• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
MOny ahojky nového nic moc, no píšeme docela slušně no dnedska nuda den.

copak obědváš???

kosa tam je ale dáse to vydržet i dkyž já v těch plátěných gatích to byla sranda fakt. :grinning:
21. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
Suny ve vaně jsem byla včera horké podotýkám a včera jsem i znasilnila přítele a nic :grinning:....prostě nebude a nebude po mém :grinning:

Moni vzduch ti určo udělá dobře :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
:grinning: Mony no tohle je fakt že si to řídí naši miláčci takže prostě mamko vydrž a já příjdu v ten nejlepší okamžik, kamošku to chytlo když nakupovala a druhou v trolejáku ji praskla voda a třetí u dr.
21. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Suny, máme svíčkovou s kolínkama ze včerejška... Kosa tam je pěkná, jsem ráda, že nemusím ráno s malým do Té kosy, tak je mi drahé půlky vždycky líto, ale on to ustojí :slight_smile:
Moni, to jo. Sice jsem tu před chvíli větrala, ale je tu kosa jak nevím co, tak jsem hned po chvilce okna zavřela.
21. led 2010 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
JJ tady je jako minus 6 nebo 7 to je mazec ale aspon ten sníh netaje. a je rychle vyvětraný jen je blbý že mám věci na ven u našich tak nemůžu jít ani s kamoškou páč nemám bundu kabaát už zapnu ale je to naplý a nemůžu v něm dýchat stačilo dneska k dr. :grinning:
21. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
suny já taky uvažovala nad tím, že mě to bez tak chytne někde jinde než doma:slight_smile:..kamošce praskla voda v tramvaji, když jela na prohlídku nemocnice :grinning: :grinning: :grinning: .....

Moni rano bylo -5 nevím jak ted, ale myslela jsem, že zkosnu jak jsem šla do poradny....
21. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Mony no prostě ti malý si to stejně udělají jak budou chtít a le to čekání je asi blbý že???
a co máš dneska v plánu když ne rodit?? :grinning:
21. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
suny no to čekání je nejhorší, však sama poznáš, pokud tě to nechytne nečekaně:slight_smile:

Jinak když ne rodit, tak mi má za chvili přijít kamoška. Tak alespon trošku odreagovaní, to budou zase drby:grinning:...Jinak nic nemám v plánu....
21. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
néé to doufám že mě to nechytne nečekaně. :grinning:

no jo se máš já tu kamošku mám jednu a ona ma malý mimčo tak je to horší takže sjem tu furt relativně sama, ale musím jít umýt nádobí fuj se mi tak chce teda.
21. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
koukám že jsem tu sama, jste se mi někam zatoulaly. :grinning:
21. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Tak dárek máme koupenej tak už jen o víkendu spáchat dortík :grinning: . nakonec jsem koupila i mražený jahody tak sice to bude harlekýn ale trošku jinej, korpus bude mramorovej a i ho proříznu, naplnim šlehačkou a těma jahodama a nahoru pak taky dam na ozdobu jahody :grinning:. A pak dle Vikína už můžu jít k doktoru a´t nám vyndá miminko :slight_smile:, já doufam že ještě pár týdnů vydrží :wink:

Jo teď mě psala kamarádka že sex už by být neměl? je to pravda nebo to platí pro ty kterym hrozí předčasný porod. já mam CS 0, tvrdnutí nemam tak snad ani sex nevadí ne :wink:
21. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Markét mnáááááááááááááááám teda ty děláš chutě. no já furt nevím jeslti to tvrdnutí mám nebo ne se v tom nevyznám.
21. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Kdyby to bylo tak jednoduchý vyndat miminko to by byla paráda. :grinning:

holky a co se děje když tvrdne břicho často? to jako že se blíží porod nebo se může stát něco miminku??
21. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
:grinning: bude to premiéra tak uvidíme jak to dopadne, ale Viki je jako já a dort bez jahod prstě neni to pravý :slight_smile: . já mam to štěstí že já mam narozky v červnu jenže Viki je lednovej tak jsem koupila mražený, ty co prodávají jsou chutově hnusný a kompot tam dát nemůžu :wink: . Jinak tvrdnutí se prý pozná,a le ty tvrdý boule s tim nesouvisí, to dělá fakt malej. já když někdy ležim tak ten tvar břicha je fakt síla :wink: . Já už vikínovi vysvětlila že mě doktor rozřízne břicho a miminko vyndá, jen si myslí že miminko vyndají a já půjdu hned domů :wink: . Nárok na tvrdnutí je až 10x za den, miminku to neublíží, to je reakce dělohy a připrava k porodu. kdyb břicho trvrdlo moc často tak se to může rozject až v porod. kamarádka je v 36tt a pro tvrdnutí byla v nemocnici ve 24tt a teď o víkendu v 36tt zase, ale už je doma :wink: . jediný co pomůže je klid na lůžku a prostě víc odpočívat, já mam 1 dítě druhý na cestě a ani jednou jsem tvrdnutí nebo ěnco podobnýho nezažila ale dle doktora bych to poznala tak čekam kdy to poznam :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Markét no já právě nevím říkám mám bolest jak na ms chvilkovou pak mám ten hrbeček tvrdej jako kdyby byl malej napříč břichem a tak za dvě tři minutky to zmizí ale co pak já vím jeslti je to ono nebo je to Kubík? jinak jako břicho nahoře a dole je měkký tak nevím no. nechápu jak to mám poznat. takže to miminku neuškodí max se to rozjede v porod jo???
21. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
No co vim tak prý tě na pár sekund břicho všude ztvrdne jako šztr a pak zase povolí,a le do 10 tvrdnutí denně je to ok. tak to ber že to je Kubík a neřeš to. už jsi dost daleko takže na to máš nárok, hlavní je nález na čípku. Já mam zase kolikrát křeč když si blbě lehnu a fakt nic moc ale samo to přejde a minule bylo CS 0 tak to neřešim. Tvrdnutí s malym nemá co dělat, to je jen činost dělohy a jč fakt že to pro ní musí být nápor, když vidim a cítim co tam malej vyvádí tak si říkam jen aby se neproboxoval ven :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Markét no čípek je v pohodě prý to tam všechno parádně drží takže je to prostě asi malej no neřeším to beru magnezko 4 denně, ale čípek je v pho . jen kdyby to bylo 10 krát denně teřeba ted se mi to stalo 3 krát do hodiny a ráno taky tak se bojím aby se malýmu něco nestalo ale to asi nemůže že?
21. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
fakt to neřš, pro dělohu už je t nápor a ještě když se tam to dítě začne hýbat ale hlavní je že jsi zavřená. To já jsem taky, asi bych to řešila pokud by to tvrdlo furt a hodně často ale jinak s tim nikdo nic neudělá a na malýho to fakt vliv nemá a myslim si že pokud má dítě přes 2 kila tak už je to ok :wink: . Děloha se prostě připravuje na porod i když u mě bude zase až do porodu bez akce :wink: . Píšou holky že třeba po sexu jim tvrdne víc břicho a mě tak akorát je na zvracení :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Markét tak to my ani nesexujeme jen občas si ulevíme jinak ale to by se asi taky nemělo ne? jsem z toho jelen co malýmu škodí a co ne.
jak mám poznat co je tvrdnutí když a ni nevím co to je??? a když si myslím coto je tak to není co si myslím asi. :grinning:

