• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Majo děkuji...

mabe krásnoučký je ten fusáček:slight_smile:
21. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Mabe pěknej fusak a to je jako spací pytel do postýlky jo?

no nevím mě ten vzduch moc neprobral a bylo mi na omdlení i venku a hrozdě jsem se potila a to je tam minus tak nevím co to je no.

markét a mony no asi je to malej já už to nepoznám, hlavně že je vše ok a ostatní se přežije. manža odjel do práce tak jsem tu sama samotinká bojím a chj jo snad mi bude líp no.
21. led 2010 v 11:21  • Odpověz
diky holky, to je ten spaci pytel do postylky. je to vlastne letni fusak a te kamosce v tom malej spinkal v postylce. :slight_smile:

suny, tak ja uvidim, jak me bude.

jinak jsem na mimibazaru zaplatila v nedeli plinky a zatim neprisly. :confounded:
21. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Holky, tak mám oběd v troubě a vůbec nevím, co dneska budu dělat. Možná pojedeme odpo. k babičce a pak jsem chtěla koupit nějaké balónky a přáníčko synovečkovi k tomu jednomu ročku :wink:

Moni, taky gratulace ke kontrole :dizzy_face: Jsi se měl pana doktora zeptat, jestli pro Tebe nemá nějakou novou informaci :wink: :grinning: :grinning: že připravená už jsi dávno :slight_smile:
21. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Mabe oni dojdou trvá jim to neboj a jeslti ne tak je půjdeme osobně zmlátit ju?? :grinning: já bych dneska nikam nešla.

Luci já dělám hranolky prostě zas nevím jeslti jsou nebo ne, neumím je dělat a maso s cibulí a paprikou jako čínu tak se těším ale nevím kdy budu jest páč ty hrancle se mi nezdají.
já dneska bych měla asi vyžehlit uvidím jak bude suchý prádlo jinak mám nakázaný od manžílka ležet a odopočívat tento týden tomu dávám na prdel a ani se nehnu z pelechu.

jo a objednali jsme si cestovní postýlku tak si pro ni musíme zajet do brna nechce se mi dávat poštovný.
21. led 2010 v 11:43  • Odpověz
suny, pekne odpocivej :slight_smile:
21. led 2010 v 11:44  • Odpověz
no to mě říká každej že pak už si neodpočnu. ale mě to už neba ležet ale dneska je to fakt asi jen na to hajání. fakt mi není nejlíp, tobě už je líp??
21. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Mabe, hezký fusáček :wink: A kdy půjdete na ten kočárek?

Suny, já peču maso v alobalu s bramborama a už se na to moc těším :grinning: Hranolky děláš v trubě?
21. led 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
¨Luci no chtěla jsem mu něco říct, ale radši jsem byla ticho:grinning:...Já to vidím, že to jen tak brzo nepřijde kruciš :pensive: ...Zítra ma synoveček roček co?? A co jste mu teda koupili??
21. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Moni, koupili jsme mu takové parádní tričko a asi dostane penízky a pak mu ségra na jaře koupí, co bude potřebovat...třeba nějakou teplákovku nebo botičky. Chtěli jsme nějakou hračku, ale on toho dostal spoustu na Vánoce a ségra už nadávala, že má hraček, jak 3 děti, tak chci nafouknout aspoň pár balónků, ať má nějaké potěšení z těch narozek :wink:
21. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Luci jo jo na sucho na plechu v troubě mám to tak nejradši. :grinning:

Mony teda ty seš nedočkavá. :grinning: ale snad máš prvenství zaručený. teda doufám. :grinning:
21. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Suny, já je nechávám vždycky trochu dýl, ať mají barvičku...protože někdy je mám taky nedodělané :angry:
21. led 2010 v 11:54  • Odpověz
no já právě nedodělaný jako nepoznám frajerka jsem no. :grinning: ale už je tam mám skoro hodinu a vůbec ještě nejsou křupavý a to je mám na 180 ludry.
21. led 2010 v 11:54  • Odpověz
na kocarek dneska urcite ne. manza jde z prace do hospody, zitra to taky nevidim, takze az pristi tyden. :unamused:

me je dobre, ale mam ztuhlej krk.

