějakou akci.
20. led 2010 v 09:50  • Odpověz
holky, mala se jeste neozvala a ja jsem nervozni. :unamused: jdu nakoupit, treba ji nejak rozhejbu a pujdu po silnici ze strech pada snih.
20. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Mabe tak ponocovala tak asi spinká jen ji nech potřebuje sílu a miminka přibírají i spánkem. i když to teda nevím malej má dvě kila prý a moc toho nenaspí.
20. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Holky, hodím břuch, co jsem včera nafotila :wink: Moment :dizzy_face:
20. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Holky, je tam :wink: tak mrknětě, i když se mi nezdá, že by se nějak od posledně změnil...
20. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Luci krááásnej takovej taky trochu mega. nejsem aspon sama. :grinning: holky poradte co mám dneska dělat.
20. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Suny, děkujíííí....zkusím si ho zase změřit :wink: Je fakt, že jsem ho dlouho jen tak ze zajímavosti neměřila...možná mi vypadnou oči z důlků :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
luci kráásné bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....taky hodím fotečku s bříškem a s postylkou:slight_smile:
20. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Já bych taky chtěla hodit fotky ale jako nemám ten kablík tak zkusím říct manžovi at mi jeho otec už konečně vrátí ten kabel fakt. :angry: :angry:
20. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Moní, díky :dizzy_face: jsem zvědavá na tvoje :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Suny,já to všechno fotím mobilem...nemáš aspoň kablík k mobilu?
20. led 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
suny a nemáš ve fotáku pamětovou kartu, kterou hodíš do pc taky? Já nedělám nic přes kabel, ale jen přes tu pamětovku....
20. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Luci jééé tak ot už asi nemám. :grinning: po dvou stěhováních.

my nemáme pc ale notebook. tak já neívm no nějaká karta tam je. já bych fotila teda fakt až bych brečela.
20. led 2010 v 10:12  • Odpověz
holky, tak vy hazite bricha? ja teda musim taky.

luci, pekny brisko, myslim, ze se ti zvetsilo.
20. led 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
tak fotečky jsou v albu....

Suny myslím si, že ta pamětovka by měla jít i do notasu, zkus se podívat....
20. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Mabe, děkuji...vidíš, mě se zdá pořád stejné...aspoň slyším objektivní názor :dizzy_face:

Monííí, to je teda břuch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jinak jsi pořád tintidlo :grinning:
20. led 2010 v 10:16  • Odpověz
moni, krasnej koutecek. chtela jsem se zeptat, jak na tom prebalovaku budes prebalovat? ja si myslela, ze mimisek musi lezet celem k nam. to bude na bok? ja mam totiz s tou podlozkou problem, ze se na prebalovak vejde jenom bokem.
20. led 2010 v 10:16  • Odpověz
me pripada, ze ti vyrostl nahoru.
20. led 2010 v 10:17  • Odpověz
holky, koupila jsem si jitrnici a dam si to se zbytkem bramborove kase, co mam od vcera. to muzu, ne?
20. led 2010 v 10:18  • Odpověz
mony krásnej kouteček teda to je bomba. se divím že se tam malýmu nechce. tak se mi zase točí hlava protože vysvitlo slunko tak budu asi ležet zase chjo teda.

mabe jasný že můžeš proč bys nemohla.
20. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Moni, máte to tam moc pěkné...už aby byl prcek v postýlce, co? :dizzy_face:

Mabe, fakt jo? Hmmm.... :slight_smile:
20. led 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
Luci no tintidlo teda nevííím:grinning:...Hlavně ty strie mě štvou, kdyby alespon nebyli tak červené, myslíte, že to zesvětlá??? Jinak určitě se ti bříško zvětšilo :wink:

mabe já nevím jestli ho tam budu přebalovat, musela bych nějak bokem, mám to tam jen tak pěkně naaranžované:grinning:...jinak ta podlažka jde dát na vanu a přemášlela jsem, že bych tam přebalovala, uvidím no....
20. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Mabe, můžeš :wink: jen si dej...
20. led 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
Holky ten kouteček je jen tak zatím, ještě si tam chci hodit poličky a nalepit obrázky at to tam má barevné:slight_smile:
20. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Moni, určitě Ti zesvětlají...pokud nemáš Eucerin olejíček na a proti striím, tak ho doporučuju, já se s ním mažu celé těhu a mám už z puberty celý rozpraskaný zadek a on mi je normálně vyhladil, je fakt dobrý. Určitě ho budu používati po porodu...teď jsem si ještě koupila olejíček od Hippu na strie a ten nádherně voní :slight_smile:
20. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.