• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak jsem na MMB našla lívance z prášku do pečiva :grinning: tak je vyzkoušim, manžel stejně za hodku zmizí tak je zkusim, navíc mam plno borůvek v mrazáku tak už vim s čim budou :grinning:
21. led 2010 v 17:13  • Odpověz
holky ja sezeru treba pet jogurtu denne a nejmin litr mlika :grinning:

luci,ja mam ruzovy,novy :slight_smile: ..a koprovka uz uvarena :grinning:

market..mnam s boruvkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a my koprovku mame moc radi
21. led 2010 v 17:14  • Odpověz
ahojte nieco nove?
tak ja som dneska nachodena jak pes dnes som bola v meste o 10 hodiny az doteras a stale po uradoch no myslela som ze uz nedojdem domov take krce som mala do noh

ale co som si nasla v obchode :grinning:
MELOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNN :stuck_out_tongue_closed_eyes: MNAM MNAM
tak teras si ho pekne vychutnavam nechcete??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Market, já právě nic v mražáku nemám...tak budou s marmeládou nebo povidlama a nastrouchaným tvarohem :wink:
Tak pak pisni jaké byly :wink:

Ahoj Mona :dizzy_face:
21. led 2010 v 17:22  • Odpověz
luci-ahoj
no tak aby toho ndes nebolo malo tak som este nahazdala malemu veci do pracky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 17:25  • Odpověz
ahoj mona :wink:
21. led 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
tak kamoška mi ted odešla, nějak jsme to trochu protáhly:slight_smile:...Copak nového? Dočítat se mi nechce:slight_smile:
21. led 2010 v 17:46  • Odpověz
jaj niako som sa prejedla idem sa natiahnut potom pozrem sem papa
21. led 2010 v 17:49  • Odpověz
holčenky já tu mám ještě mamku donesla mi plínky :grinning: a něco na zub. mnam. :grinning: ale za chvili jsem tu s vama až do večera protože manža přijede až pozdě tak snad mi některá budete dělat společnost. :grinning:
21. led 2010 v 17:54  • Odpověz
autor
Market já dělala z MMB ty livance z prášku do pečiva v sobotu a byli super. Já měla zamražený jahody, ty jsem si rozmixovala s kysanou smetonou a cukrem a ohřála a měla jsem luxusní k tomu omáčku:slight_smile:...fakt doporučuju..
21. led 2010 v 17:55  • Odpověz
:grinning: holky a dost.

mě tady jako tečou sliny. :grinning:

jinak to břicho mi to dělá pořád, bolí a pak ztvrdne ten pás i mamka mi to řekla, že je to malej ale proč dycky před tím bolí ten podbřišek? nechápu
21. led 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
suny a já ted do sebe narvala čočkovou polévku a buchty s povidly. přítel byl na opravě v nějaké restauraci nebo nevím kde a nabízeli mu tam buchty, říkal, že se jich tam přežral a mě donesl taky :grinning: :grinning: .....

Suny taky mě bolí podbřišek ted, jako bych měla dostat MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 18:02  • Odpověz
nazdarek, tak kdyby me manza nevzbudil, tak bych jeste spala. me to teda dostalo to mesto. takze zadny zehleni. budu lezet u telky.
21. led 2010 v 18:03  • Odpověz
holky, tak vse zapsano a o vikendu nabalim. :slight_smile: tedka si delam veceri - opekane brambory se sekanou a tatarkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . muzu trosku ne?
21. led 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
Mabe proč by jsi nemohla:slight_smile:?
21. led 2010 v 18:09  • Odpověz
no, to se rika, ne? nebo jenom ve fast foodech?
21. led 2010 v 18:11  • Odpověz
manza sel do hospody s lidma z prace - minuly tyden dostaly nejakej certifikat, tak to sly oslavit. tak jsem mu rekla, at nedojde rano s rohlikama . minule dosel v 6h s cerstvyma rohlikama.
21. led 2010 v 18:11  • Odpověz
autor
mabe já si dávám všechno, v ničem se neomezuju...myslíš hlavně tu tatarku?? Pokud jsi ji neměla někde v teple tak nevídim důvod proč by jsis ji neměla dát....
21. led 2010 v 18:13  • Odpověz
autor
mabe tak alespon donesl rohlíčky čerstvé:grinning::grinning:
21. led 2010 v 18:13  • Odpověz
moni, jojo, rohliky byly cerstvoucky. vsak proto prisel manza tak pozde. :grinning: myslim kvuli tatarce. mam ji ve skle v lednicce.
21. led 2010 v 18:15  • Odpověz
jezis, ja bych koupila tak ten fusak s tou dekou a zavinovackou dekovou, ale musim pockat na ten kocarek. jako na barvu kocarku. :confounded:
21. led 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
mabe tak kup neutralní barvy tak, aby se hodila do jakéhokoliv kočárku:slight_smile:
21. led 2010 v 18:17  • Odpověz
neutralni, ja bych chtela fuska cerno-oranzovy a tu deku taky.

http://www.detskydum.cz/detail/emitex-deka-70x100-vivka-135101/
21. led 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
tak vybereš barvu kočárku podle fusáku a deky :grinning:
21. led 2010 v 18:23  • Odpověz
moni, ze by? :slight_smile:
21. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Tak holky, už jsou upečený :slight_smile: a docela mě překvapilo že i z prášku do pečiva chutnají stejně jako z kvasnic ale nemusí se čekat na vykynutí :slight_smile: . Udělala jsem si k nim borůvky :slight_smile: . jen nechápu že u Vikína jsme neměla ani gram sladkýho a cukrovka na něj působila a teď občas zahřešim azatim je vše ok :slight_smile:
21. led 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
Mabe no jasně:slight_smile:
21. led 2010 v 18:27  • Odpověz
marki, dobrou chut, mnam.

holky, jeste jednou mam dotaz. vim, ze chci koupit zimni fusak od emitexu a pak premyslim. zimni deka, letni zavinovaci deka. a mam jeste koupit zavinovacku? v cem bude mala lezet v kocarku? potrebuje se nejak pevne zavinout, ne? a jedna zavinka ve forme te deky asi nestaci, ne? poblije, potentuje,....
21. led 2010 v 18:32  • Odpověz
holky, pekna hraci deka, ze? budete mit nejakou? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21215308&tab=0
21. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Market, tak u nás už téměř snězeno...ještě máme pár kousků večer k telce :grinning:

Mabe, já mám dvě zavinovačky od ségry...jednu takovou měkkou a druhou pevnější. Ale od ní vím, že je používala jen pár dnů, co přinesla malého domů...pak používala jen fusak a až bylo tepleji, tak deky :wink:
21. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.