• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No mabe konečně bylo to potřeba tak to je fajn. :grinning: aspon bude aničce trochu líp.

kubík se tedka nějak zklidnil asi je ticho před bouří. za chvili jdeme na špagety prostě na nich ulítávám a zítra udělaáme asi maso a hranolky nebo brambory nebo rýži. a k tomu salát at jíme zdravě. ale jo mysím že to zvládáme.
tak já si jdu kecnout k telce, už mám ustlaný a rozhodla jsem se ještě převlíct postele ale to až vpátek. aby to pěkně uschlo. až bude prázdnej sušák mám jen jeden a to je málo musíme asi prikupit.
tak zatím papa
20. led 2010 v 11:21  • Odpověz
suny, treba ji to tam tlacilo. :confounded: ja si delam tedka ten prejt, mnam.

tak manza ma cas, takze pujdeme na kocarek, huraaaaaaaaaaaa. mala se trosicku vrni.
20. led 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
Tak holky dušená mrkvička je na plotně, ted ještě oškrábat bramburky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

Holky víte co se mi dneska líbilo na těch ozvách? Se mnou tam totiž byl přítel, ale do vnitř nešel, ale byli otevřené dveře, takže na mě viděl a slyšel srdíčko od malého. Malý se zavrněl a z ničeho nic šlo jeho srdíčko hrozně moc slyšet a tak mu rychleji bilo. Pak jak jsme odcházeli tak mi říká přítel, ty jo ten má teda pumpu, to bude ale chlap. A pak říká, no jak jsem poslouchal ty ostatní maminy tak nic moc, ten náš šel slyšet nejvíc:grinning:...a kdyby jste viděli jak se u toho pyšnil, no normálně jsem se musela smát :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
moni, ja mam polivecku za sebou a tedka si dam ten prejt s kasou. tak mel pritel pekne zazitek. oni jsou hrdi tatinci chlapy, i kdyz to nekdy nejde videt. manza taky nic moc nerika, ale jsem v hospode a jak o anicce mluvi, tak je videt, ze hrdej tatka :slight_smile:
20. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Holky, tak já už mám téměř uvařeno :wink: Ještě jsem umyla koupelku a bylo by potřeba i povysávat, no uvidím :wink:

Moni, to je krásné :dizzy_face: U nás na ozvy taťkové nechodí...není tam místo :angry: Ale na chodbě by to slyšet manža taky mohl :sweat_smile: Jak mrkvička? :wink:

Mabe, já mám pocit, že manža taky někdy nedává úplně všechny své pocity najevo, ale jakmile se prcek začne hýbat, tak je z toho poskakujícího břicha úplně unešený a přes pupík mu telefonuje :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky.
Jsem teda pěkně vytočená. Obj. jsem si to povlečení na mamitati, tedka mi přišlo a přišel mi úplně jiný mantinel než jsme chtěli, i povlečení, jako ono je stejné, jen polštář měl být trochu jiný, místo růžový oslík, mi poslali růžového Osla a tam ten rozdíl je v obrázcích, jsem jim psala, tak jsem zvědavá jak to vyřeší, přitom v obj. to měli jasně napsané, jasně to číslo obj. :angry: :angry: :angry: Jako mazéc.
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=181&list=13&prod=3129&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod11054.jpg&detailRozmerL=600x568&usrCmd=details totot mi mělo přijít a přišlo mi toto
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=181&list=13&prod=3104&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod11029.jpg&detailRozmerL=400x455&usrCmd=details
ROZDÍL TAM JE V TOM POLŠTÁŘI A V TOM MANTINELU, LÍBÍ SE NÁM HODNĚ TO PRVNÍ... JSEM ZVĚDAVÁ CO STÍM BUDOU DĚLAT. JAKO CHÁPETE TO? JEŠTĚ TAM MĚLI ČÍSLO OBJ. NAPSANÉ. :frowning2:
20. led 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
no já musím počkat až se mi dovaří brambory, už se taky těším na oběd...Vidíš? Já mám ještě v mrazaku Jitrničky, tak to si udělám jiný den a třeba i se zelíčkem:slight_smile:, teda jestli neporodím, to už si moc zelíčka dopřávat nebudu moct:slight_smile:.....

