• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe tak ted manža ti teda dorazí až na basket???
20. led 2010 v 16:53  • Odpověz
manza musi dorazit do pul hodky a jdeme na 18h na basket.
20. led 2010 v 16:56  • Odpověz
uz je na ceste, je vyplej v praci
20. led 2010 v 16:56  • Odpověz
krakenko, tak to nase darca moc nadsena neni. je ji 16. takze chodi jenom po chodniku a kaka a cura na nej. :grinning:
20. led 2010 v 16:57  • Odpověz
ve Slapanicich muze byt taky hezky.Tak to jsi brzy otehotnela a brala jsi prasky?Nam to trvalo teda dele,ale nakonec se poarilo a jsme moc radi.Predstav si,ze jsem otehotnela behem mych pl.dnu a jeste jsme meli dovolenou,ale byly jsme doma.A jak dlouho jsi teda tehulka?Urco budes uz za pulkou,kdyz mas pohyby.
20. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Krakenko, nám se nedařilo 2,5 roku :frowning2: To je teprve na bednu :rolling_eyes: a pak jsem měla jedno biochemické těhu. Bylo to hrozně těžké a psychicky náročné...
20. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Je tady někdo ná kávičku :slight_smile: . udělala jsem si kapučíno, manžel šel ještě s tou naší kavalírkou na vycházku a pak má od 18 h dodělávku tetování takže tady budu asi až do večera :slight_smile:
20. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Market, tak si to odpočívání hezky užij :wink: Já už přemýšlím, co na večeři...asi udělám toasty, už dlouho nebyly...
20. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Market, nemáš náhodou nějaký recept na kynuté těsto na loupáky na slano? Chtěla bych udělat se šunkou a sýrem...Udělala bych to, co mám od Tebe, ale když tam nedám cukr, tak to asi nevykyne, co? Nezkoušela jsi to někdy?
20. led 2010 v 17:10  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale už i amnžel se mě ptá jestli mě něco udělal :unamused: , jenže mě je akorát už zase celodenně špatně. Ale tentokrát vim že už max 4 tt :slight_smile: . Já ani nevim co si dam na večeři, obědvala jsem až v 15:30 tak ani na nic nemam chu´t. V neděli má Viki anrozky a my jsme se ještě ani nedohodli co mu koupíme a už teď je mě jasný že budem muset do kamenýho obchodu. máme ho teda tady kousek ale je otázka co tam vůbec seženeme :unamused:
20. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Markét jsem tu, kávičku si vychutnej, mě ted volala kamoška tak jsme kecaly a ted tu před barákem nějaká paní hodila rypec na ledovce chudák. ale já se směju jak blbá že :grinning:

Krakenko, já jsem nebrala prášky už dva roky před tím. :grinning: a jsem 34tt takže za půlkou už jsme.

Na večeři taky nevím co si dáme, já už jsme holky zase nervní z toho zítřka, protože ty bolesti břicha mám dycky večer tak se bojím co mi řekne. chjo teda. ty kontroly nemusím.
20. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Krakenko my jsme asi pravděpodobně počali na roční výročí naší svatby. :grinning:
20. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Suny, tak já jsem se pustila do toho žehlení...no, je toho dost, ale sand to půjde svižněji :wink:
20. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Luci neblázni, kašli na to, já tu mám nádobí ještě od oběda a vůbec se mi do toho nechce. ale asi budu muset. já jsem už zas strašně nervní potím se jak kůn z toho zítřka víš z kontroly no co mi řkene.
20. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Suny, jo vlastně...ty už to máš zítra. A jdeš hned ráno?
Někdo to udělat musí, tak jsem se hecla :grinning:
20. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Luci já se asi nehecnu. :grinning:

no jo zítra na 8 a bojím se co mi řekne že se něco posere nebo tak. prostě debil no. znáš mě. ale malej se hýbe jen ty bolesti každej večer se mi moc nelíbí tak jsem zvědavá co mi na to řekne no. snad mě nepošle zrovna rodit to je ještě brzo.
20. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem na chvíli zpět, ale musím jít za chvíli uklidit kuchyn.
Drahý jel za klukama, jdou někam na pivko, tak jsem zvědavá kdy příjde a malý ten je zase ukecaný jak rádio :grinning:
Suny neboj, vše bude ok. I kdyby se malý narodil ted, př. týden, nebo ten další tak je to v poho. Horší to je předtím 30tt :frowning2: chjo.
Jinak postýlka příjde př. týden do konce týdne by měla přijít říkal pán, tak ještě musíme koupit matraci a snad nám tam už př. týden bude stát.
20. led 2010 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony, ale znáš mě no jsem pako na ty kontroly. :grinning:
ne musí počkat tak to půlky února dřív to má zakázaný ale uvidíme co nám dr řekne no.

