• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, jedem na kontrolu :grinning: sice su objednana az na pozdej, ale stejnak musime jet vlakem ve 12 a zpatecni stihnem doufam v 5, ale spis az v 7...no uz je to naposledy, pak zas budu vstavat, ale aspon uz sebou nebudu muset vlacet Tobinka :slight_smile:
20. led 2010 v 18:09  • Odpověz
market, ja jsem ho minule dostala az v porodnici v 36tt :wink:
20. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Markét no tož máme asi i utz já na každé poradně mám i utz. nééé ještě nemám ani papír na mateřskou dostanu ho zítra. no klid to je to co nemám tedka se bojím ale u mě je to nromální.
maji tak to je super snad nám to dopadne dobře.

Jinak nevíte holky kdy se má přestat brát magnezko? já si musím zase sepsat co budu u toho dr chtít.
20. led 2010 v 18:12  • Odpověz
suny a jak jinak nez dobre? jinou moznost si vubec nepripoustej :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Nepřipouštím. :grinning: hlavně že malej kope to je halvní že jo?????
20. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Holky jdu umýt to nádobí snad tu manžel za chvili bude pak do sprchy a zkusím usnout ale nevím.

maji tak at ti to zítra dobře dopadne a písneme ju? papa
20. led 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
Holky to jste trošku přehnaly ne?:grinning: to nemám šanci dočíst:grinning:...koukali jsme ted s přítelem na super film, po dlouhé době jsme si pustili něco parádniho.

Luci už mám doma ten olej a už jsem namazaná, tak doufám, že pomůže :slight_smile: ....

holky mám chut na pomazanku, asi udělm vajičkovou nebo nevím :slight_smile:
20. led 2010 v 18:21  • Odpověz
suny, vsak se tu jeste dopoledne urcite potkame :wink: dobrou :slight_smile:
mona, tak nedocitej :wink:
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz
na co jste koukali?
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
majo jen jsem tak v rychlosti proletěla, číst se mi to všechno nechce....koukali jsme na yes man nerez..zajimavý film fakt sranda :slight_smile:
20. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Maji, mě řekl doktor, že ho budu brát až do 38tt...

Moni, tak ať Ti pomůže :wink:

Suny, pa a držím palce na zítřek :dizzy_face:

Market, co to těsto...viz. předchozí strana :wink: :grinning:
20. led 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
Luci v to já doufám :grinning: ....

Holky mám chut na nějakou pomazanku, hodnte nějaký dobrý tip:slight_smile:
20. led 2010 v 18:32  • Odpověz
mona, ja delam vetsinou bud tunakovou, krabi, celerovou, mrkvovou nebo vajickovou :grinning:
20. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Moni, tak já dělám vajíčkovou nebo tuňákovou nebo tvarohovou :wink:
jeee, krabi bych si dala, musim mrknout jestli mam z ceho :grinning:
Lucko tak na slano nic nemam, my většinou děláme listový, jedině mam někde recept na pizza chleba to by možná šlo nebo ten na ty loupáky, dej 2 lžičky soli acukru jen trošku na kvasnice :slight_smile: a mělo by to být ok. manžels i zasde vymyslel že by chtěl masový koláč :slight_smile:

pomazánku bych si taky dala ale jakou vi´d :wink: , mam jednu sýrovou a pak ještě jednu tam jsou i papriky a tu taky dávam na chlebíčky nebo máme rádi česnekovo sýrovou :slight_smile:
20. led 2010 v 18:36  • Odpověz
market, hmmm, cesnekovo-syrovou bych si taky dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele nechte toho, nebo zas pujdu vyplenit lednicku...a ja se ted hlidam...tak mi to nekazte :grinning:
20. led 2010 v 18:39  • Odpověz
Tak jsem zpět a už mám dost :confounded: Moni, se podívej na mmb na recepty, my jak máme na něco chut a nevíme co by, tak se kouknem a vždy vyberem :slight_smile:
Já si za chvíli s malým ohřehu svíčkovou s kolínkama z oběda a máme ještě na zítřek, tak se drahá půlka pustí koonečně do koupelky, jinak bych ho už střelila, furt slibuje :grinning:
Holky, tak at máte zítřejší ko v pořádku ......
20. led 2010 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz
Market, díky...udělám to těsto od Tebe, to už mám vyzkoušené :wink: a hodím tam ty dvě lžičky soli :wink:
Holky, no jak tady čtu o tom jídle, tak už jdu asi chystat véču...mám hlááááád :grinning:
20. led 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
Holky tak já dělám pomazánku co dům dá:grinning: uvidíme co z toho vznikne:grinning:

