• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe prý ž e jen vlhčený ubrousky, pak plínky a pak prý jen bepanthen jinak si brát pro malou nic nemusíš. :grinning:
21. led 2010 v 16:01  • Odpověz
ja mam dohromady 120ks ubrousku, to by mohlo stacit. :grinning: jinak se podivam na kosilku jeste v Kika zitra u nasich.
21. led 2010 v 16:02  • Odpověz
ok, plinky jsem tedka koupila 28ks ty babylove newborn z DM a ubrousky mam od Hippu mensi baleni a ten bepanthen mam taky, pak soupravicku z nemocnice, ne? nebo to az manza?
21. led 2010 v 16:03  • Odpověz
markét jo? pamperksy Já mám ty babylolve 4 balení po 80ks to asi zatím stačí ne??? aha tak já budu mít plínku za 3,40 jednu ale to je jen balík víc neberu abych měla jen doma.
21. led 2010 v 16:04  • Odpověz
tak jen nějakou mastičku na zadeček, as ten bepanten. mam koupenej od seba med ale ten tam tahat nechci a vezmu 1 balení ubrousků a plenky taky. Jinak nic, mělo by tam být vše jejich.
21. led 2010 v 16:04  • Odpověz
a co pro nas?
21. led 2010 v 16:05  • Odpověz
mabe já mám nachystaný věci pro malýho v igelitu v autosedačce a to mi veme manžel až pro nás pojede jinak prý malýmu tam dají košilku a josu v zavinovačkách takže ani oblečko brát nemusíš,

já mám taky ty plínky babylove ale nevím kolik mám mít těch nejmenších plínek a jakej je rozdíl mezi 2az 5 kilo a bmezi 3až 6 snad žádnej ne??

markét tak to chápu že nechcfeš aby tě malej tak viděl neboj oni si poradí.
21. led 2010 v 16:06  • Odpověz
ja mam jedno baleni 28ks plen 2-5kg, tak to vezmu do porodky a pak ty ubrousky Hipp. ok, pak dam manzovi do igelitky obleceni na dom.
21. led 2010 v 16:07  • Odpověz
mabe já mám jen kosmetiku dva ručníky, vložky a ty kalhotky sítový. víc nemám jo a pantofle a nabíječku a mám rodný listy a oddací list. jinak asi nic.
tak jsem sezrala 2 rohliky se sunkou a liona a cerny caj :grinning:
nestaci oddaci?
21. led 2010 v 16:08  • Odpověz
mabe super tak to si anička pošmákla, já myslím že ti to bude stačit pro malýho určo si vem ten bepanthen jo a je prý dobrý mít látkovou plínu nebo něco takovýho na prsa mi říkala kamoška kvůli nahřívání nebo čemusi.
21. led 2010 v 16:09  • Odpověz
mabe asi stačí oddací ale já budu mít i rodný nevím abych měla radši víc jak mín. :grinning:
21. led 2010 v 16:10  • Odpověz
latkovou plinku pro me?
ja teda jeste prasky na stitnici
holky, my budem tak vzorne sbaleny :grinning:
21. led 2010 v 16:11  • Odpověz
nic holky, jdeme si na chvilicku lehnout. tatka dojde tak kolem 17h. jsu dost unavena a zada boli a bricho tahne, tak at si telo odpocne. pak samo, ze dojdu. :slight_smile:
21. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Já to musim vše sepsat v sobotu co vše s sebou :wink: . jaký vložky pak budete používat, minule jsem ty porodnický měla jen 2 dny apak jsem měla svoje ale nevim te´d jakou značku koupit nebo je to ejdn a spíš koukan avelikost co :slight_smile: . mě oblečení na cestu domů taky pak přiveze manžel, to nemá cenu to mít s sebou, já mam ty njmenší plenky od Huggis tak vezmu rovnou 2 balíky :wink: . Jinak pak akorát věci pro sebe.
21. led 2010 v 16:13  • Odpověz
mabe-ja budu brat-doklady co jsou treba
pro mne-sit.kalhotky,ty por.vlozky,normal vlozky ale ty naturaly(kamoska uz mela ty ke konci-tak uvidim jak to bude,intim.ubroucky,lactacyd gel,sprchac,sampon,dalsi hyg.potreby,pak dve kosilky,zupan,stah.pas,tri rucniky,mensi osusku,pantofle do sprchy a cross pantofle na noseni tam..pak bepanthen(pro me na prsa a maly na zadecek),mozna odsavacku-se budu ptat jestli maji k dispozici a podle toho..jo a koj podprdu a vlozky do ni
pro malou-obleceni na cestu domu,maly plenky,asi 4-5 hadrovejch,vlhceny ubrousky..tot asi vse
21. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Mabe jo jo jednu látkovou plínku ta se tam vleze. budeme perfektně sbalený ale ja na tuto něco nechám ještě doma. :grinning:

mám poznatek už týden jím pribináka a chodím pravidelně každej den na záchod, jupí kamse hrabe aktivia. :grinning:

no vidíš zapomněla jsem na podprdu,a le ani košilu ani župan si neberu. a jako kosmetiku mám tělový mýdlo mlíko, bepanthen kartáček pastu lactacyd šampon uchoštoury a tak no.
21. led 2010 v 16:21  • Odpověz
sun..si neberes kosili ani zupanek?
21. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Car co jsem mluvila s kamoškama co rodily v brně tak košile měli nemocniční a jsou dobrý spala jsem v nich taky. a župan když mi bude zima doveze manžel ale to bych musela mít kabelu jak kráva. a mě v nemocnici bylo vedro. uvidíme no.
21. led 2010 v 16:30  • Odpověz
sun,tak tojo ja si ted zupanek (ten jemnej chlupatej)beru :grinning:
21. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak jsem zadělala těsto na lívance a už se jich nemůžu dočkat :grinning:

Car, já si beru taky ten jemňoučký chlupatý :wink: :grinning:
21. led 2010 v 16:35  • Odpověz
No holky chlupatý župánky si klidně vemte. já si ten můj nechám doma i když je připravenej a vypranej.

luci zase ses rozhodla nám dělat chutě fakt že se nestydíš teda.
21. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Suny, se omlouvám :sweat_smile: :grinning: Já jsem dneska nenažraná....teď jsem spořádala kiwi, perník, mléčnou rýži a za chvilku budou lívance :grinning:
21. led 2010 v 16:40  • Odpověz
ty jo teda to seš dneska trochu nenažraná ale já jsem celý měsíc bud v klidu. a vůbec ted na to máme nárok.

jsem někde četla že je fakt hafo důležitý od 34tt mít větší příjem vápníku páč se malým tvoří kostečky. tak papáme jogurtíky a pribináky a pak jsme v noci na záchodě a sedíme na míse. s křečima v břichu. :grinning:
21. led 2010 v 16:42  • Odpověz
ja dneska delam koprovku:slight_smile:

luci.ty chlupatoucky,taky je tak zboznujes?:slight_smile:
21. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Lucko teda lívance jo, a s čim je děláš :wink:

Car tak koprovka je jedno z mála jídel který bych nesnědla :slight_smile: a že v nemocnici jí dělali až moc často :unamused: .

Že bych si udělal pár palačinek, kvasnice asi tady nemam :wink:
21. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Car, to jsou nej...župánky, já mám růžový s bílýma mráčkama :slight_smile: Ale všimla jsem si, že už ho mám na zadku trochu vyšoupaný :sweat_smile:
Mňam, koprovka...taky brzy udělám :grinning:

Suny, já se taky snažím jíst víc jogurty, ale moc mi nelezou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.