• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car ahoj.

Suny prý to poznáme :slight_smile: ale to co popisuješ mě jako tvrdnutí nepřijde.

Jinak paní mě psala že dneska odesílá kapsář a to ěmla dodání do 3tt :wink: , trošku jsem požádala že kdyby to bylo dřív tak bych byla rád a a tak možná v pondělí už bude doma. poslední věc co chyběla i když ne pro mimčo ale kolem válendy :wink: i když bude dětský :slight_smile:
21. led 2010 v 15:14  • Odpověz
market..takze uz prichystano :grinning: super..
21. led 2010 v 15:17  • Odpověz
car tak to se mi nestává ale je to taková tvrdá boule nehýbe se to prostě nevím no jak to popsat.

markét mě taky ne tak to nechám být no. :grinning:
21. led 2010 v 15:20  • Odpověz
no celkem i jo. O víkendu si musim sepsat co do porodky a´t mam připraveno a než půjdu do nemocnice tak nachystáme postýlku. hlavně spočítat všechny baterky co budou třeba, jen do kolotoče jich jde 5 :unamused: tak a´t je to vše nychystaný :wink: a pak akorát připravim přebalovák, zatim je to spíš místo na odkládání věcí :slight_smile: ale jinak si ymlsim že mam snad vše, jen pak až půjdu z rizikovky tak si tam musim koupit ty sítový kalhotky a ty hnusný vložky :wink:
21. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Já už m ám tašku sbalenou se vším všudy krom nabíječky a papučí. radši no. člověk nikdy nev
21. led 2010 v 15:25  • Odpověz
No abych nedopadla jako minule :wink: , šla jsem do poradny a rovnou do nemocnice na příjem :unamused: . proto to chci mít většinu věcí zbaleno než půjdu do rizikovky a už pak jen dokoupim pro sebe ty věci a malýmu na cestu domů to zabalim a dam do tašky a to mě přiveze manžel než pojedeme domů :wink:
21. led 2010 v 15:29  • Odpověz
no holky tak ted to mám zas tvrdej jen prostředek břicha napříč nechápu to fakt. :frowning2:
21. led 2010 v 15:30  • Odpověz
sun..to jo ale prcek se vybouli a treba jen lezi-teda tak to beru ja..to tvrdnuti beru az to jak jsem popisovala..jinak bych se nedopocitala
21. led 2010 v 15:31  • Odpověz
sun..podle me je to kubik..a kdyby to bylo tvrdnuti se nic preci nedeje..ted uz je to normalni
21. led 2010 v 15:35  • Odpověz
no já neívm ono je to tak 10 krát normální ale když to mám 3 krát do hodiny a celej den???
21. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Suny pokud je to dlouhý a tvrdý tak to bude noha :grinning: . Tohle tvrdnutí neni, já tohle mam pořád, stačí že se víc nalepí na stěnu dělohy a prostě se to vyboulí, tvrdnutí bude jiný, to by si měla celý břicho jako kámen :slight_smile:
21. led 2010 v 15:38  • Odpověz
sun rikam podle me je to malej..a je to normalni do 15 ne deseti..a pred porodem uz to ma nekdo temer furt(rikala holcina na cvicu-ktera mela pred porodem)..a jak rikam podle me to tvrdnuti neni..jelikoz ja pocitam jen to co jsem popisovala,jinak bych to nespocitala za cely den..a taky citim bouli,mala se nehybe a za chvili boule zmizi,proste to prisuzuju ji..
21. led 2010 v 15:40  • Odpověz
no jako ž e to je tvrdý dýl a je to jak kdyby se nalepil na stěnu břicha no. sakra já neívm jak to popsat. ale neva snad to nic není.