Luci a co budeš dělat dobrého??
20. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Moni, budu dělat toasty se šunkou a sýrem...už na ně máme chuť od včerejška :slight_smile:
Manža mě přišel vystřídat a žehlí plínečky :grinning: :grinning: :grinning: a sluší mu to :dizzy_face:
20. led 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
Luci toasty jsme měli včera, mnam ty byly taky dobrééé:slight_smile:...Jinak domací práce prostě chlapům sluší, taky si nemůžu pomoct :grinning:...já už tu mám přes týden plínečky a ještě do ted jsem je nebyla schopná vyžehlit, tak si možná zapnu žehličku u ordinačky :grinning:
20. led 2010 v 18:50  • Odpověz
holky, ja se priznam...nezehlila jsem jeste vubec nic a ani nebudu :grinning: nemam rada zehleni a prijde mi to zbytecny :grinning:
20. led 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
majo já nežehlím normálně vůbec, abych pravdu řekla. když si potřebuju něco vyžehlit, tak to žehlím až si to beru na sebe. my se totiž s přítelem tak překopáváme ve skříních, že by to bylo u nás zbytečné. Já jen pro malého si vyžehlila věcičky, které byli hoodně pokrčené a ty plínečky si chci jen vyžehhlit, jinak to taky prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 18:56  • Odpověz
lucko o by mohlo být ok, pak dej vědět jak se to povedlo. zase tak sladký to těsto neni akdyž vynecháš většinu cukru a dáš víc soli tak by to mělo být ok.

Já mam vyžehleno už vše:slight_smile:))), vlastně už nemusim nic dělat. Přííští čtvrtekse dozvim termín nástupu tak těsně než odjedu tak ještě povlíknu postýlku, manžel udělá kolotoč, připravíme lehátko a na pult připravim podložku a uspořádam kosmetiku a můžu ject :unamused: . To bude psycho až budu vědět datum nástupu :unamused:
20. led 2010 v 19:03  • Odpověz
mona, to je dobre, ze nejsu jedina nezehlici :grinning: jak holky vzdycky zacnou, ze zehlily tri hodiny apod. tak se osypavam, ja jsem naposled zehlila pred....eeeeeehhhmmmm...mozna mesicem?nebo uz je to dyl? :sweat_smile:
20. led 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
Majo tak to jsem taky ráda, že v tom nejsem sama:grinning:...u nás to takhle fungovalo i u rodičů, bylo nás doma hodně a mamka by se z toho asi opichala, kdyby to měla vše žehlit. Tak jen vyprala a pověsila prádlo, my si ho schovali a když jsme potřebovali něco vyžehlit, tak si to udělal každy sám. A naštěstí na to byl zvyklí i doma přítel, tak jsem ráda:grinning:....Ono hlavně, když to prádlo dobře pověsíš, tak ani nic žehlit nemusíš :wink:
20. led 2010 v 19:09  • Odpověz
mona, presne tak, radsi s tema trikama budu pul hodiny klepat a trepat u veseni jak blba nez to potom zehlit :grinning: zehlim jen martinovy kosile a slusny kalhoty, ktery ten nastesti nenosi :grinning:
20. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Tak 3h v kuse bych asi nedala, ale ty miminkovský šlo nějak rychle a stejně jsem to žehlila na víckrát :slight_smile: , je fakt že jsem žehlila asi vše :sunglasses: , takový ložní bylo docela zmuchlaný ale pro nás taky nežehlim všechno, např ručníky už nežehlim protože výsledek je stejnej :wink:
20. led 2010 v 19:12  • Odpověz
market, jj, rucniky jsem taky vynechala jako prvni a pak to slo rychle...uterky, Tobikovo obleceni, rifle, trika....az nezehlim nic :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.