• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Luci Eurcerin? A ten koupím v drogerii nebo v lékarně?? Jinak já mam taky z puberty popraskaný zadek a ted ještě víc, a začinají se mi dělat takové i na prsou jizvičky pod kůži a mám strach i o břicho, věděla jsem že popraskám, ale ne že všude teda :angry: ....
20. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Moni, mají ho jen v lékárnách...sice je drahý, ale je fakt výborný...Ségra měla po porodu šíleně rozpraskané prsa, tak jsem jí ho koupila k svátku byla s ním moc spokojená, že fakt vidí změnu...
20. led 2010 v 10:29  • Odpověz
tak foto je tam, trosku rozmazany, ale je to tam
20. led 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
Luci tak to je škoda, že jsem o něm neslyšela dříve :confounded: , ale vyzkouším to, vím, že to nezmízí uplně, ale at to nejde alespon tolik vidět.....

je to ono??http://www.drmax-lekarna.cz/eucerin-ph5-telovy-olej-proti-striim-125-ml.html
20. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Mabe, krásné :dizzy_face: Taky ho máš pěkně od vrchu :wink: :slight_smile:
20. led 2010 v 10:32  • Odpověz
luci, dekuji. :slight_smile:
20. led 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
mabe taky ti pěkně porostl pupíček, mooc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Moni, to je přesně on...vyzkoušej, myslím, že nebudeš zklamaná :wink:
20. led 2010 v 10:34  • Odpověz
monako, diky. a to je par lidi rika, ze ho mam malej. ja si myslim, ze tedka posledni dva mesice se to jeste rozjede
mabe moc krásný, takový malinký ty jo. :grinning:
no prosim dalsi takova. suny, zda se ti maly? me teda ne. snad je vse v poradku
20. led 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
mabe, je akorát. Každy jsme jiný nemůžeš to tak brát...navíc břiško začíná až ted pořádně růst, když se podíváš na fotečky nás ostatních tak vidíš ty rozdíly až po tom 30tt. Takže jak tu hodíš příště fotku, tak to bude zase vidět.
Jinak já poslouchám, že mám taky malinky, že prý nevypadám, že budu rodit :sweat_smile:
20. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Holky, doktor mi říkal, že velikost bříška nic neznamená, že někdo má malé a někdo má obrovské. A hlavně, že to nic nenaznačuje, jako že by bylo něco v nepořádku s miminkem atd. :wink:

Včera v poradně byla kočka a byla ve stejném týndu, jako já a měla úplně jiný pupík...vlastně měla jen takový špíček a to měla o hodně kilo víc, tak na mě tak nešťastně koukala...až mi ji bylo líto, šla prostě do šířky...tak hlavně klid, důležité je, že jsou děťátka v pořádku :wink: :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Mabe je malinký oproti mě. hergot musím vám to do toho pc nějak dostat.
luci jasný že to nic nenaznačuje, to je prostě jak u koho. kamoška měla malý a měla velký dítko a druhá to měla naopak takže v klidu mabuško. máš ho takový kulatoučký pěkný.

jééé já nevěděla že tím malým bříškem tu udělám takový rozruch promintě nechtěla jsem . :wink:
20. led 2010 v 10:47  • Odpověz
suny, dekuju :wink:
20. led 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
Luci a říkáš teda, že by mi mělo zmiznout to zarudnutí a že by se to mělo trošku vyhladit? Pokud ano, tak to beru všemi deseti :sweat_smile:
20. led 2010 v 10:49  • Odpověz
holky jako nějakej olejíček na strie? na ty červený ? já jich ted mám to je hrozný.

Mabuško ještě jednou se omlouvám. :slight_smile:
20. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Suny :grinning: aspoň to tu žije :wink: :slight_smile:

Moni, zarudnutí zmizí úplně...to jsem viděla na ségře a ty strie, co mám už tolik let mám tenčí a vyhlazené :wink:
20. led 2010 v 10:53  • Odpověz
suny, neomlouvej se :wink: . v pohode, ja jenom, ze me nepripada maly. :wink:

holky, co ta pigmentova skrvna znamena?
20. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Mabe, ty myslíš takovou tu čáru?
20. led 2010 v 10:58  • Odpověz
mabe tak ty s ním žiješ já ho vidím jen na fotce to je celý :grinning:
20. led 2010 v 10:58  • Odpověz
suny, presne tak, ja vim, ze neni az tak malej, ze me dost zavazi.

luci, jojo, caru
20. led 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
Luci, tak já to teda vyzzkouším. Nejradši bych si to šla koupit hned, ale asi vyšlu přítele odpoledne:grinning:, čím dřív tím líp :wink:
Holky, se musím smát :grinning: jak jsem koukala do alba, jak jsem dlouho měla malé bříško a už v té době jsem si říkala, to mám ale velký břuch :grinning: :grinning: :grinning:
Moni, jasně :wink: uvidíš, že je fajný... :slight_smile:

Mabe, tak to netuším...já ji totiž skoro nemám :confused: jen mi doktor říkal, že je to v těhu normál, žepak zmizí, ale proč se dělá, to fakt nevím :sweat_smile:
20. led 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
Luci jojo to jsem se taky tak smála nedávno, na jedné fotce jsem si říkala, ty jo to už mám břuch a ted se té fotce směju, že jsem tam ještě nic neměla:grinning:
Moni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přesně.....
Holky, jdu nastrouhat tu mrkvičku, ať už něco konečně udělám :grinning:
Zatím paááá...snad tu někdo bude, až se vrátím :wink:
20. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Luci já tu budu já dala tedka pračku ustelu a je to. to bříško mě pořád pobolívá tak na to dneska prdím abych něco dělala uvidím co mi na to řekne zítra dr. a když to bude ok tak půjdu klido odmetat sníh. :grinning:
20. led 2010 v 11:12  • Odpověz
holky, tak ja vysala a hotovo. dala jsem si pect jitrnicku. a tedka si dam polivku. uz nic delat nebudu.

jo, a od patku jsem se pekne vy..... :slight_smile:
20. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.