holky, co budete mit sebou do porodky. na kurzu nam rekly, ze na porod je dobry vetsi tricko a po porodu uz kosilka
21. led 2010 v 11:56  • Odpověz
ja delavam hranolky v troube, nejsou tak mastny.

koupim si ve meste cheesburgera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. led 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
Luci jj penízky jsou fajn, segra mu alespon koupí co opravdu bude potřebovat. Sice je krásné jak to dítě rozbaluje ty dárečky, ale příští rok to bude vnímat více, všímám si na neteři, které byli 2 ročky v listopadu, ta trhala ty papiry jak divá:grinning:...a v ročku si všimala jen dortu:slight_smile:

suny jasně že jsem nedočkavá:slight_smile:...já jsem hlavně zvědavá jak to naše stvořeníčko vypadá, já mam pocit, že se ten konec nějak vleče a to to je horší čekat kdy to na mě přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
21. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Mabe teda do meka bych taky šla no ale celý těhu se tomu vyhýbám. tak to snad ještě vydržím. ale pizzu bych si dala asi objednáme miluju ji. no ty hranolky mě štvou teda fakt. ale taky je dělám aby byly suchý nemám ráda z fritáku mastný.
já myslela že jsi psala že je ti slabo.
21. led 2010 v 11:58  • Odpověz
nez jsem se najedla. citim, ze je to od krcni patere. uvidime, jak na tom bude venku. snad to bude ok.ja do mekka nechodim, ale ten cheesburger si dneska dam. musim stejne hodit zapis na federaci basketbalu a ta je nahodou u mekka. pojedu na caru a projdu to pres svobodak na malinak na endo.
21. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Mony no to je pravda no ale aspon víš že bude donošený. ale to čekání je asi na budku ale ještě máš pořád 14 dní čas a už ti dr řekl jesli jsi otevřená aspon trochu??
21. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
mabe tak to bude hezká procházka ale obleč se je tam fakt docela kosa.
21. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
Suny neřekl, jen že je vše krásně nachystane, tak nevím....suny nene už mi zbyvá jen 12 dní:grinning::grinning:
21. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
neboj, davam si punchochy, kosilku, celenku, rukavky :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
No promin jsem se o dva sekla :grinning: vidím 38tt tak to tak beru no. :grinning: ty jo tak to je mazec do konce ledna nevím jeslti to dáš.
21. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Mabe tak to chválím jinak bych tě ven nepustila. :grinning:
21. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
tak holky, odpojuju se, pak se ozvu.
21. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
já jdu jíst, ale za chvíli jsem zpátky. snad už budou hotový tak zatím papa
21. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
jsem tady bylo to výýýýýborný ještě si dávám na to lentilky a je to perfektní ale toho nádobí. :grinning:
21. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
suny taky nevím jestli to dám, ale co mi zbyde že?....Já si za chvili ohřeju dušenou mrkvičku od včerejška a namočila jsem si čočku, tak si potom udělám polivečku, dokud můžu luštěniny :grinning:
21. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
MOny tak ty už nemůžu tedka mám po nich křeče stejně jak po zelí. ale to si neodpustím.
jéé kdyby tak někdo udělal to nádobí to by bylo perfektní.
no nevím třeba se narodí o víkednu ale tak si vlez do vany a znásilni manžela. :grinning:
21. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky...
Vy jste toho popsali, nedočítám. :grinning:
Co nového?
Já ted obědvám, drahý dělá koupelku a pak jdeme do hyperky a pro malého. Musím na vzduch se trochu provětrat i když tam je kosa :confounded:
21. led 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.