markét a manžel si bude brat dovču když budeš v porodnici?
21. led 2010 v 15:41  • Odpověz
car já pred porodem ještě nemám. :grinning:
21. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Suny manžel dělá na sebe :slight_smile: . No docela to bude zajímavý s hlídáním :unamused: . nemáme nikoho kdy by Vikína hlídal, jen manželovo brácha občas Vikína hlídá a spolu si rozumí tak asi tady bude chlapská domácnost :slight_smile: a já tam snad nebudu moc dlouho :unamused:. proto doufam že nastoupim a hned další den se bude už bu´d dělat císař nebo jestli se porod rozjede sám v což moc nevěřim :wink:
21. led 2010 v 15:46  • Odpověz
sun..ja myslim treba dva tydny pred..a kdybys poodila za dva tydny tak uz se nic hroznyho nedeje ne...a hlavne jsem psala ze si myslim dle toho co pises ze je to prcek..a nebo zavolej dr
21. led 2010 v 15:46  • Odpověz
nazdarek, tak jsem zpet. teda zima je tam svinska. nohy, bricho a zada boli, a jsem totalne grogy. ale mam vse. lih na pupik, olivovy olej, mydlo pro anicku, plenky na zacatek do porodnice, odsavacka, teplomer do vody, nuzky. pak sobe cheesburgera, jidlo a dr. jsem vyridila. stitnici mam uplne ok, takze me nezvysovala davku. dalsi ko za pul roku a hned po porodu si mam snizit davku na polovic, jako jsem mela pred tehu. :slight_smile: tedka si davam caj a rohlik se syrem a sunkou a pak se asi na chvilku natahnu do perin. :slight_smile:
21. led 2010 v 15:48  • Odpověz
markét neboj oni to zvládnou. ale kdybys tam byla jen chvíli to by bylo super.

car no jak jsem to popsala dr tak že je to malej ale nevím jeslti jsem mu to popsala dobře. prídím na to.

no za 14 dní ještě nee tak za měsíc. hlanvě ne 31 ledna to je tchyně a to nerozdýcham. :grinning:
21. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Suny spíš jde o to že manžel bude jezdit za mnou přes celý město takže nějaký hlídání třeba bude a u nás je fakt problém že nikdo jiný neni, že by se třeba vystřídali :unamused: . i tak počítam že tam budu min ten týden :unamused: . Takže hlavně nerodit 31 ledna jo :grinning: , tchýne má narozky někdy v březnu tak to je v pohodě :slight_smile:
21. led 2010 v 15:52  • Odpověz
sun myslim ze po 36tt uz je porod v pohode totalne..
jinak kdyz ti to rekl dr tak se zas nestrachuj :wink:
21. led 2010 v 15:52  • Odpověz
markét no to bych ho nějak vcucla radši zpátky to bych nerozdýchala fakt. ajo to máte s tím hlídáním docela blbý. ale já myslím žýe to kluci zvládnou i tak no. buodu musetl a malej může jezdit za tebou taky ne?
21. led 2010 v 15:53  • Odpověz
car oki beru na vědomí.

holky nevíte jaká je dobrá cena za pampersky jako za jednu plínku do kolika kč se to vyplatí??
21. led 2010 v 15:54  • Odpověz
ja budu chystat kabelu o vikendu. co mate na sebe? ja se divala na kosile v jednom obchode a chteji 400kc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 15:55  • Odpověz
resite nejak, aby to bylo ok na kojeni nebo ne?
21. led 2010 v 15:55  • Odpověz
sun..jo to nevim..zalezi podle toho jaky...a jinak treba muzes vychytat akce :grinning:
21. led 2010 v 15:56  • Odpověz
holky, a co ja? vy me neodpovite???? :grinning:
21. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Mabe já si na sebe nebudu brát nic, nechám si košili z porodky.

no na ty malý pampers akc eprostě tady nejsou. jsou v akci ale net y malý většinou od 4 do 9 kilo toho je plno.
21. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Suny právě že viki asi tam jezdit nebude, nevíme jestli malej zase nebude na JIP jako byl Viki a nějak nechci aby mě malej viděl že mam bolesti :unamused: . aby si to nespojoval s miminem a přece jenom ho tahat přes město :unamused: . takhle to manžel bude mít rychleji kdžy pojede sám, navíc mě bude vozit nějaký věci co budou chybět tak bude hlídat strejda, ten se tim taky chlubí jak ho Viki má rád :grinning:

Jinak plenka za dobrou cenu je cca za 3kč/kus, většinou v akci se to dá koupit. já mam teď pro začátek plenek snad dost, kd máte blízko DM tak teď nějak zlevnili ubrousky. od pampers 2 pack za 80kč a Vikínovi kupuju tu jejich značku a ty mají taky 2 pack za 70 což je fajn.

Mabe košile tak stojí no :wink: , já mam to rozepínání na knoflíky ve předu kdyby se stal zázrak a já měla dost mlíka. ještě uvažuju ač tomu nějak nevěřim a koupim ty homeopatika na tvorbu mlíka, dost si je chválí tak je zkusim i když jinak hemeu fakt nevěřim ale chci zkusit vše :wink:
a budes brat malymu nejakou kosmetiku a tak?
mabuško já ti odpověděla neboj se. :grinning:
21. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.