• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
:grinning: tak já jsem zatim ve fázi ručníků :slight_smile:
20. led 2010 v 19:32  • Odpověz
halo?
20. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Přeju všem, aby kontroly dopadly na jedničku :wink: :dizzy_face:
21. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, jsme zpět z kontroly, tlak zas paráda 140 na 93 a 122 tepů prostě se bojím jinak doma ho mámnormální tak se dr smál. jinak mě jen prohmatal a prý všechno "drží" tak jak má a na malýho se díval jen na srdíčko. nic víc. ptal se mě na tvrdnutí ale jáý prostě neívm no jak to má vypadat takž jsem mu řekla že beru to magnesko a o říkal že až do 38tt se může brát. takže kontrola v pořádku za 14 dní jdeme na další ko a to už jdeme i na monitory. jsem zvědavá. neívm co se tamv šechno měří. ale ty bolesti mám pořád a to říkal že je nromální. dneska mi ukončil neschopenku, od zítřka jsem na mateřské.
jen jsem málem sebou zase švihla, zase jsem se zpotila a mžitky před očima fuj to jsou stavy teda a manžel jde do práce tak tu budu sama snad už mě bude líp.
21. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahoj Suny :slight_smile: tak to jsem ráda, že Ti ko dopadla dobře :wink: Ovšem ten tlak je teda drsný...to jsi musela mít velký strach :sweat_smile: M taky říkal o magnesku do 38tt :wink:
21. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Luci no to jsem měla jako každou kontrolu navíc jsem utíkala půl cesty páč se mi chtělo čůrat takže to bylo i z toho ale jinak mám tlak fakt normálně takže to je opravdu dr si myslím. jinak moč byla taky ok. o váze nic neříkal takže dobrý. ale ted je mi šoufl, se bojím tu zůstat sama ale asi hysterčim, prostě je mi slabo no.
21. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Suny, tak lež a nic nedělej, když Ti není dobře...když budeš odpočívat, tak se Ti třeba uleví. Mě taky na všechno doktor říkal, že je to normální...Ale podotkl, že mám mít klidový režim a šetřit se víc, než doteďka. A pořád ještě přibíráš nebo se Ti to trošku zastavilo?
21. led 2010 v 09:38  • Odpověz
No luci místo 3 kil za měsíc mám 2 tak uvidíme no. ale to fakt jím tak se to třeba zastaví. malýho neměřil ale podle odhadů po hmatu má tak 2400g takže prý v pohodě kdyby něco ale tak měsíc tam musí zůstat má to nařízený ode mne. takže asi tak. no jáprávě celej týden ležím a nic moc nedělám tak to nechápu tady ty stavy no. se mi to nelíbí fakt je nemám ráda. no u nich je všechno normální. vždykcy prý no je to jinej stav tak co byste chtěla. no a mám to. :grinning:
21. led 2010 v 09:43  • Odpověz
krasne rano holky, vy moje radkyne nejdrazsi:slight_smile:
tak vcera jsme byli na velkym utz ve 21 tt
mame leviny, mocak i zaludek, vsechny hruby rysy bez znamek poskozeni tzn asi rucicky nozicky, potom i oblicejik bez nejakyho poskozeni jen pani dr nevidela u srdicka aortu a plicnici tak jsem musela jeste na detskou kardiologii tam mi ale dr napsal normalni nalez, rikal ze vse je tak jak ma byt:slight_smile:
jinak obvod hlavicky mame 17,7 cm, delku stehenni kosti 3,2 cmobvod trupu asi 15cm a nejaky BPD 4,9 cm tak snad je to v poradku co myslite,???
21. led 2010 v 09:58  • Odpověz
jo a vazime asi 330 g, ale pohlavi furt neni sto pro pac malej je prdkou dolu a nozky mel u sebe:slight_smile:
no a porad tapam kde tam toho mrnouska mam ukrytyho kdyz nemam zadny brisko... :fearful:
21. led 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak už jsem taky doma, dneska to byla rychlovka. Řekl mi to stejné co už mi říkál 2 kontroly zpět, že jsem připravení k porodu. Říkala jsem mu o bolestech, ale že potom to přejde a usnu. Tak říkal, že to jsou ti posličci a až jednou neusnu tak to je porod:grinning:...Jinak za týden mám zase o 1kg navíc, fakt ted nějak více přibirám ke konci. :confounded:

sun tak gratuluji ke kontrole, že je vše vpořádku....
21. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj peprliku, jeslti říkali že je nález v pořádku tak jim věř a je to všechno ok. no máš ho v bříšku kde jinde? :grinning:

MOny tak to my víme, že jsi připravená k porodu.´to nám neřekl žádnou novinku. tka uvidíme dneska je taky hezký datum. jo jo mě říkal že ty boelsti jsou normální ale nevím jsou silnější čím dál víc chvílama. tak uvidíme. ještě se musím někde zeptat jak s mateřskou. já dala papír do práce a nikam na sociálku nemusím. prý
21. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak my spinkaly do 9h a stejne se nam chce, asi pujdem jeste na chvilku. po poledni chci jit do mesta na hodku a pak mam jit na 14h se stitnou zlazou na kontrolu. jinak odpo bych chtela zehlit. tot plan dne.

