• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe to budete mít na knop teda.

holky já byla na záchodě a trochu průjem ale nevím z čeho teda nechápu. :frowning2: snad to přejde. měla jsem jen trochu mlíka a pak malýho pribináka.

Luci já koukám na tu kupu na žehlení a nechce se mi takže z toho nic nebude.
20. led 2010 v 16:11  • Odpověz
suny, ja si myslim, ze to nestihnem. jeste nevyjel a doma bude tak za 10 minut z prace, pak dalsich 15 minut. asi to neklapne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 16:12  • Odpověz
tak me tedka psal, ze nemuze odejit. :confounded:
20. led 2010 v 16:13  • Odpověz
No je to na knop a než tam zaparkujete ještě jen před město no nechci nic říkat ale je to fakt hodně na knop.

holky co říkáte na cestovní postýlku??
20. led 2010 v 16:14  • Odpověz
jak to že nemůže odejít? a do kdy normálně pracuje???
20. led 2010 v 16:15  • Odpověz
ja ji koupim nebo teda nasi rikaly, ze ji koupi.

zitra mam v planu jit dopo do mesta na tu kojo podprdu a do lekarny anicce pro kosmetiku. mozna u tamanu nejakou kosilu.
20. led 2010 v 16:16  • Odpověz
on tam musi byt od 9-17 a je jedno, kdy prijde atd. dela inzenyra jakosti a pokud se na hale neco pos*, tak to musi vyresit :unamused:
20. led 2010 v 16:17  • Odpověz
mony,citim se docela dobre,nic me netrapi,jen chodim casteji na malou a sem tam me li i zaha,ale jinak na pohodu.Taky se tesim,az budu mit porod za sebou a malicka bude uz s nama.Jeste jsem zvedava,jak se s tim smiri Nase Xenicka,(jorksirka)no asi bude trosku zarlit,ale urco si brzy zvykne,musi.A co Ty?Uz to muzes kazdym dnem klidne ocekavat,ze?
premyslim, jestli se prevlict, ale uz asi zustanu tak. za hodku a ctvrt jdeme na ten basket na 18h. to uz snad stihne.
krakenko, vitej. vim, ze pesani to nesou trosku spatne, ale zvykne si urco
20. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Mabe aha to je mě líto tak snad to klapne jindy no. už se nepřevlíkej. já ted koukám na postýlku cestovní tak ji asi objednám k našim at má brouček kde spát. je krásná a 1400 necelejch to se dá doufám, teda.
20. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Mabe, tak to je na prd :pensive:

Suny, my jsme dostali cestovní postýlku od ségry na Vánoce, budeme ji mít v obýváku :wink:

tady tuhle s tím mezipatrem http://www.promojedite.cz/detsky-nabytek/detska-postylka/baby-point-cestovni-postylka-vital-plus-i1074/
20. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Krakenko my máme vlčáka Sarinku a je fakt že se taky trochu bojím aby nežárlila ale mylsím že to zvládne i když veškerá pozornost jde tedka na ni tak si to užívá. :grinning:
tak jsme s Tudlikem dokoukali pohadku a mam ted chvilicku casu nez si zase vzpomene, ze me nutne potrebuje u sebe pri staveni kostek :grinning: :grinning: :grinning:
vitam krakenku, povez vic o sobe at vime s kym mame tu cest :wink:
20. led 2010 v 16:24  • Odpověz
luci, jojo, uz sem se tesila, ze budu mit rozhodly. treba v patek. zitra jdou rovnou z prace na pivo - udelaly audit, tak to jdou oslavit.
ja uz bych chtela doobejdnat ten fusak atd.
No já koukala počkejte zas vám pošlu odkaz, neívm jeslti to mezipatro je stabilní moc se mi to nezdá teda.
Koukám že krakenka je brnačka tak trochu té ostravě tady dáme na prdel. :grinning:
20. led 2010 v 16:26  • Odpověz
ahoj mabe,to mas pravdu,ze to pejsci nesou spatne,hlavne ze zacatku.Vim,ze to urci citi,ze mam v brisku miminko,je totiz ke me velice opatrna a drv me spavala u briska.A co Ty,jak se citis?Tesite se na mimco?
20. led 2010 v 16:26  • Odpověz
http://www.baby-line.cz/47-postylky-a-ohradky.html?idProduktu=496
to je ona docela se mi líbí ale nevím jeslti se dá zavěsit i nahoru uvidíme. no.

Mabe určo to vyjde ty jo bych tam šla s tebou klido bych se ještě pokochala. :grinning:
20. led 2010 v 16:28  • Odpověz
jasny,jsem Brnacka,bydlime s pritelem a pejskem v podnajmu a to v Kohoutkach,jsme tu moc spokojeni,je tu krasne.Je me 26,otehotnela jsem po 8 mesicich a moc se tesime na Nase miminko.Jeste Vas neco o me zajima,jestli ano,tak napiste co a ja Vam odepisu.
20. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Jéé kohoutovice tam je krásně. my jsme taky v podnájmu. mě je taky 26 let teda to je náhoda. :grinning: už víš kde budeš rodit??
20. led 2010 v 16:37  • Odpověz
krakenko, ja se citim dobre. mam teda hranicni vodu, takze musim vic pit. jinak se moc tesim. mam po dvou nezdarech uz, tak je to pro me zazrak. :slight_smile:

suny, uvidime, kdyztak se domluvime. peknucka postylka :slight_smile:
20. led 2010 v 16:38  • Odpověz
krakenko, ja jsem byvala z novyho liskovce, ted zidenice. nase obvykla trasa s holcickou (pesanem). vyjet 50 kou na konecnou a projit kolem myslivny domu. :slight_smile:
20. led 2010 v 16:40  • Odpověz
holky, vy jste mladosky. :confounded: :grinning:
20. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Rodit budu v Bohunicich,mam to snad nejbliz a mame tam znamou,co primo dela na novorozeneckym oddeleni.Tak doufam,ze budu spokojena.A kde bydlite Vy?Jak dlouho se snazis otehotnet?
20. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Krakenko, vítej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 16:42  • Odpověz
mabe no někdy se cítímjak nějaká 90. :grinning: takže ono to ani o věku až tak není. kubík se probudil ty jo a to jsou zase perdy zase mě chvílama tečou slzy nevím jeslti není nějakej moc hyperaktivní. chudák malej teda.

mabe klido se můžeme domluviti, nebo si mylsím že když se domluvíš i s těma majitelama že ti tam počkají třeba do půl 6. já bych to zkusila za to nic nedáš.
20. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Krakenko, my bydlíme ve šlapanicích. taky v podnájmu ale oba jsme tu vyrůstali a máme tu i rodiče takže pohoda jsme tu zvyklí a nerada bych šla jinam. snažili jsme se asi 2 měsíce a 3 měsíc to vyšlo takže dobrý. ještě aby to dobře dopadlo a jsem nadmíru spokojená.
já se furt rozhoduju mezi obilnákem a bohunicema.
20. led 2010 v 16:45  • Odpověz
mabe,pred tim jsme taky bydleli v Zidenicich,ale tam by to pro nas uz bylo maly,tak jsem sli do vetsiho.To venceni s pejskama i s kocarkama je tady perfektni.Nasi Xenicce se tu moc libi,hlavne ten snih,ma i svoje psi kamarady.
20. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.