mabe jojo oni moc nedávaji najevo, že by se těšili nebo, že by je něco zajimalo, ale někd udělají nebo něco jen tak řeknou a m víme, že jsou rádi a pyšní. jen to moc nahlas neříkají:slight_smile:
20. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
moni, to je na nasrani. :angry:

luci, moni, vsak my vime, jak to je. :wink:

ja uz mam po jidle. tedka povesim pracku a pujdeme si lehnout.
20. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
Luci mrkvička je na plotně a za chvili ji budu dodělavat. Už mám hládeček:slight_smile:...Já bych taky měla povysávat a vytřít a asi se do toho pustím, aby byla pořát v pohybu :grinning:

Moni mě mamka od nich taky kupovala povlečení, došlo mi všechno v pohodě, jen měli spoždění 14 dní :pensive: , ale nakonec došlo.
20. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
Moni, ale aby jsi spíš neutratila víc za poštovné, zase to posílat zpět atd....to bych teda byla taky pěkně nasraná :angry:
20. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
holky, loucim se s vama. jdeme si lehnout
20. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Moni, pokud by po mě chtěli poštovné znova, tak je seru a jsem sněma pěkně nespokojená, na co mají tam ty čísla obj. těch povlečení? Nechápu fakt. Mě právě, že přišlo nečekaně rychle, ale zase blbě :frowning2: Uvidíme no. Jsem se na to měla vyprdnout a koupit si nějaké normálně v obchodě. Ale kdo to mohl vědět. Lukin je taky vytočený, že tam mají ty čísla a ještě to poserou. :confounded: Uvidíme, jak to bude stím poštovným, ale nic jim platit nebudu.
20. led 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni tak snad to nějak vyřeší rozumně...Ale to by mě taky naštvalo, asi to balil nějaký nezodpovědný člověk :confounded:
20. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Moni je to stejný obchod jako e butik a mě zase přišel rozměrově blbě podložka na pult. vyřešili to suprově, nakonec jsem si vybrala jinou podložku o 50kč dražší a tak jsem zaplatila jen 50kč a z PPL mě přivezli novou a tu původní si odvezli i když napřed jí z PPL vzít nechtěli ale nakonec si je z obchodu zbuzerovali :wink: . Je to jejich chyba takže oni musí platit i poštovný, tak se nedej a bu´d nekompromisní, se mnou reagovali hned a snažili se to vyřešit co nejrychleji :wink:
20. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
No asi jo, a já se tak těšila. A celkově po tom netu něco obj. je na prd. Postýlka je zaplacená od minulého týdne, pán, že dá vědět jak dorazí peníze a furt nic, tak jsem mu už psala, už mě nebaví se pořád připomínat, chjo. Jsem zvědavá jak to budou teda řešit...
Jinak mám dnes nějaký divný den. Nic mě nebaví :angry: :pensive: :sweat_smile: Asi půjdu s Lukinem do školky pro malého, se vyvětrat..
20. led 2010 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
Markét, tak to je supér. Tak snad to tak bude i u nás, samozřejmě je to jejich chyba, já jsem pořádně kontrolovala ještě to obj. číslo u povlečení a vše sedí, tak je to jejich problém, že mi poslali něco jiného. Tak to je fajn, že se k tomu tak staví.... :slight_smile:
20. led 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Opostýlce mě ani nemluv :frowning2: . manžel byl totálně vytočenej, poslali blbej návod a vůbec to nešlo dát dohromady, anvíc ani název postýlky nesouhlasil, nakonec jsme zjistili že je to polská výroba a na polských stránkách jsme našli návod a postýlka stojí. kdybych měla víc týdnů do porodu tak jim to snad pošlem zpět jenže takhle by jsme taky mohli být bez postýlky :unamused: ,ale sama jsem byla taky naštvaná :unamused: a kdybych jim nevolala ob den tak by jí poslali taky kdo ví kdy :unamused:
20. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Tak to Tě chápu, taky bychom byli vytočení, já jsem už ted, že mi nikdo nedává nic vědět a to peníze už musí mít :angry: Tak hlavně, že jste jí dali dohromady a nemuseli jí posílat zpět. Je to děs fakt.
20. led 2010 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni tak snad vám to dobře dopadne, no ono je na prd, když se posílají první peníze a potom ta věc, ten dotyčný by ti ji vůbec nemusel poslat. Proto nejradši si nechávám posílat balíky na dobírku, pokud to jde :unamused:
20. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Moni tak my jen na dobírku ale prostě jak je to nábytek tak ty návody nestojí za nic :unamused: . Právě že za 4 tt mě těhu nejspíš ukončí a tak je víceméně nereálný když mají na reklamaci 4tt že by se to stihlo a pochybuju že by s tim něco udělali :unamused: . Navíc z PPL mě chtěl obrat o 1000 takže fakt už toho mam tak akorát, naštěstí už čekam jen na kapsář a jinak vše máme nakoupené :wink:
20. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Moni, tak o tu postýlku nemám strach, ten pán má samé hezké hodnocení a prodává zboží ve velkém, jen ta komunikace tam vázne a z toho jsem vždycky na nervy, že slibují, že napíši a nic.
Ted mi psali, že mám poslat mantinel zpět, tak jsem jim psala, že další 75kč za poštovné+ to co nechám na poště, ned´hodlám dávat, že to je chyba jejich né moje, tak at to vyřeší jinak, jinak jsem snima nespokojená. A ještě mi psala, jestli si přeju mantinel byměnit tak at jim ho pošlu zpět :confused: Jak kdyby to byla moje chyba, že mi celkově poslali něco jiného. :confounded:
20. led 2010 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem tu, nakonec jsme nekoupili nic a obed stal za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
tak a já jsem povysávala a vytřela:slight_smile: Ono člověk když se do toho pustí tak t jde i rychle:slight_smile:

majo a co jste chtěli kupovat??

Moni no uvidíš, jak to nakonec vyřešíte....
20. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
mona, chteli jsme deckam koupit skrin a nazivo se nam pak uplne nepozdavala, ale stejnak ju asi nakonec koupime :sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Tak jsme to teda vyřešili tak, že jim ten mantinel zítra pošlu zpět, stím, že mám napsat o vrácení peněz za poštovné, které zítra budu platit. Tak jsem ráda, že se to tak vyřešilo, ale byla to fuška a jak psala Markét, kdybych se nechala, tak by mi prd poslali.
20. led 2010 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
majo tak koukněte ještě někde jinde, třeba mobelix nebo sconto. A pak by jste když tak vzali tu vybranou skřín:slight_smile:...já vždy musím projít více obchodů, abych si definitivně vybrala:slight_smile:
20. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
Moni tak to je supr, že jste to tak vyřešili :wink: ....
20. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
tak jsme se vyspinkaly :slight_smile: . holky, ja jsu zvedava na ten kocarek.
20. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Moni tak to je fajn, já byla ráda že tu podložku jsme ani nemuseli posílat. Vypadala superově ale rozměry nesouhlasily :unamused: . Oni to zkouší a on se vždycky někdo najde kdo to nakonec vzdá nebo poštu zaplatí sám :unamused: . Já ěmla 1 reklamaci a naštěstí vše ok a postýlku radši neřešim, stojí, je funkční ale manžel jí chudák montoval 3h a nadával pěkně :unamused: , kdybych byla 30tt tak bych to nějak řešila ale takhle jsem spíš ráda že prostě stojí, navíc by stejně poslali tu samou a návod asi mají pro všechny postýlky ten samej :frowning2:

Mabe jedeš pro kočárek :wink: , tak pak poreferuj jakej je :slight_smile:

Jo dneska jsem byla v KIK a koupila deku za 89kč a dam jí pak do kočárku, nechtěla jsem dát jako podložku do kočáru deku za 400kč a tahle bude stačit a vypadá i kvalitně :wink:
20. led 2010 v 15:00  • Odpověz
marki, jedeme se jenom podivat a uvidime. ja dam asi do kocarku plenovou osusku, uvidime.
20. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.