Mony ukecaný jak radio? tak je zvědavej ale po někom to mít musí. :grinning: jojo před 30tt to je blbý když se narodí ale i tak už je to hotový miminko, někde jsem četla že ve 34tt už to mimi má vyvinutý plíce. je to možný??
20. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahoj Moni, četla jsem, co se Ti přihodilo...no, je to o nervy, aby člověku něco přišlo v pořádku. Já měla taky potíže s povlečením...šlo mi měsíc a půl :angry:

Suny, bude to dobrý, uvidíš :dizzy_face: Jdeš hned ráno, to je fajn...nemusíš čekat až do odpolka a stresovat se :wink:
20. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Suny, já jdu k dr. v pátek a taky jsem vždy napnutá co mi řekne stím čípkem. Ale prý co mám psáno 4/2 jsou cm, říkala kámoška a že prý to je dobré, tak neví proč mě plaší, ale ona možná má strach jen z toho, že jsem poprvé rodila dřív, tak plaší, nevím.
No předtím 30tt je to moooc brzy a bohužel né vždy mimi zachrání.
Tak to nevím. Mě dr. pořád říká, že mám vydržet do 36tt a pak už to bude v pohodě, jako, že by nemusela asi do inkubátoru. Jinak se ještě dává, kamarádka rodila v 34tt zničehonic jí praskla voda a měla malého týden v inkubátoru, že měl potíže s dýcháním. Ale to je asi jak u koho, každé mimčo je jiné.
20. led 2010 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
Luci já to chci dycky na ráno ty kontroly jinak bych se asi zvencla no.a le už nechci jíst a mám průjem to jsou fakt nervy uplně na nic fakt teda. ale malej se hýbe je to moje zlatíčko tak snad ty bolesti jsou normální tak mám je 3 den večer takt o byhc uža si měla porozený. já prostě jsem plašan fakt.

já teda z netem zkušenosti zatím dobrý ale jenom z mmb a jestě s jedním portálem snazímse to všechno oblítat osobně netu moc nevěřím, vracela sjem tak kojo polstář.
20. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Luci jo no. Ale naštěstí asi si chtějí zanechat dobré jméno jsme to vyřešili. Ale kdyby nedělali takové chyby, tak by nemuseli mít takové starosti, stát se to může, ale i Markétě poslali jiné rozměry, tak si myslím, že v tom mají trochu zmatek a měli by si udělat pořádek.
20. led 2010 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz
Mony to by si teda pořádek měli udělat ne, to by mě naštvalo ale co naděláš no i takové firmy jsou tak snad to dají brzo do pořádku. to je fakt síla teda. a takový prachy za to chtějí.
20. led 2010 v 17:50  • Odpověz
No právě, já byla na nervy z toho, že budu muset platit zase 2x poštovné, to bych dala zase 150,- do ..... a povlečení by mě vyšlo na skoro 700,- a to jsem vybrala to nejlevnější, jako nejde o cenu, ale o to, že se nám líbilo a bylo fakt levné. Tak naštěstí se to dobře vyřešilo a zítra jim to pošlem zpět.
20. led 2010 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
Mony no to je síla teda, já si nechala ušít od mamči. a hotovo já tomu netu moc neholduju no. :grinning: ale každej má svý no. ale je moc pěkný co chcete tak snad to bude všechno vpořádku. a jka se vám bydlí??
20. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Suny to povlečení je v pořádku to si necháváme, sice ten polštář měl být taky jiný, ale líbí se nám, tak měníme jen ten mantinel.
Jinak se nám bydlí fajn. Pomaličku doděláváme nějaké věci co chybí a pak ještě musíme dokoupit skříně.
A jak vy? Co budete teda dělat? Zůstanete u mamči?
Týý brdo, tolik hodin, jdu se dát na tu kuchyn at pak mám klid. Za chvíli jsem zpět :slight_smile:
20. led 2010 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
JJ já to pochopila ale blbě sjem to napsala. :grinning:

Mony my jsme v podnájmu a furt přemýšlíme nad tím bydlením u našich ale asi to rozsekneme. už nemá cenu to nějak protahovat ale kdybysme se stěhovali tak až po porodu ted to nedáme.

mony já se dívám na telku a měla bych umýt nádobí.
20. led 2010 v 18:05  • Odpověz
tak co holciny, co vyvadite?
my jsme s Tobikem upekli pernik, umyli nadobi, povesili pradlo, zapli dalsi pracku, posbirali hracky po byte a ted premyslim, co bych tak jeste udelala...zitra zas nebudu cely odpoledne doma, tak musim makat dneska :grinning:
20. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Maji já se tu zase nervuju před zítřejší kontrolou. :grinning:

a kde zítra budete? maji ty seš teda akční to je mazec fakt.
20. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Suny hlavně klid, to máš poradnu nebo i UTZ. Já jdu až příští středu do poradny a ve čtvrtek do rizikovky. Už Vám dali ten papír na vyplnění jména? Už si nepamatuju kdy jsem ho dostala minule :unamused:
20. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.