markét chtěla sjem se ještě zeptat prosímtě jaký hračky pro miminko? já mám jako jen jedno chrastítko.
21. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
tak myslim že jestli sex nebo jakákoliv technika je ve výsledku na stejno :grinning: . Asi bych se sexu vzdala pokud by byl nějaký problém ale zatim se nic neděje tak se neomezuju :slight_smile: , manžel akorát včera říkal že doufá že po porodu se to nezmění :grinning:

No hračky jsou víceméně pro ty nejmenší zbytečný. Máme kolotoč nad postýlku, pak mam natahovací zvířátko taky na postýlku, pak tzv mazlíka do postýlky, uvažovala sjem ještě o spirále ale nakonec jsem jí nekupovala. Pak mam od lamaze losa na kočárek a máme to lehátko od FP tak tam taky je nějaká zábava a pak hrazdičku, ale na to je čas do 3 měsíce. kousátka a chrastíta mam taky ale to je fakt na dýl. Ze začátku mu bude stačit mlíko a chování:slight_smile:))) Každý dítě je jiný a tak pak dokoupíš až dle potřeby, pro začátek fakt nic, mylsimže i ten kolotoč potrvá pár týdnů než bude vůbec vnímat :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
No my kolotoč nemáme jen to lehátko od fischera. a nějaký hrací cosi do postýlky. jiank nic no je n to chrastítko tak uvidíme po něčem se ještě podívam ale moc toho nechci je to fakt zbytečný si myslím.

tak co se týče sexu tak pokud je čípek ok tak asi by to vadit nemělo ani orgazmus ne??
21. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
ahojky holky tak jakpak je?
21. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj car no ty to tady teda pěkně flákáš poslední dobou. :grinning: probíráme tvrdnutí jak to vypadá poradíš,?
21. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
sun..tak najednou je brisko jak sutrak a takovy divny tlak tam nebo pnuti(jak to popsat),pak je kolikrat tvrdy ale to ze se prcek vybouli-je to jiny..no a poslicky-dle meho a dr rekl zeje to ono a kamoska taky-krece v brisku..ale kazda zenska to popisuje jinac
21. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Suny fakt ty hračky nemají cenu, já chtěla kolotoč, protože pak ta hrací základna vydrží i dýl ale jinak bych to nepřeháněla. V postýlce bude ten kolotoč, to hrací zvířátko a ten mazlík ale toho stejně využije až trošku dýl, takže asi jen jako dekorace :wink:

taky si ymlsim že když je čípek ok tak nemůže ani orgasmus vadit :wink: . Pokud jo tak už bych asi nějaký problémy měla :grinning:

Ahoj car jak je, dneska jsem si na tebe vzpoměla když jsem byla v Bille a šla kolem kavárny, normálně měli poloprázdno :slight_smile:
21. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Car no já to popisovala nahoře, bolí mě břicho najednou a mám takovou bouli u pupíku to mám dycyk na jedné nebo obou stranách tak dvě minuty a pak to přejde ale nic se nehýbe.
21. led 2010 v 15:07  • Odpověz
ahojky market.. :grinning: :grinning: :grinning:
jo jinak s cipkem-nekdo vypada ze rodit nebude a zmeni se to behem par dni a naopak..
21. led 2010 v 15:08  • Odpověz
sun ja fakt nevim...ale od 30tt jsou poslicci i tvrdnuti normalni-ale nema to kazda...proste ja cejtim ze nekdy je to fakt mala..nekdy jsem na vazkach..a ty bolesti muze vyvolat taky prcek tim vyboulenim-kdyz si lehne blbe
21. led 2010 v 15:11  • Odpověz
car to je pravda no ale je fakt že to tvrdnutí prostě nevím jak se to pozná chjo teda fakt.
21. led 2010 v 15:11  • Odpověz
sun jako kdyzmi ztvrdne fakt poradne tak musim uplne zastavit(kdyz nekam jdu a tak)...
21. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.