• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona...konik mi ukazuje blbe tt,ale dobre datum porodu,za 2 nebo 3dni budu 18tt...proste to ukazuje blbe :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ale spis bude taky zalezet jak se nam mimisek ukaze :grinning:
15. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
car to je jedno to už stejně skoro jsi18tt:slight_smile:...........jinak musíš mimiškovi něco slibit za to, že ti ukaže přirození a nebo to nezabere a vystrčí na tebe dupku :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
luci hezoucky fotecky :wink:
15. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Mony to funguje?????
tak já mu slíbím cokoli aby byl zdravej to taky platí???
15. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
holky mít holčičku tak to hned beru :slight_smile: ........... http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3911252

Suny nevím, ale zkusít to můžeš:slight_smile:
15. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Mony tak to je bomba to by se mi taky líbilo.

No zkusím to a uvidím třeba to zabere.
15. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
suny a je tam jen přihoz 1kč takže by jsi to měla za 91kč+ 37kč poštovné a to je dobrá cena, když je to vlastně značkové no ne? :sweat_smile: :grinning:
15. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
mona...ja mu slibuju za kazdou kontrolu ktera dopadne dobre :grinning:
15. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
Mony nj a jak mám vědět co budu mít??? :wink:
15. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
suny jojo já vím, ale jen mě to zaujalo:slight_smile: myslela jsem to tak všeobecně jen jsem to blbě napsala :sweat_smile:
15. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
mona...a ty kupujes jen nove nebo i pouzite?

sun...si rikala ze to citis :grinning: tak to muzes risknout
15. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
car to už musí mít doma věcí slibených:grinning:
Nééé já to chápu ale asi to bude kluk.

Já to necítím. mě to řekl dr že to tipuje na kluka
autor
car myslíš přes ten net? já to včera zkoušela prvně :grinning: a tohle myslím bylo jen jednou nošene takže jako nové...
15. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Jé holky ulic a le budu vás sledovat. a jdu se napapat aspik mnam
:wink: :grinning:
15. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
No tak to zatím vypadá na samé kluky:grinning:...a to všechny moje kamarádky mají holky:slight_smile: co rodili 2007 :grinning:
15. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Moje kamošky rodily loni a všechny mají holky taky :astonished:
15. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
sun,vzdyt si rikala ze s mamkou citite ze to bude holka...a ze dr.neveris...

mona-tak to co mam v albumu tak dostal prcek jen za kontroly :grinning: a ted jak dopadly dobre testy,tak jsme vlastne objednali ten kocarek :grinning:
15. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
jj nevěřím ale co nadělám. hlavně zdraví.

Jejda car jste to pojali dobře že bych to taky zkusila???
15. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
no vlastne az ted az budem vedet na jisto pohlavi,tak zacnou nakupy i mimo kontroly :grinning:
15. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem za dnešek ko, ve čtvrtek malý pomaže do školky at se děje, co se děje. Je to hrůza jaký je zlobivý.'
Pořád kolem něj skáču, rozčiluju, chvíli si sednu a za chvíli otravuje a dělá to schválně, no na zabití už.
Byla jsem na těch schůzkách a bylo fajn, budou mít brzy různé akce pro rodiče, co vymyslí děti, tak se moc těším, i besidku Vánoční a ták :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dočítat Vás holky nebudu to by bylo na dlouho a mě se nechce, jsem fakt ko, doma jsem ještě pověsila prádlo, vytřela, vysala, malý si přikázall špagety na véču, tak jsem mu je udělala a za chvíli si udělám véču já.
15. zář 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny já taky citila holčičku a vidíš nějak jsem se hodně spletla :slight_smile: ...

car no já už právě mám nutkaní vykoupit obchody když vím, že to tedy bude kluk :grinning: .
15. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
mona no ja se ti vuuubec nedivim... :grinning:
15. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Mony malej že je lumpík?? takovej andílek vypadá. :- :grinning: :grinning: :grinning:

No druhá mony já si holku mylsím protože ji chci asi si to prostě vnucuju no nevím.

A obchody bych už taky vykupovala :grinning:
15. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
:grinning: Je koukám že ten první smajlík nemá usměv
15. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
Suny, no on je strašný raubíř, správný synek :grinning: :grinning: :grinning:
Ale už so potřebuju odpočinout, jsem přece jen člověk, ted těhotná unavená a jak lítáš kolem dítěte pořád a je ještě vzteklí, tak to není nic přijemného , hlavně na psychiku, tak ještě, že je ta školka, kdy si na chvíli odpočinu, i když mi to rychle uteče, ale jsem ráda i za toto, mám kolem sebe kamarádky, co mají hlídání a ták, ale já nemám, jediná kdo mi pohlídá malého je mamka a ta je v práci :confounded:
Takže jsem fakt ráda za tu školku a ve čtvrtek už jde. Jsem z něj už vysílená.
15. zář 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já jsem tedy taky zvědavá, co budeme mít :confused: U nás v rodině se poslední dobou rodí samí kluci...Mamka mi dnes říkala, že jsem změněná v puse a bříško se mi prý vytvarovalo tak, jako bych čekala holku...ale podle čeho se to pozná, jsem se zapoměla zeptat :sweat_smile:
15. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Holky já jsem fakt zvědavá co budeme všichni mít. teda krom mony to už víme. že kluka.

Jinak Mony to si ani nedovedu představit jsem unavená a dkdybych měla lítat kolem dítka tak asi budu nadoraz. :grinning:
15. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Suny, no hodně lidí mi říká, že mám pevné nervy a dost vydržím. A sama se divím, že jsem některé věci ustála, ale o tom se nerada bavím :wink:
Já jsem taky zvědavá co budeme ted mít, já teda můžu srovnávat, že tedka mám jiné těhu jak u malého a prý se říká, že to je opačné pohlaví jak je jiné těhu, tak uvidíme :grinning:
15. zář 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz
Holky, naše paní co nám pronajímá byt čeká holčičku v říjnuuuuu uaaaaa. ji to moc přeju.

Teda. :slight_smile:

Mony tak že byste měli páreček???
15. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.