suny, gratuluju ke ko. vidis, tak ty bolesti jsou jak se ti roztahuje panev. kdyz jses doma, tak se ti urco nic nestane. dneska je nejakej divnej tlak. taky se citim slabsi. pujdu si lehnout jeste za chvilku a uvidime, jestli to mesto dneska dam nebo az zitra.

peprliku, gratulujuu.

moni, gratuluju ke ko. no vidis, tak ses porad pripravena. :slight_smile:
21. led 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
Suny, právě přítel už i říkal, že mi pořát říká jak nejsem připravená a pořát nic :grinning: ...Dneska by to taky bylo fajn, nějak jak ty dny ubihají, tak se začinám nějak bát, ale to přejde:slight_smile:.... Jinak já s mateřskou byla taky jen v práci, na socku se chodí žádat až rodičák a porodné....
21. led 2010 v 10:11  • Odpověz
mabe já už dneska nikam nejdu to jsou hrozný stavy fakt. ještě akorát objednám postýlku cestovní přes net a pak prdím na to. ty jo holky ono se nám to fakt hafo blíží když mě dr řekl že kdyby se malej narodil ted už je v poho tak jsem se zděsila bléé. ale drží to tam prý všechno tak na to kašlu a rodím až za měsíc dřív ani rana. :grinning:
21. led 2010 v 10:12  • Odpověz
suny, pokud ti to drzi, tak bude vse ok. :slight_smile:
21. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Aha tak to mám ještě času habakuk na rodičák. a mateřská se vyplácí jak dlouho? já si to musím někde pozjištovat.
holky, jdu si lehnout si cist. mozna jeste usnu.
autor
mabe děkuji :dizzy_face: ....

suny mateřská je na půl roku a pak si musíš požádat o rodičák a nahlasit jak dlouho chceš být doma s malým....
21. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Mony dotaz ještě ohledně tvrdnutí, prosímtě mě třeba začne bolet podbřišek a pak se mi objeví takovej jako tvrdej hrb na břichu ale dole a nahoře mám břicho měkky. nebo je to malej??? nevím no
21. led 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
suny já si myslím, že to bude malý určo...já mám kolikrát na jedné straně hrb a na druhé straně měkky, je to různě....kdyby jsi měla tvrdnutí břicha tak máš tvrdé břicho celé podle mě....
21. led 2010 v 10:23  • Odpověz
mony no ono mě začne bolet v podbřišku a hned se mi tam objeví ten hrb a je tam třeba 2 minuty a pak to povolí ale fakt jen ten hrb je tvrdej.
21. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska razim kouknout do jedný prodejny a musim koupit dárek pro Vikína k narozkám, nějak se to blíží a ještě jsme nic nekoupili :unamused:

Suny to co píšeš je malej, to já mam taky, většinou to vidim když se začne hýbat a pak tam cítim nohu a většinou ta tvrdá boule je zadeček :slight_smile: . hlavně že ko dopadla dobře tak máš zase na chvíli klid. Já si to vychutnam příští týden, hned 2 dny po sobě :wink:
21. led 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
suny tak to je určitě Kubík, já mam kolikrát takovou boulí i přes noc a nemůžu spát, jak mě malý tlač....í a budeš to cítit čím dál víc:slight_smile:
21. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Ale holky to jako dycky mě začne bolet jako podbřišek a nato se mi tam hned udělá ta boule je to fakt tvrdý a nehýbe se to a je to tam třeba fakt 2 minuty. já myslela že je to to tvrdnutí. jinak to teda nehcápu jak to tvrdnutí vypadá.
21. led 2010 v 10:36  • Odpověz
no, nakonec jsem nesla spat. a zkusim jit do toho mesta, snad neomdlim. tlak mam ok, tedka jsem se merila a ta zima me probere. tedka me dosel balik s plinkama, tak si ho jdu prohlidnout, tak snad to bude ok.
21. led 2010 v 10:43  • Odpověz
tak ne plinky, dosel me fusak pouzitej z netu. :slight_smile:
21. led 2010 v 10:44  • Odpověz
ahojte, dneska nejak nestiham :slight_smile:
suny, moni, gratuluju k dobrym kontrolam :slight_smile: me te nejak desi, ze uz jdu dnes naposledy,jak zacnu jezdit do porodky, tak uz se ani nenadeju a rodim :confused: vcera jsem zacala cvicit s epi-nem, je to teda mazec, ja nevim jak porodim :sweat_smile:
21. led 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
suny já si myslím, že kdyby to bylo tvrdnutí tak máš tvrdé celé břicho, mě se ta boule taky dělá a není to dvakrát přijemné a někdy to i bolí a trvá to několik minut....

mabe tak hod fotečku fusáku:slight_smile:
21. led 2010 v 10:54  • Odpověz
foto fusaku v albu :slight_smile:
21. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.